Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Video - Poweriser - (miesiąc nauki)

Marcin - 2009-10-01, 16:20
Temat postu: Poweriser - (miesiąc nauki)
Witam, jako że ostatnio coś tam nakręciłem będąc drugi raz na sali, dziś z nudów na szybko skręciłem małe filmidełko (trailer) przedstawiający moje początki, nic specjalnego, można by powiedzieć że to bardziej kaleczenie tego sportu no ale to już wy ocenicie :)
Filmidełko jak już mówiłem składałem w parę minut więc nie jest z nie wiadomo jakich PROdukcji ale mam nadzieje że nie będzie zniechęcał do oglądania po paru sekundach :P

Pozdrawiam.


matkop - 2009-10-01, 16:46

Fajne fajne , zachowaj ten filmik , kiedyś możesz dać go jako wstęp ( szczególnie ten z upadkami) ,a później jakaś mocniejsza nuta i przyszłe wymiatanie :)
lukassus - 2009-10-01, 18:09

Marcin - bardzo przyjemnie się to ogląda
Matizus - 2009-10-01, 18:21

Brawo sklejonego backflipa! :)

Ładny fajny, tylko drażniły mnie te ciągłe wejścia logo powerisera, tak to bardzo ładnie. Widać, że masz jeszcze ten odruch odbijania się z kolan, ale to taki mały szczegół. Ja też tak jeszcze robię. :P

pozdro
Matizus / Drabi

Dany - 2009-10-01, 22:25

Widać że ludzie z trialu nie mają strachu :P a tak na serio po kilku latach uprawiania akro i kiedys bmx/mtb po obejrzeniu twojego filmika , coraz bardziej w kurza mnie to iz inni mają warunki a ja nie !!!!!!!!!!, tak to tez bym backa robił ale nie ledwo na powerki uzbieralem i tak mi sie pofarcilo ze daleki wujek wygral w snickresie , i też to razy uczyłem sie na twardym a nie na materac ilez bólu kontuzji , słuczenia zwichniecia obicia , wybicia bóle i nie bóle ......................... i jaka radocha !!!!!!! , ktora po obejrzeniu takiego filmika przemija :(


P.S filmik fajny 5/5 pozniej dam zachęcam do oblooknięcia moich :/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group