Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Yan - First time
Autor Wiadomo
Yan 

Powerizer: PR 5070
skacze od:: 04.06.2011
Wiek: 33
Doczy: 13 Wrz 2010
Posty: 24
Skd: Łódź
Wysany: 2011-06-06, 10:41   Yan - First time

No dobra od początku: Rok temu przypadkowo natknąłem się na filmik z poweriserami... obejrzałem, poszukałem w internecie no i jest, znalazłem, ale cena była kosmiczna jak na takie cudo, pierwsza moja myśl, daje sobie spokój. Po niecałym roku nadal coś mnie ciągnęło do tego, non stop przeglądałem to forum, czytałem, czytałem, oglądałem filmiki i stwierdziłem, że muszę jakoś to kupić. Na swoje nieszczęście wszedłem na allegro... miałem około 500 zł wolnej gotówki na "przewalenie". Znalazłem aukcję skyrunnerów... Gościu opisywał, że zakupił w Anglii, ale nie na jego wagę, raz w tym chodził i sprzeda za 370 zł... szczudła dla osoby dorosłej do 70 kilo... hmmm myśle sobie, kupuje, zobaczę jak się skacze na podróbkach, dużo kasy nie wydam, jak mi się spodoba to kupie normalne ;) Kupiłem, paczka przyszła po paru dniach... w pudełku od grzejnika... -,- Same szczudła, jakieś takie małe mi się wydawały, bez żadnej instrukcji, tylko szczudła.... założyłem, fajna sprawa! ale po paru minutach dobijałem sprężyny do końca, stopa bolała jak cholera gdyż jedna trzecia buta wystawała poza stopkę... Coś jest nie tak! wchodzę w internet i co widzę? za 400 złotych, nowe skyrunnery, model dla dzieci :D do 50 kilo! identyczne jak moje, fajnie, zostałem oszukany. Pomijam zdenerwowanie i tym podobne, niewiele myśląc zamówiłem Powerisery od Łukasza, po niecałym tygodniu doszły... kurde, w tym się nie da chodzić! Ciężkie jak cholera, ledwo kroczki stawiam, jak mam w tym wyskoczyć, sztywno jakbym na jakiś kijach chodził! jestem jak na razie po trzech ciężkich treningach, czuje każdy mięsień, dlatego robię sobie małą przerwę na regeneracje, ale wrażenia są po prostu zaaajeeebiisteee! Potrafię normalnie biegać, skręcać, skakać do góry(jak na razie średnio mi to wychodzi) Nie ma porównania co do poprzednich szczudeł! :D Mam za sobą pierwszy upadek, ale tak jest gdy chce się wbiec na górkę :D Wcale mnie to nie zniechęciło, a wręcz przeciwnie. Motywuje mnie do głębszego skupienia się nad tym co robię ;) Mam teraz parę pytań do was, doświadczonych :)

Ustawienie powerisera, chodzi mi o kolanka, na jakiej wysokości najlepiej je ustawić? Mam je tak jakby pod rzepką kolana, podnieść trochę? a może obniżyć?

Kolejne pytanie dotyczące ustawienia, aluminiowe ramki trzymające kolanko, na lewej nodze mam ustawione idealnie, to znaczy stawiam nogę prosto, wszystko jest okej, prawa noga, myślę że jest tak samo ustawiona jak na lewej, to niestety gdy stawiam kroki, czuję jakbym stąpał na prawy bok gumy, zamiast na całość, czyli jest trochę krzywo, ustawiać te aluminiowe ramki do pożądanego efektu czy kombinować coś ze stópką? nie wiem do czego są te dwa czarne pręciki, które łączą podstawę stopy z tymi aluminiowymi profilami, prosiłbym o wyjaśnienie, czy jest do do jakiegoś kalibrowania ;)

Nie zakładając kolejnego tematu, napiszę tutaj. Czy na forum nadal siedzą jakieś osoby z łodzi? Gdzie się spotykacie i o której, chętnie poduczyłbym się od kogoś doświadczonego, wiem, że wybieracie park śledzia, niestety kawałek drogi mam i na ślepo nie chce tam latać i szukać was ;)

Sorki za rozpisanie się, jak doczytasz to do końca to dziękuje :D Przestrzegam jeszcze raz przed kupowaniem na aukcjach jakiegoś nieoryginalnego bubla, najlepiej spytać się na forum, ja chciałem być mądry i mi coś nie wyszło ;p Ale uczymy się na błędach, prawda? ;)

Pozdrawiam.
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2011-06-06, 10:54   

Yan - genialna relacja :)

Yan napisa/a:
zostałem oszukan

Dlatego na forum istnieje ten temat:
http://forum.powerizer.pl/viewtopic.php?t=1036

Yan napisa/a:
Ustawienie powerisera, chodzi mi o kolanka, na jakiej wysokości najlepiej je ustawić? Mam je tak jakby pod rzepką kolana, podnieść trochę? a może obniżyć?

http://forum.powerizer.pl...php?p=8339#8339

Yan napisa/a:
aluminiowe ramki trzymające kolanko

To kwestia poprawnego wyregulowania miękkich kolanek na rzepy. Ustaw je symetrycznie, prosto, pod kolanem i będzie ok. Jeśli nadal będzie cię ciągnęło w którąkolwiek stronę, tzn. że możesz mieć nieco 'koślawe' nogi i musisz to ustawić pod siebie niesymetrycznie (metodą prób i błędów).

Yan napisa/a:
ustawiać te aluminiowe ramki do pożądanego efektu czy kombinować coś ze stópką?

W Poweriserach reguluje się TYLKO miękkie kolanka na rzepy.

Yan napisa/a:
nie wiem do czego są te dwa czarne pręciki, które łączą podstawę stopy z tymi aluminiowymi profilami, prosiłbym o wyjaśnienie, czy jest do do jakiegoś kalibrowania

To ma być tak jak jest.

Yan napisa/a:

Nie zakładając kolejnego tematu, napiszę tutaj. Czy na forum nadal siedzą jakieś osoby z łodzi?

W Łodzi jest sporo skaczących osób.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Yan 

Powerizer: PR 5070
skacze od:: 04.06.2011
Wiek: 33
Doczy: 13 Wrz 2010
Posty: 24
Skd: Łódź
Wysany: 2011-06-06, 10:58   

Dziękuje ;) w takim razie nie kombinuje nic oprócz ustawienia tych aluminiowych ramek :) Jeśli chodzi o łódź, to czytałem, że dużo osób skacze, niestety jeszcze nikt się nie odezwał, jeżeli to czytasz i jesteś z łodzi, odezwij się, PW lub na gadu, które masz w moich danych, Pozdrawiam!
 
 
     
Yan 

Powerizer: PR 5070
skacze od:: 04.06.2011
Wiek: 33
Doczy: 13 Wrz 2010
Posty: 24
Skd: Łódź
Wysany: 2011-06-07, 07:04   

Nie edytowałem posta gdyż nikt by nie zauważył tej zmiany, nie chce zakładać kolejnego tematu ale mam pewien problem, wcześniej opisałem że zrobiłem 3 cięższe treningi i całe ciało mnie bolało, jeden dzień przerwy na zregenerowanie, i dzisiaj z rana poleciałem do parku, muzyka na uszy i jazda, pierw lekka rozgrzewka itp, potem pobiegałem trochę, wszedłem na pewne boisko i chciałem poskakać "standardowo" jak najwyżej... i tu jest problem, 3, może 4 skoki do góry i górna część pleców tak mnie boli przy odbiciu że nie moge złapać oddechu, czy ktoś tak miał? Nie wiem czy to kwestia nie rozgrzania, czy plecy jeszcze się nie zregenerowały po weekendzie, a może źle się wybijam? ;> Niech ktoś coś poradzi, doszedłem do wniosku, że zrobie sobie 2 dni przerwy i zobaczę czy nadal plecki bolą.... Lukassus jak to przeczytasz to jeśli możesz, doklej tego posta do górnego. Pozdrawiam
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2011-06-07, 07:51   

Po pierwszych, intensywnych treningach z reguły pikielnie (to jest dobre określenie) bolą mięśnie ramion. Być może to jest właśnie to. Pamiętaj, że ból to sygnał od twojego organizmu, że coś jest nie tak. Musisz reagować. Odpoczynek do dobra decyzja. Jeśli ci nie przejdzie, idź na konsultacje do lekarza.

Odnośnie skakania - będziemy mogli coś więcej napisać, jak nam pokażesz, jak skaczesz.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Yan 

Powerizer: PR 5070
skacze od:: 04.06.2011
Wiek: 33
Doczy: 13 Wrz 2010
Posty: 24
Skd: Łódź
Wysany: 2011-06-07, 14:25   

Rozumiem, najwyżej po przerwie nagram filmik na którym pokaże jak się wybijam, może po prostu robię coś źle, długo ćwiczyłem prakour, w którym tak samo plecy są narażone na uraz i ogólny wysiłek, a nigdy nie miałem z nimi problemu. W sumie to jestem na siebie zły, bo nie mogę skakać! ;p
 
 
     
Items 
Powerizer + SkyDiving ? :L

Powerizer: PR-5070
skacze od:: 2 pazdziernik 10r/wlasne: 31.12.10r
Pomg: 4 razy
Wiek: 27
Doczy: 29 Wrz 2010
Posty: 126
Skd: Leszno
Wysany: 2011-06-07, 15:34   

Nie, nie nie ...

Gdy zaczynalem swoja przygode tez tak mialem ... Dokladnie tak samo boli ... Cos pomiedzy lopatkami ... To jest skutek przyjmowania sily sprezyny w kregoslup ... Daj sobie 4/5 dni przerwy ... Powinno przestac bolec ... Rob tzw. mostki , stoj na nogach i opuszczaj sie do tylu, stojac przy szafie, opierajac sie o nia wewnetrzna czesci dloni ... Mi pomoglo ...
 
 
     
Yan 

Powerizer: PR 5070
skacze od:: 04.06.2011
Wiek: 33
Doczy: 13 Wrz 2010
Posty: 24
Skd: Łódź
Wysany: 2011-06-08, 05:25   

Dzięki wielkie :) zobaczymy czy pomoże.
 
 
     
Matizus 
v-ce ekspert


Powerizer: PR90120
skacze od:: 2005
Pomg: 6 razy
Wiek: 31
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 221
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2011-06-08, 07:50   

Też miałe takie coś, lekkie pobolewanie na plecach na wysokości płuc. Wzmacniajcie sobie mięśnie i nie będzie problemów. :)
_________________
Idziesz kicać?
 
     
Yan 

Powerizer: PR 5070
skacze od:: 04.06.2011
Wiek: 33
Doczy: 13 Wrz 2010
Posty: 24
Skd: Łódź
Wysany: 2011-06-08, 17:55   

No cóż, jestem trochę narwany i dzisiaj nie wytrzymałem ;D Poszedłem pokicać trochę, ale pierw dobra rozgrzewka, rozciąganie itp. skoczyłem parę razy, poczułem leciutki ból więc dałem sobie spokój, ale za to wyuczyłem się swobodnego biegu, teraz normalnie potrafię śmigać po chodniku, omijać ludzi i tym podobne, podczas biegania plecy nie bolą więc przez te parę dni mogę na spokojnie ćwiczyć ;D Peace!
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania