Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wrażenia Powerizer - First Time by Kitek :D

Kitek - 2009-11-20, 14:23
Temat postu: First Time by Kitek :D
Wczoraj dzieÅ„☻ przed urodzinami podczas treningu AVATAR i imprezy urodzinowej przygotowanej przez nich dla mnie po raz pierwszy na nie wskoczyÅ‚em na prawdÄ™ :D .
Tyle, ze zwą się PoweriSer (Różnica w modelu, czy inna firma w ogóle? :P ). Jakieś 4 minuty chodzenia za 2 rączki z koleżanką, potem ze 2 za jedną i później wyrabianie się na zakrętach :D . Troszkę skacze, prawie biegam :P . Musze się nauczyć chodzić pod górkę i z górki. No i po schodach.
Jest jedwabiście :D . ;) .
Zdjęcia porobi mi ktoś za tydzień. Wczoraj nie wziąłem sprzętu foto ze sobą, bo jeszcze zajmowałem się na treningu nagłośnieniem (sceniczne mamy swoje :D ).

lukassus - 2009-11-20, 14:31

Kitek - najlepsze życzenia urodzinowe

Poweriser to inna marka, inny producent, taki upgrade Powerizera
www.Poweriser.pl

Kitek napisa³/a:
TroszkÄ™ skacze, prawie biegam

szybko Å‚apiesz!

Kitek napisa³/a:
Musze się nauczyć chodzić pod górkę i z górki. No i po schodach.

na spokojnie, krok po kroku, przechodź od łatwiejszych elementów do coraz trudniejszych i tak ucz się wszystkiego.

Kitek - 2009-11-20, 16:21

A będę się uczyć :D . Jako uliczne laboratrium mamy i PoweriZery i PoweriSery :P . PoweriSery mają tą fajną taśmę, która Ci mocuje łydkę, a Powerizer nie bardzo. Ale oba są porównywalne :P .
lukassus - 2009-11-20, 16:41

Kitek napisa³/a:
PoweriSery mają tą fajną taśmę, która Ci mocuje łydkę

miękkie kolanko na rzepy - zwiększa komfort skakania, czucia sprzętu, lepiej trzyma, umożliwia skakanie bez dodatkowych ochraniaczy na nogę/łydkę, nie powoduje obtarć, jest miękko wyściełane, doskonale wykończone, bardzo pewne zapięcie, które sprawdza się nawet przy najbardziej skomplikowanych ewolucjach

Kitek - 2009-11-27, 00:03

Czas na zdjęcia :D :
http://kitek89.deviantart...ers-D-144876723

http://kitek89.deviantart...isers-144878810

klikamy by powiększyć :D

ChildOfJah - 2009-11-27, 18:00

Tylko czemu w takich ciemnościach? :P nie ma co się wstydzić :hyhy:
Kitek - 2009-11-28, 22:12

^^. trening zaczął się o 18.30. około 20 wyszedłem na zewnątrz, bo zapragnąłem chłodu :P .
Hmm, szef nie pożycza do domu. Musze starego przekonać, co by je zakupił dla mnie w prezencie :P .

lukassus - 2009-11-28, 22:39

Kitek - wiesz, że u szefa też możesz się w sprzęcik zaopatrzyć
Kitek - 2009-11-29, 01:52

Wiem wiem :D . Pocieszył mnie w pewien sposób tą informacją :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group