Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Przedstaw siÄ™ - Witam!

Rob - 2009-10-27, 17:12
Temat postu: Witam!
Witam wszystkich rozskakanych ludzi! :) spodobał mi się bardzo ten wynalazek i niedługo zamierzam go kupić.czy wcześniej, bez absolutnie żadnej styczności z tym sprzętem, mógłbym go gdzieś wypróbować?jestem z okolic warszawy.
Dany - 2009-10-27, 20:36

Rob, Witaj

Rob napisa³/a:
jestem z okolic warszawy.


Na pewno ktoś z okolic da ci obejrzeć sprzęt ;)

lukassus - 2009-10-27, 22:10

Rob - witaj na najbardziej rozskakanym forum!

Rob napisa³/a:
mógłbym go gdzieś wypróbować?jestem z okolic warszawy.

najlepsze miejsce w Polsce to Acro School w Warszawie. Terminy zajęć i inne szczegóły znajdziesz na www.AcroSchool.pl

Dziś odwiedził nas m.in. Mateusz, który nigdy wcześniej nie skakał na Poweriser. Po treningu potrafił już biegać, skakać obunóż i miał kilka prób skakania na materace. Dobry zawodnik :)

Rob - 2009-10-28, 13:38

Dzięki.na tych zajęciach jest dużo ludzi?chyba zanim zdecyduje się na kupno odwiedzę acro school co by wypróbować Powerizera :)
lukassus - 2009-10-28, 17:05

Rob napisa³/a:
na tych zajęciach jest dużo ludzi?

Rob - kogo jak kogo, ale specjalnie ciebie jeszcze uda nam się wcisnąć ;)

Rob - 2009-10-28, 18:39

No to ekstra, dzięki za informacje:) już niedługo przyjadę na te zajęcia.A co powinienem ze sobą wziąć?jakie buty mam mieć żeby się zmieściły?niskie?wysokie?
lukassus - 2009-10-28, 18:59

Rob napisa³/a:
A co powinienem ze sobą wziąć?

dobry humor, plecak znajomych, wygodny strój sportowy (w tym buty).
Jakie buty? Sportowe, wygodne: jakich nie weźmiesz, będziesz śmigał na Poweriser.

Rob - 2009-10-29, 10:26

Czyli za 50 zł wjazd na zajęcia przez tydzień.zgadza się? ;)
lukassus - 2009-10-29, 10:32

Rob napisa³/a:
Czyli za 50 zł wjazd na zajęcia przez tydzień.zgadza się?

to jest opłata za 2 godziny treningu, za jeden wjazd


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group