Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wrażenia Powerizer - Po paru dniach

Dany - 2009-08-29, 21:40
Temat postu: Po paru dniach
Ogółem 1 raz miałem z PoweriZerem kontakt miałem w Lutym potem w wakacje od Wtorku mam swojego , Codziennie na nim chodzę , skacze biegam , chodzę do sklepu ( w biedronce problem miałem bo plecak ciężki :D ) , Po chyba 3 dniach zobaczyłem jak czuja się takie ludziki LEGO , gdy zdjąłem Powerizera poczułem się jak mikrus . Co gorsze , trenuje akrobatyke od ponad roku prawie 2 lata w sumie , i juz nie umiem salta w tył , z przyzwyczajenia laduje na nogi proste w kolanach a to juz boli , biegać normalnie już nie umiem , miejmy nadzieje że niedlugo wszystko wróci do normy .

Wracając do tematu można by to opisac w wielkim skrócie tak:

Samochody stajÄ…
Psy szczekajÄ…
Ludzie podziwiajÄ…

WkurzajÄ… mnie stare babcie ktore na moj widok zacieszajÄ… miche
I dzieciaki i żule i wogole masa ludzie mowiących zrob salto
Od polowwy 2 dnia jak ktos powie poskacz czy coś to odpowiadam to nie jest do skakania .. raz jeden pan powiedzial że na pokazach mieli lepsze bo skakały ale w sumie to tak podsumuje te pare dni .

Butla1994 - 2009-08-30, 07:44

Na mnie też ludzie i zwierzeta tak reaguja no jak na każdego :D Mnie raz babcia zaczepiła i sie spytała czy moge na tym do nieba skoczyć :D Chyba chciała zebym kogoś pozdrowił u góry :D
tommis - 2009-08-30, 12:54

witam, od dawna strasznie chciałem kupić powerizera, teraz mam taką możliwość i dylemat. Mam takie pytanie - czy powerizer sprawdza się dobrze na np. biegu o dystansie 30 km ? w ile czasu można pokonać taką trasę, no i czy w tym przypadku jest bardziej męczący niż jazda rowerem tą samą trasą? pozdro
Nz - 2009-08-30, 13:00

tommis,
Nie ma co siÄ™ rozpisywac, zobacz tutaj ;)
http://forum.powerizer.pl/viewtopic.php?t=855

pagorek11 - 2011-08-31, 14:40

"
Kod:
WkurzajÄ… mnie stare babcie ktore na moj widok zacieszajÄ… miche
I dzieciaki i żule i wogole masa ludzie mowiÄ…cych zrob salto  "


Mam dokladnie tak samo pokaz salto jak to wysoko skacze jak odpowiadam ze nie to zaraz BUUUUU boii sie itp :) no kurde trzeba miec swoj rozum co ja clown jakis jestem ze bd tanczyl tak jak mi zagraja :) heh smieszne to jest ale ogolnie to innym skacze gul bo nie umieja odlozyc kasy nie kupia sobie czegos takiego :) i dlatego to wszystko :) zazdrosc?:) heh So funny :) :D

Jacek GÅ‚uchowsk - 2011-09-22, 22:30

tommis napisa³/a:
czy powerizer sprawdza siÄ™ dobrze na np. biegu o dystansie 30 km


No wojsko podobno z tego już zrezygnowało, więc pozostaje tym mięczakom pokazać, że się da :) Ale 30 kilometrów to lekka przesada :) Ja od siebie mogę powiedzieć, że jaram, a mimo to kondycja podniosła mi się. Moim zdaniem Poweriser to ekspresowy trening.

lukassus - 2011-09-22, 23:05

Jacek GÅ‚uchowsk napisa³/a:
aram, a mimo to kondycja podniosła mi się. Moim zdaniem Poweriser to ekspresowy trening.

Dokładnie. Masz mało czasu, trochę regularności i efekty przyjdą bardzo szybko: kondycja, wydolność, sprawność, waga etc.

Przyjemne z pożytecznym w czystej postaci :)

Jacek GÅ‚uchowsk - 2011-09-25, 19:23

lukassus napisa³/a:
trochę regularności i efekty przyjdą bardzo szybko

Mało tego, wy akrobaci tego nie wiecie, bo macie same mięśnie i zero tłuszczu. A prawda jest taka, że jak wyleze na powerki to co 10 minut muszę zaciskać pasek w spodniach. Oczywiście w domu nadrabiam i doładowuję zbiorniczek energi :)

lukassus - 2011-09-25, 20:07

Jacek GÅ‚uchowsk napisa³/a:
wy akrobaci

Schlebiasz co poniektórym :) Ja nie jestem akrobatą, ogłaszam do niniejszym światu :rotfl:

Ale zapraszam na www.acroschool.pl - tam możecie zobaczyć prawdziwych wymiataczy, w tym i obecnych i byłych mistrzów Polski, w akcji.

Jacek GÅ‚uchowsk - 2011-09-26, 19:38

lukassus napisa³/a:
Ja nie jestem akrobatÄ…

Przepraszam, miałem napisać ekspercie :hyhy:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group