Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Sprzęt - Poweriser vs 7meilenstiefen

Dany - 2009-11-30, 22:17
Temat postu: Poweriser vs 7meilenstiefen
Postanowiłem założyć ten temat po trochu z ciekawości , po trochu z powodu iz chciałbym zmienic sprzet na mocniejszy gdyz powerizer nagle zaczol zdawac mi sie słaby :P

A wiec pytanie kieruje głównie do luka, walca , matkopa ( doswaidczeni skoczki są :P )


Głowni chodzi mi to jak szybko zużywa sie sprzęt , jaka jest jakośći czesci itp itd ... , i wasze sugestie , komentarze do danego sprzetu . nie wiem czemu ale jakos napalony jestem na poweriser , chyba przez to zapiecie na rzep :D

Butla1994 - 2009-11-30, 22:35

Może ja opiszę siódemki. Bardzo ale to bardzo gruba guma w kopytku która na wyskakanych siódemkach Walca i Matkopa w ciągu 3 miesięcy ledwo starły się te kratki. Zapięcie w kolanku też bardzo dobre, ponieważ jest taka gąbka przewleczona przez pasek za kolanem przez co nie ma obtarć oraz pasek długość ok 1,2m przez co nie ma luzów w kolanie. Wiązania bardzo twarde nie rozciągają się, a pompki bardzo wytrzymałe bo metalowe. Zamiast gumy ochraniającej sprężyny jest plastik (bardzo trudno obić, nie da się go przebić). Sprężyny pękały jedynie w pierwszych modelach (z tego co mówił Matkop). Grubsza rama przez co siódemka jest cięższa, lecz dzięki temu rama się nie wykrzywi. Miękkie kolano do siódemek można dokupić.
Dany - 2009-11-30, 22:39

Lukassus teraz ty wypowiedz sie o PoweriSer , I porownaj go z 7 , tylko nie pisz mi ze moge wyprobowac na acroschool :P .
lukassus - 2009-12-01, 00:00

Poweriser możesz wypróbować na Acro School ( www.AcroSchool.pl) ;)

Mam swoje zdanie na temat Poweriser i 7's. Nie podzielę się z nim, gdyż moja opinia, choćby najbardziej obiektywna, zawsze będzie odbierana subiektywnie.

Poweriser to marka skaczących szczudeł, które obecnie sprzedaję, a to znaczy, że podpisuję się pod nimi swoim imieniem i nazwiskiem. To jest moja odpowiedź.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group