Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Freestyle - Kask

bmx4ever94 - 2009-10-19, 09:16
Temat postu: Kask
Witam
Moje pytanie brzmi jaki będzie najlepszy kask na Powerizer, narciarski, rowerowy, paralotniarski czy może snowbordowy bądź jeszcze inny.
Pozdrawiam i dzięki za pomoc :)

lukassus - 2009-10-19, 10:57

bmx4ever94 - taki jak na rolki
Dany - 2009-10-19, 14:00

lukassus napisa³/a:
taki jak na rolki


a może by to bardziej sprecyzować :D

Kask popularnie zwany ''orzech': w każdym rowerowym kupisz taki i na allegro

lukassus - 2009-10-19, 14:13

Dany napisa³/a:
a może by to bardziej sprecyzować

orzech jest w porządku, dla zapaleńców może być nawet full face

orzech w akcji na Poweriser:

Dany - 2009-10-19, 18:23

lukassus napisa³/a:
full face


no full face na motorze , rowerze nie przeszkadza , a na powerizer może być przyciężkawy
no jest kwestia wyglądu : czlowiek na szczudłach z kaskeim na motor :D

lukassus - 2009-10-19, 18:25

Dany napisa³/a:
zlowiek na szczudłach z kaskeim na motor

to zależy Dany z czego, na co i jak planujesz skakać ;)

walec - 2009-10-19, 18:33

Witam;-) Ja mam taki do freestyle - żółty - żeby było do koloru szczudełek. Używam go również na deskę w zimie, do monocykla i remontów :)
lukassus - 2009-10-19, 18:37

walec napisa³/a:
Używam go również na deskę w zimie, do monocykla i remontów

i na paradach :P

Ryby - 2010-04-29, 21:32

Ja tam wolę bez kasku- większa adrenalina, jest ryzyko jest przyjemnośc itp.
lukassus - 2010-04-29, 21:39

Ochraniacze docenia się niestety najczęściej już post factum. Wtedy boli.
Ryby - 2010-05-01, 19:49

To na pewno, ale ktoś kto wyskakuje dwa metry na szczudłach raczej nie boi tak bardzo bólu (ja jeszcze 2m nie skaczę ale, kiedyś myślę uda mi się).
Kar - 2010-05-06, 15:01

Oj, boi się , boi. Może ja nie tak bardzo, bo jestem trochę psychiczny, ale mimo wszystko wiem , że trzeba je nosić. Jak wyrwiesz glebe z 2 metrów , to zdecydowanie stwierdzisz, że ochraniacze są potrzebne, chyba że już będzie za późno. Mimo wszystko gleba z takiej wysokości nawet w ochraniaczach boli.
Ryby - 2010-05-07, 08:18

Mięczak :P
Ja już trzy razy całowałem to za dużo powiedziane ale tuliłem ziemię 9 (a właściwie asfalt) i dalej mnie to do kasku nie przekonało. Ochraniacze jasne ale kask nie- moja subiektywna opinia, jak ktoś chce niech nosi jak nie to niech cierpi.

Na pewno kask siÄ™ przydaje.

ChildOfJah - 2010-05-07, 10:21

Ryby, a mi się wydaję że Kar ma po prostu trochę rozumu i wie ŻE KASK NAPRAWDĘ SIĘ PRZYDAJE.
Ja sam w sumie skakałem bez kasku nic mi się jeszcze nigdy nie stało ale wole nie ryzykować i kupiłem kask :) i zaczne skakać w kasku. Nie robi się tego bo ktoś się boi, czy nie boi. Robi się to z rozsądku i nauki na błędach innych. Poszperaj w sieci poczytaj o ludziach którzy utracili zdrowie lub życie przez swoją barawure. Takich przypadków można mnożyć. Ja tam rośliny lubię byle by to nie były ludzkie rośliny :/ Naprawdę polecam wszystkim skoczkom nie ważne jacy by nie byli odważni SKACZCIE W KASKU Bo jak to mówią

LEPIEJ ZAPOBIEGAC NIÅ» LECZYC

lukassus - 2010-05-07, 11:12

Skaczcie zawsze w kasku.
Ryby - 2010-05-09, 19:23

Wszyscy piszmy abyśmy skakali w kaskach choć tak na prawdę wszyscy skaczmy bez...
Z kaskiem czy bez zawsze można sobie zrobić krzywdę i zawsze trzeba uważać- równie dobrze możesz mi mówić abym przez ulicę przechodził w kasku bo samochód mnie może potrącić.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group