Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Modyfikacje - Kopyta o 180

Dany - 2009-08-28, 19:03
Temat postu: Kopyta o 180
Słuchajcie w Moim Powerizerze szybko sie wycieraja gumy i mam problem w tym ze tylko na tej częsci gdzie dotykam podloza ( to oczywiste) ale reszta jest swieżótka i nie ruszona i mam
pytanie czy dalo by sie odwrocic je ??

W ten sposob ze wytara czesc byla by na gorze kopyta w tej strefie gdzie sie nie dotyka podloza szkoda ze foto nie mam bo nie wiem jak to wytlumaczyc :wstyd: :wstyd: :wstyd:

Najwyzej zara zaedytuje :D

Sky - 2009-08-28, 20:54

:] Zrobilem taak samo ... ale nie wyprobowalem bo stwierdzilem ze sam zrobie sobie "gumy" z zimowki ;f




Napisz do butla1994 on tak skakal ;p


Pozdrawiam Sky

Dany - 2009-08-28, 21:11

napisze ale wiesz ze chodzi mi o tyl na przod a nie d gory nogami ????
lukassus - 2009-08-28, 22:17

Dany - nigdy czegoś podobnego nie praktykowałem, także trudno jest mi coś doradzić/odradzić. Na pewno bezpieczniej jest kupić nowe gumy lub zrobić moda.
walec - 2009-08-29, 01:07

Hmmm... dziwne. Mnie wydaje się, że gumy wycieraja się mniej więcej na środku kopyta, zatem obrócenie ich tył na przód niewiele pomoże, bo i tak wytarta część będzie stąpać po ziemi. Ale uważam, że można je w ten sposób obrócić. Sruby te tworzą kwadrat/prostokąt - można obracać. Kwestia tego, czy po obróceniu guma z przodu nie będzie się za wcześnie zaczynała ( wystawała przed kopyto) lub nie będzie za głęboko pod profilem kopyta. Obydwa przypadki są niebezpieczne!!
Dany - 2009-08-29, 07:29

Pytałem się z ciekawości i tak raczej kupie gumy albo z Marcinem cos wykombinuje , Butla1994 mi Napisał na PW ( z tego co rozumiem) ze przełożył lewe na Prawe??.
Póki co moge skakac :D Spojrzycie na foto takie doły po wewnętrznej stronie mi się porobiły





gen100mek - 2009-08-29, 10:32

Przeczież masz jeszcze dużo tej gumy, jeszcze kupa skakania je czeka, a wracając do samego pytania, uważam, że te kombinacje nie dadzą porządnego efektu, lepiej zrobić komplet z zimówki.
Dany - 2009-08-29, 13:20

Pytałem sie na zaś , A rano wykrecilemjedno i sie nie da tak jak walec, Kopyto zabardzo wystaje

A to 2 zdjęcie czemu takie duze ?? oby dwa tel robione ??

a tak jak Butla zrobil że lewe na prawe to ciekawe jak moje kopytka beda sie wycierały to zobacze jak to dzialła :D

gen100mek - 2009-08-30, 11:11

Dany napisa³/a:
A to 2 zdjęcie czemu takie duze ?? oby dwa tel robione ??

Mi siÄ™ wydaje, czy pytasz sam siebie? :)

Dany - 2009-08-31, 10:21

tez mi sie tak wydaje :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group