Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wrażenia Powerizer - Kilka pierwszych dni

abdul - 2009-09-26, 14:01
Temat postu: Kilka pierwszych dni
Witam :)

Chcialem sie podzielic pierwszymi wrazeniami. Powerki mam od wtorku, ale dopiero teraz znalazlem troche czasu zeby naskrobac na forum moje odczucia :) (gdyby nie mala awaria to pewnie i dzis bym nic nie napisal - wylecial bialy plastik, ale widzialem temat na forum i juz wszystko jest na miejscu) Generalnie sztuka chodzenia, biegania i skakania na 1 nodze nie jest taka trudna do opanowania. W pierwsze 20 minut nauczylem sie "stac" w miejscu i chodzic gdzie mi sie podoba (oprocz schodow:P) Pierwsze samodzielne kroki zrobilem juz po 5 minutach, ale byly one malo pewne. Chwila treningu i chodzenie opanowane. Nastepnego dnia postanowilem sie nauczyc biegac. Pare pierwszych prob wygladalo dosyc pokracznie, ale ostatecznie doszedlem do pewnej wprawy (pewnie dalej to wyglada pokracznie tylko troche mniej:)) Czytajac instrukcje przyszla kolej na skakanie. Ku mojemu zdziwieniu skakanie na 1 nodze naprawde jest latwe. Wczoraj postanowilem zaczac nauke skakania na obu nogach. To juz nie jest takie latwe :) Poki co daje rade odbic sie niezbyt wysoko, ale przynajmniej pewnie laduje. Teraz to juz kwestia tylko wyczucia :) A co do kwestii zmeczenia i zakwasow na miesniach to: 1 dnia bolaly uda od wysokiego podnoszenia kolan :) Nastepne dni to glownie brzuch od biegania. Gdy zaczely sie proby skakania to pojawily sie bole w plecach i ramionach :)
Ogolnie rzecz biorac czuje, ze zyje bo wszystko mnie boli (w granicach rozsadku). Wsunalem ten bialy plastik spowrotem tam gdzie powinien byc i lece trenowac dalej :)

Pozdrawiam

matkop - 2009-09-26, 18:26

Plastikiem się nie przejmuj , dobrze żeby był ale nie jest w 100 % niezbędną częścią.
Ból mięśni po pierwszych treningach to norma. Pracują te mięśnie , które zazwyczaj nie są używane na codzień. Daj trochę odpocząć mięśniom przed następnym treningiem , zrelaksuj się. Przed każdym treningiem zafunduj sobie solidną rozgrzewkę , wraz z rozciąganiem , to pomoże.
Pozdrawiam i witam n a forum.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group