Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Modyfikacje - Skarpety

Dany - 2009-09-19, 16:57
Temat postu: Skarpety
Nie jestem pewien czy na to mówi się skarpety , ale ja tak mowie :P
W związku z tym iż wytarły mi się kopytka i czekam na nowe z zimówki które dostane najprawdopodobniej w poniedziałek , w dzień gdy kopyto ''wyrwało się '' z metalowych części do których wkręca się śrubki to spróbowałem salta w przód do piachu. po 2 dniach miałem już rozkręcone i przeczyszczone i :rotfl: złożone ( 1 powerek na jedno popołudnie ). Po 4 dniach od 1 salta posatanowiłem iż spróbuje włożyć to kopyto i ''działało'' przez 1 dzień , wieczorem zobaczyłem iż odpada prawie pół kopyta to szybko superglue :D .
Rano odpadło mie już wiekszy kawał kopyta więc pomyślałem i poszedłem do piwnicy po opone od bmx-a ktorym uczyłem się jeżdzic na rowerze :P owinełem zakleiłem taśmą aby nie wypadło i wniosek jeden po dniu skakania nie wytarło się nic !!!!! i przyczepność na tartanie jest nawet lepsza niż na orginalnych co pomogło mi dopracować salto bez obawy o poślizg czy odpadnięcie kopyta :P

A wieć umiem salto i kopyta mam dobre :P a opona jest tak stra że praktycznie bieżnika nie ma ;) . Foto dodam wieczorem .

matkop - 2009-09-19, 18:59

Taśma to kiepskie rozwiązanie , złap to jeszcze opaską ślimakową , którą kupisz w każdym sklepie budowlany/technicznym ( ok 2zł). Używaliśmy skarpety przez chwilę i jest dob rym rozwiązaniem ale nie tak dobrym jak zimówka. Opaskę później możesz możesz zakleić taśmą aby nie ubijała się o nic.
Dany - 2009-09-19, 20:13

ee tam mi trzyma dobrze :D tasma sie nie dokleja salta ida dobrze bo naprawde przyczeppnosc jest dobra :P a zreszta to chwilowe rozwiazanie tak jak powtarzalem w
poniedzialek mam zimowke .

skarpeciochy :D slabo widac bo zrobilem 2 foto i tam to jest za jasne

foto


EMEK - 2009-11-05, 11:01

A macie jakis paten na nałożenie "zimówki" na oryginalne kopyto, zeby to było "pewne"? Mam juz wyciete płaty z opony samochodej
ChildOfJah - 2009-11-05, 12:06

EMEK, zajrzyj tutaj ;) a następnym razem postaraj się użyć wyszukiwarki :)

http://forum.powerizer.pl...highlight=opona


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group