Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Łączenie dyscyplin.
Autor Wiadomo
Cinek2395 
Ten wyżej kłamie !!!

Powerizer: PR5070
skacze od:: Marca 2011 roku
Wiek: 29
Doczy: 12 Lut 2011
Posty: 110
Skd: Elbląg/Aniołowo/Pasłęk
  Wysany: 2011-02-13, 23:03   Łączenie dyscyplin.

Może ktoś z tego forum widział może kiedyś pokaz fireshow z powerizerami, pytałem się na forum kuglarskim ale nie dostałem żadnej odpowiedzi a sobie pomyślałem że jak tu są ludzie którzy skaczą już jakiś czas to może kiedyś próbowali połączyć te dwie dyscypliny ??
Ja jak będę miał już swoje to na 90% pojawię się z nimi na co rocznym festiwalu w Ostródzie i oczywiście zabiorę ze sobą swój sprzęt kuglarski bo bez niego to ani rusz w dalszą drogę lub na jakiś festiwal :p

Pozdrawiam .
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2011-02-14, 08:19, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2011-02-14, 08:20   

Cinek2395 - pomysł ciekawy i już był realizowany :) Tutaj znajdziesz ludzi, którzy to robili. Powodzenia!


foto za: Agencja Arena

Nakręć coś fajnego i tutaj wrzuć.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2011-02-14, 18:45, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
Cinek2395 
Ten wyżej kłamie !!!

Powerizer: PR5070
skacze od:: Marca 2011 roku
Wiek: 29
Doczy: 12 Lut 2011
Posty: 110
Skd: Elbląg/Aniołowo/Pasłęk
Wysany: 2011-02-14, 16:16   

Jasne jak już coś będę umiał na powerkach to od razu wezmę poi lub kij i zacznę różne takie rzeczy kminić.
A tak przy okazji odpisali mi na forum kuglarskim i napisal mi tak :

moje pytanie:
Tak teraz odświeżę temat bo nie widzę sensu zakładania nowego.
A więc tak czy widział ktoś w ostatnim sezonie żeby były wykorzystywane powerki do fireshow jako szczudła ??
Bo osobiście jestem zainteresowany jak by to wyglądało, jak by ktoś sobie skakał i kręcił ogniem a z tego co wiem na szczudłach sobie nie poskaczesz wysoko o ile w ogóle się wybijesz w górę :D

i odpowiedź kolegi :
Cinek2395 napisał/a:

Bo osobiście jestem zainteresowany jak by to wyglądało, jak by ktoś sobie skakał i kręcił ogniem


Poślizgnąłby się i skręcił kark. Publika szaleje.

Nie wiem, czy miałeś kiedykolwiek na nogach bocki, ale skakanie wcale nie jest takie proste jak wygląda, wymaga skupienia, zwłaszcza jeśli skaczesz wysoko musisz skupić się na utrzymaniu sylwetki. W tej sytuacji wybijają Cię z równowagi nawet klucze w kieszeni, a co dopiero cokolwiek w ręce, o ogniu nie wspominając.
Gumowe kopyta robią się bardzo śliskie nawet na lekko wilgotnym chodniku, nie mówiąc o rozchlapanym paliwie.

Teraz moje pytanie, czy osoby które próbowały fireshow na powerkach, czy to co kolega napisał jest prawdą, czy naprawdę może tak się stać ??
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2011-02-14, 17:36   

Na to pytanie najlepiej może odpowiedzieć osoba, która ma pojęcie i o fireshow, i o powerkach.

Moim zdaniem nie jest możliwe skakanie i machanie jednocześnie. Co najwyżej można machać stojąc na powerkach. Mogę nie mieć racji i osoba, która na co dzień kręci poi i potrafi dobrze skakać na powerkach, może się wypowiedzieć w tej kwestii.

Cinek2395 napisa/a:
skakanie wcale nie jest takie proste jak wygląda, wymaga skupienia, zwłaszcza jeśli skaczesz wysoko musisz skupić się na utrzymaniu sylwetki. W tej sytuacji wybijają Cię z równowagi nawet klucze w kieszeni, a co dopiero cokolwiek w ręce, o ogniu nie wspominając.

To jest dramatyzowanie, z całym szacunkiem do autora tych słów. Owszem, trzeba być skupionym, ale tak jak dobry kierowca nie myśli o zmianie biegów i trzymaniu kierownicy w czasie prowadzenia samochodu i jednocześnie swobodnie rozmawia z pasażerami, tak skoczek na powerkach daje radę i skakać o tym nie myśląc. Nie poruszam innych, pochodnych kwestii z tym związanych.
Klucze, dokumenty czy burak w kieszeni nie wybijają z równowagi :)

Cinek2395 napisa/a:
Gumowe kopyta robią się bardzo śliskie nawet na lekko wilgotnym chodniku, nie mówiąc o rozchlapanym paliwie.

To prawda, kopytka są z gumy, ich powierzchnia jest mała i jest dosyć łatwo o poślizgnięcie się na źle dobranej nawierzchni, ale to nie przeszkadza doświadczonym zawodnikom skakać na śniegu czy robić pokazy akrobatyczne po deszczu czy w czasie zimy. Takie rzeczy też są możliwe.

Cinek2395 - nie ma co teoretyzować. Naucz się dobrze skakać na powerkach, spróbuj połączyć jedno i drugie, i opisz swoje doświadczenia. Powodzenia.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
kret2104 


Powerizer: PR90120
skacze od:: 2007 lipiec
Wiek: 30
Doczy: 20 Wrz 2010
Posty: 60
Skd: Warszawa
Wysany: 2011-02-14, 17:45   

Trochę kręciłem poikami i kijem i wiem jak to jest!

Co do powiązania powerków i fireshow...
Myślę że już poiki odpadają na początku!!
Kij już bardziej, myślę że z tym by nie było problemu w wykonywaniu oczywiście mniej złożonych tricków.
Plucie ogniem by było bardzo widowiskowe ale może nie przy skakaniu....;)

Musisz spróbować i zdać relacje!:D
 
     
Kacper 
powerteam.arena.art.pl


Powerizer: PR90120
skacze od:: maj 2007
Wiek: 33
Doczy: 04 Lip 2007
Posty: 57
Skd: Koszalin/Warszawa
Wysany: 2011-02-14, 18:03   

Tak się składa, że Koszalińska Grupa Akrobatyczna (w której znajdują się ludzie z Powerteamu) takie rzeczy łączy w pokazach oczywiście jeżeli nawierzchnia na to pozwoli ( beton, asfalt, kostka brukowa - czyli to co nie jest gładkie i miękkie :) ).
Wiadomo, można zrobić wszystko to co na zwykłych szczudłach (chodząc), a do tego bardzo fajny efekt uzyskuje się skacząc np. z kijem ogniowym lub przymocowanej do szczudeł fakli lub racy świetlnej. My dla bockera mamy również kask z płonącym piuropuszem, jest dość niewygodny ale efekt jest fajny ;) .
_________________
Powerteam Koszalin http://www.powerteam.arena.art.pl
 
     
Cinek2395 
Ten wyżej kłamie !!!

Powerizer: PR5070
skacze od:: Marca 2011 roku
Wiek: 29
Doczy: 12 Lut 2011
Posty: 110
Skd: Elbląg/Aniołowo/Pasłęk
Wysany: 2011-02-14, 22:32   

Przez takie czytanie postów coraz bardziej mnie nakręcacie, tak bardzo chcę założyć powerki na nogi że szok ostatnio przez tą myśl to nie mogłem zasnąć.
Ale obiecuje że będę jednym z tych ludzi co będą robić salta z poi na powerkach.
Może ktoś z was grał kiedyś w God of war tam fajne tricki robili których nie do się powtórzyć na zwykłych nogach to był by efekt z ogniem.
P.S. Salto do przodu z poi bez problemów mi wychodzą do tyłu nie próbowałem bo mam stracha jak coś trzymam w dłoniach ale po za tym akrobatyka to dyscyplina jako tako mi znana i nie czuję się z nią obco.
Temat fajnie się rozwija może tak dalej popuścić wodze wyobraźni i zasugerować jakieś dyscypliny sportu tj piłka nożna na powerkach w koszykówkę to wiem że grają, nie widziałem jeszcze aby ktoś grał w siatkę w ty butkach, w ogóle to możliwości jest tu strasznie wiele, bo przecież to tak jak przedłużenie nóg :D
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2011-02-14, 22:46   

Cinek2395 napisa/a:
przez tą myśl to nie mogłem zasnąć

Nic tylko zacząć trenować. Przypominają mi się moje pierwsze wrażenia po zetknięciu z powerkami. Hmmmm... :)

Cinek2395 napisa/a:
piłka nożna na powerkach

Da się, choć imho jest to niebezpieczne.

Cinek2395 napisa/a:
w koszykówkę to wiem że grają

Ja szukam ogarniętej ekipy, która zna zasady gry w kosza i potrafi skakać na powerkach. Kombinacja tych dwóch dyscyplin z rozsądnymi ludźmi (inne reakcje, sport kontaktowy, przez co ryzyko spore) może być bardzo przyjemna i jeszcze bardziej widowiskowa.

Cinek2395 napisa/a:
nie widziałem jeszcze aby ktoś grał w siatkę w ty butkach

Tutaj może być bardzo ciężko z przyjęciem serwisu.

Cinek2395 napisa/a:
w ogóle to możliwości jest tu strasznie wiele, bo przecież to tak jak przedłużenie nóg

To znacznie więcej. Nogi przedłużasz sobie zwykłymi szczudłami (patykami). A tutaj masz gigantyczną sprężyną przy każdej nodze. Czujesz moc?
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Cinek2395 
Ten wyżej kłamie !!!

Powerizer: PR5070
skacze od:: Marca 2011 roku
Wiek: 29
Doczy: 12 Lut 2011
Posty: 110
Skd: Elbląg/Aniołowo/Pasłęk
Wysany: 2011-02-14, 22:54   

A kto by nie czuł :P
lukassus, podziwiam cię że potrafisz udzielać się w praktycznie każdym temacie jaki to by nie był, oraz za odpowiedzi które udzielasz jak ktoś nowy przychodzi i zadaje można było by powiedzieć oczywiste pytania, ale cóż taka twoja praca. Może się kiedyś spotkamy na jakimś zlocie :P
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2011-02-14, 23:03   

Cinek2395 napisa/a:
za odpowiedzi które udzielasz jak ktoś nowy przychodzi i zadaje można było by powiedzieć oczywiste pytania

Forum jest głównie po to, aby początkujący mogli znaleźć szybko odpowiedź na każde pytanie.

Irytuje mnie nagminne na każdym kroku na większości for ganienie nowicjuszy za to, że pytają o banały. Zamiast ich opierdzielać, przecież tak samo szybko można udzielić właściwej odpowiedzi. Staram się wprowadzić nową jakość w polskim internecie. Jak czas pozwoli, projekt ruszy to z kopyta.

Cinek2395 napisa/a:
ale cóż taka twoja praca

To jest hobby. Zajebiste :)

Cinek2395 napisa/a:
Może się kiedyś spotkamy na jakimś zlocie

Zapraszam na treningi AcroSchool ( www.AcroSchool.pl ) i na eventy, o większości informujemy w dziale News na forum.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Cinek2395 
Ten wyżej kłamie !!!

Powerizer: PR5070
skacze od:: Marca 2011 roku
Wiek: 29
Doczy: 12 Lut 2011
Posty: 110
Skd: Elbląg/Aniołowo/Pasłęk
Wysany: 2011-02-15, 21:44   

Znalazłem w internecie filmik w którym są powerki a ludzie skaczący na nich kręcą poi z ogniem, fakt faktem nie robią czegoś fajnego bo tylko zwykłego motylka ale i to fajnie wygląda, a jak znajdziecie to może wklejcie jakieś filmiki z fireshow + powerki .
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2011-02-15, 22:52   

Jak znalazłeś, to koniecznie to tutaj podlinkuj.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Cinek2395 
Ten wyżej kłamie !!!

Powerizer: PR5070
skacze od:: Marca 2011 roku
Wiek: 29
Doczy: 12 Lut 2011
Posty: 110
Skd: Elbląg/Aniołowo/Pasłęk
Wysany: 2011-02-16, 15:57   

No to miłego oglądania ten moment jest gdzieś pod końcówką.



Dokładnie to jest parada szczudlarzy, powerizerów i fireshow.
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2011-02-16, 18:49, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania