Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
PowerStrider
Autor Wiadomo
Baldwin 
Rycerz


Powerizer: Powerstrider
skacze od:: Maj 2010
Wiek: 33
Doczy: 03 Mar 2011
Posty: 3
Wysany: 2011-03-04, 00:25   PowerStrider

Witam wszystkich !

Post ten chciałem skierować do wszystkich, którzy rozważają zakup Powerizerów i nie mogą zdecydować się na model (PowerStrider, Skyrunner, cokolwiek innego).

Zacznijmy od tego, że najbardziej stawiam sobie proste i logiczne myślenie. Dlatego kiedy w Maju poprzedniego roku wpatrywałem się w ekran komputera z podziwem oglądając możliwości tego sprzętu, najlogiczniejszym było zapoznać się z dostępnymi markami i zakupić ten optymalny (najlepszy współczynnik ceny i jakości).

Nie trwało to długo, natknąłem się szybko na ofertę kupna PowerStriderów, reklamujących się jako "PowerStrider - Poweriser się chowa" czy "PowerStrider ma lepszą sprężynę niż Poweriser."

Zrobiłem krótkie badania, poszukałem informacji na temat różnych rodzajów włókien i ich trwałości oraz opisu samych PowerStriderów.

W moim logicznym rozumowaniu PowerStrider wypadał optymalnie - lepsza cena za porównywalną lub nawet lepszą jakość.

Muszę przyznać, że byłem zadowolony z zakupu. Nie mam pojęcia jak skacze się na Poweriserach, ale PowerStridery odpowiadały mojemu zapotrzebowaniu.

Kiedy minęły wakacje, wyszedłem na skakanie gdzieś w środku października. Wtedy po krótkim biegu jedna ze sprężyn "chrząknęła", potem usłyszałem jeszcze ten dźwięk ze dwa razy. Skakało się gorzej, widać było że sprężyna się rozwarstwia (pęka, tak jak każdy rodzaj włókna).

Zdjąłem je z nóg i poszedłem do domu. Napisałem od razu maila do sklepu z którego kupowałem.

Dostałem wiadomość od właściciela, że jest na wyjeździe i skontaktuje się ze mną jak wróci.

No i oczywiście ponieważ za oknem padał deszcz, zapomniałem o całej sprawie i stwierdziłem, że w końcu mam rok gwarancji, więc mogę to na razie olać.

Zdecydowanie nie było to mądre posunięcie.

Tydzień temu wyjąłem je z powrotem z szafy i postanowiłem napisać maila do sklepu. Wysłałem jeszcze ze dwa do sprzedawcy przez allegro.

Nie dostałem odpowiedzi. Wykopałem skądś telefon i zadzwoniłem.

"Proszę zostawić wiadomość po sygnale".

Następnego dnia wszedłem na stronę sklepu. Aktualnie już jej tam nie ma. Została usunięta.

Spanikowany, ponieważ miałem niesprawny sprzęt w domu i brak możliwości załatwienia części zacząłem dzwonić do konkurencji.

Skontaktowałem się z właścicielem powerizer.pl, Łukaszem.

Po chwili rozmowy i przedstawieniu problemu, powiedział, że bez problemu może załatwić mi nową sprężynę, mam jeszcze skontaktować się z nim przez gg.

Kiedy wróciłem do domu, udało nam się ustalić kilka dodatkowych szczegółów, mogłem dowiedzieć się, że na nowe sprężyny będę miał 6 miesięczną gwarancję, dogadałem możliwość wygodnych rat (bo sprężyny kosztują całkiem sporo niestety) oraz wymianę dodatkowych elementów, które PowerStrider ma słabo zrobione.

Chciałbym dodać, że nie było żadnych problemów, że sprzęt nie został kupiony tutaj, że nie jest Powerizerem oraz że kupiłem go u konkurencji.

I zostało zrobione to tak profesjonalnie, że jutro przyjedzie do mnie kurier zamówiony przez Łukasza i odbierze ode mnie uszkodzony sprzęt i dopiero po zobaczeniu "co jest nie tak" oraz zasugerowaniu dodatkowych wymian będziemy rozmawiali o cenie i zapłacie.

Dlatego wszystkim zastanawiającym się nad wyborem polecam tego sprzedawcę - pierwszy raz spotkałem się z takim traktowaniem klienta i tak błyskawiczną pomocą ! Nie wiem jak wygląda z osiągami Powerizerów, ale już teraz mogę stwierdzić, że obsługa jest o jedną klasę większą niż doskonała. To też jest jeden z elementów opisujący sprzedawcę.

Pozdrawiam
Bartosz "Baldwin" Król
_________________
Nie warto uciekać przed nieuniknionym, gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce, gdzie nieuniknione właśnie przybyło i czeka.

Terry Pratchett
Pomniejsze bóstwa
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2011-03-04, 00:44   

Może warto chociaż podać miasto lub/i nick sprzedawcy na allegro.

Swego czasu była podobna historia m.in. firmy z Warszawy (upwing), która uznawała tylko reklamacje na śrubki i nakrętki. W tej chwili również jej już nie ma.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
kret2104 


Powerizer: PR90120
skacze od:: 2007 lipiec
Wiek: 30
Doczy: 20 Wrz 2010
Posty: 60
Skd: Warszawa
Wysany: 2011-03-04, 01:40   

No to właśnie mój przykład... kupiłem sobie upwing'a i po 3 dniach jeden trzask i poszła sprężyna!!... Gdy zadzwoniłem do typa to mi powiedział że sprężyna nie jest objęta gwarancją... Wkurzyłem się jak nie wiem.. no ale co zrobić... młody byłem i głupi;)

No ale teraz kupiłem parę nowych sprężyn od Łukasza, zmodyfikowałem sobie kolanko na miękkie (link do zdjęcia http://forum.powerizer.pl...p?p=10743#10743 ), zmieniłem mocowania rurek górnych na aluminiowe i jak na razie wszystko jest ok..;)
(tylko że już niedługo będę musiał zmienić sobie mocowania stopy bo te upwing-owe nie dają rady...;/) Więc co by to zliczyć to już bym za tą kasę co wpakowałem w mojego upwing-powerka bym miał ORYGINALNEGO POWERISERA!!!

Pozdro 600!
 
     
Baldwin 
Rycerz


Powerizer: Powerstrider
skacze od:: Maj 2010
Wiek: 33
Doczy: 03 Mar 2011
Posty: 3
Wysany: 2011-03-04, 02:30   

Nick użytkownika i miasto mówisz ? To akurat pamiętam bardzo dobrze.

Użytkownik Kompletor, z Wrocławia.

Strona internetowa, bocking.pl.

Oto cytat z aukcji:

Firma produkująca Powerizer wypuściła obecnie na rynek nowy ulepszony model szczudeł pod nową nazwą „POWERSTRIDER”.„POWERSTRIDER” ma lepszą sprężynę niż POWERIZER .

Nie kupuj tanich podróbek ,nie warto ryzykować zdrowia.Nasz produkt jest najwyzszej jakości i posiada wszystkie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa dopuszczające go do sprzedaży na terenie całego świata, w przeciwieństwie do niektórych innych producentów tego typu sprzętu.Wykonany on jest z materiałów najwyższej jakości .
Tylko POWERSTRIDER jako jedyna marka posiada sprężynę wykonaną z włókna węglowego ,która cechuje się większą wytrzymałością i sprężystością od sprężyn wykonanych z włókna szklanego. A co za tym idzie dłuższym czasem użytkowania. Sprężyny węglowe są najlepsze z dostępnych na rynku. (do 30% więcej mocy i wytrzymałości od sprężyn wykonanych z włókna szklanego)

_________________
Nie warto uciekać przed nieuniknionym, gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce, gdzie nieuniknione właśnie przybyło i czeka.

Terry Pratchett
Pomniejsze bóstwa
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2011-03-04, 08:32   

Przy okazji polecam lekturę o zakupach na allegro:
http://forum.powerizer.pl/viewtopic.php?t=1036

I info o skajranerach: www.skyrunnery.pl

Bezpiecznych zakupów.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
tritus 
Szczudlarz

Powerizer: PR 90-120
skacze od:: Wrzesień gdzieś...2010
Wiek: 32
Doczy: 18 Wrz 2010
Posty: 35
Skd: Police
Wysany: 2011-03-05, 21:38   

ja nie łapię... jak można napisać "powerstrider jest ulepszoną wersją poweriser" jak takie zdanie można sformułować.. na jakich trzeba być kwasach, grzybach, żeby coś takiego napisać?
Swoją drogą to jak tak obsmarowujemy te urządzenia ze skupu złomu to słyszałem, że ktoś kiedyś wysoko na tym czymś skakał, podczas upadku złamała się sprężyna i szczęką dana osobą trafiła idealnie w krawężnik... Wyrób szczudłopodobny...
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2011-03-06, 13:02   

tritus - nie można tak jednoznacznie napisać, tym bardziej opierając się na plotach, choć fakt, opis był przekłamany.

Pamiętaj jeszcze, że wcześniej były sprzedawane chińskie Powerizery, a teraz w ofercie są najnowsze Powerisery z Korei.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Mader 

Doczy: 25 Pa 2011
Posty: 18
Wysany: 2011-10-25, 11:07   

Czyli mam rozumieć, że pozostaje mi kupno Skyruuner'ów. Niestety na Poweriser'y mnie nie stać a kolega kupił Skyrunner na allegro po 2 dniach sprężyna pękła, ale została bezproblemowo przyjęta na gwarancji i wymienione jedyne za co trzeba było zapłacić to za przesyłkę w jedną stronę (30zł), ma je już ponad 2 miesiące i jedyne co musiał zrobić to wymienić kopytka ponieważ się zużyły więc dla wszystkich, których nie stać na Powerki polecam Skyrunner za 500 zł ;)
 
     
Items 
Powerizer + SkyDiving ? :L

Powerizer: PR-5070
skacze od:: 2 pazdziernik 10r/wlasne: 31.12.10r
Pomg: 4 razy
Wiek: 27
Doczy: 29 Wrz 2010
Posty: 126
Skd: Leszno
Wysany: 2011-10-25, 14:39   

Cos mi sie wydaje, ze opinia kolegi wyzej jest nieco subiektywna ... :D
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2011-10-26, 12:06   

Mader - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Skryrunnery są po prostu niebezpieczne i o tym głośno mówi nawet sam ich producent.

Jak nie masz kasy na nowe Poweriser Advance (1399zł.), możesz kupić nowy Poweriser Standard (990zł.), używane Powerisery (700-900zł.) lub dowolny wyżej wymieniony Poweriser na raty.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Sigismund 
Miszczu Mechanik Dwóch Kółek

Powerizer: Poweriser Advance PR7090
Wiek: 31
Doczy: 10 Lip 2011
Posty: 12
Skd: Jarocin
Wysany: 2011-12-13, 20:25   

Panowie, żadnych chińskich podróbek. Wiadomo- Poweriser kosztuje, ale płacisz za jakośc, bezpieczeństwo, pewnośc... Zrozumiałe jest, że nie każdego stac na taki sprzęt, ale zawsze można odezwac się do Łukasza, tak jak zrobiłem to ja i zakupic model używany. Wychodzi o wiele wiele taniej, a sprzęt masz pewny i nie martwisz się, że coś się posypie. Jedyna różnica między używanymi a nowymi to kilka rysek, gdyż Łukasz w życiu die dopuści, by sprzedac sprzęt z ledwo żywą sprężyną czy wytartymi łożyskami, z resztą, Panie Dystrybutorze, niech się Pan sam wypowie na ten temat :D
\
 
 
     
Mader 

Doczy: 25 Pa 2011
Posty: 18
Wysany: 2011-12-15, 20:53   

Tak, tak wystarczyło napisać 2 posty i juz udało wam się nakłonić mnie do kupna poweriser a nie jakiś podróbek serdeczne dzięki :D nie mam pojęcia jak wytrzymam do marca... mam nadzieje że to szybko zleci i też będę zaliczał swoje pierwsze gleby :D
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania