Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Sprzęt - na co zwracać uwagę? - nowicjusz

Drwall - 2009-11-26, 15:57
Temat postu: na co zwracać uwagę? - nowicjusz
Mam pytanie odnośnie Poweriser.Teoretycznie jak bym miał powerki to na co miał bym się martwić przy skakaniu biegu itp.Może coś się odczepić wypaść jakieś małe potrzebne albo nie części??? :>

P.S nie wiem gdzie było zamieścić ten temat a to teoretycznie chodziło mi o to,że nie mam jeszcze powerków

[ Komentarz dodany przez: lukassus: 2009-11-26, 20:18 ]
temat zmieniony

lukassus - 2009-11-26, 20:17

Drwall napisa³/a:
Mam pytanie odnośnie Poweriser.Teoretycznie jak bym miał powerki to na co miał bym się martwić przy skakaniu biegu itp.Może coś się odczepić wypaść jakieś małe potrzebne albo nie części???

jak już masz Poweriser, to możesz się martwić o pogodę, dobre miejsce do skakania, czas i siłę na dłuższy trening, ew. kasą na akcesoria jak np. torba na kółkach, ochraniacze, koszulka etc.

sprzęt jest pierwsza klasa.

Butla1994 - 2009-11-26, 20:32

A jeżeli chcesz kupić Powerizer (Poweriser to taka nowa ulepszona wersja przez inną firmę) to w nim lubią wypadać takie białe plastiki :) Prócz tego to oryginalne kopytka szybko się ścierają.
lukassus - 2009-11-26, 20:58

Butla1994 napisa³/a:
A jeżeli chcesz kupić Powerizer

pytanie dotyczyło Poweriser

Butla1994 napisa³/a:
Poweriser to taka nowa ulepszona wersja przez innÄ… firm

a odpowiadając precyzyjnie, Poweriser to zupełnie inna marka skaczących szczudeł, produkowana przez koreańską firmę na Filipinach. Podstawa konstrukcji jest taka sama, materiały i rozwiązania w obu modelach są różne.

Butla1994 napisa³/a:
lubią wypadać takie białe plastiki :) Prócz tego to oryginalne kopytka szybko się ścierają.

białe plastiki już od jakiegoś czasu nie wypadają, dzięki zastosowaniu nowego rozwiązania.
Gumy kopytek starczają na długo - zależy kto jak skacze i na czym.

EMEK - 2009-11-27, 01:34

lukassus napisa³/a:
rozwiązania w obu modelach są różne.
Moglbys napisac o tym wiecej?
Dany - 2009-11-27, 09:20

EMEK, chodzi o kolanko , jest na rzep a nie jak w PoweriZer ''obręcz oklejona pianką'' te na rzep trzymają lepiej ale do tych standardowych nic nie mam , zreszta pełnia funkcje ochraniacza na kolano :P

2 sprawa to sprezyna , oddaje zupełnie inaczej moc , nie ma wyskalowanego modelu co 10kg tylko bodajże 0 30 ( jakoś tak :P ) , dzieki czemu skacze sie wyzej wkładając w to mniej wysiłku

3 kopyta zółte .
na sale w sam raz nie zostawiaja sladow na sali/parkiecie , starcza na długo.

4zapiecia na buty maja metalowe klamry .

ogolnie mowiac poweriser jest lepszy jakosciowo , ale stary poweriZer tez jest wart uwagi :D , nawet jak kupie se powersera to stary poweriZerek bedzie traktowany z chonorami. (czyt. bedzie uzywany :) )

Drwall - 2009-11-27, 09:22
Temat postu: na co zwracać uwagę? - nowicjusz
Thx
Dany - 2009-11-27, 09:23

Drwall, nie ma za co :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group