Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wrażenia Powerizer - Pierwsze Wrażenia by lestat162

lestat162 - 2009-09-30, 22:22
Temat postu: Pierwsze Wrażenia by lestat162
A więc Koledzy i Koleżanki, stałem się szczęśliwym posiadaczem powerków ;) . Szczudełka kupiłem w zeszłym tygodniu wraz z ochraniaczami, ale ochraniacze dopiero dzisiaj do mnie doszły. A jako że pilnie dostosowuję się do wskazówek i rad udzielanych wszystkim tutaj, przez kilka dni cierpliwie czekałem na ochraniacze :] . Oczywiście już zdąrzyłem sobie wcześniej wszystko wyregulować i nawet przymierzyłem w domu, jednak nie zaryzykowałem wyjścia bez nich. Aż w końcu przyszły: kask dartmoore "orzech", masochisty na łokcie i sixsixone slim :) . Na nadgarstki mam fajne ochraniacze rolkarskie Rollerblade'a.
Ok, zakładam wszystko, reguluję i wstaję z pomocą siostrzeńca. Stoję przy płocie, ćwiczę podnoszenie nóg, wszystko pięknie i nagle... Hurra!! oderwałem się od płotu i po prostu przed siebie poszedłem :) . Biegałem już po 10 minutach a jakoś po 20 minutach już skakałem na jednej nodze :) . Zaliczyłem także wejście pod stromą górkę i zejście z niej (oczywiście po asfalcie). Postanowiłem ruszyć w miasto :) . Wrażenia - niesamowite :D . Ludzie sami zagadują, patrzą z uśmiechem, a kierowcy zamiast patrzeć na drogę odwracają za mną głowę do pozycji bliskiej skręceniu karku ^^'. To prawdziwa magia :D . Nareszcie mogę powiedzieć, że "wybiłem się z tłumu" i jestem teraz jednym z Was :cool:

lukassus - 2009-09-30, 22:52

lestat162 - welcome! :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group