Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
35 lat, 176 cm, 78 kg
Autor Wiadomo¶æ
Daniello 
Amator Nowicjusz

Powerizer: PR90120
skacze od:: 18.09.2011
Wiek: 47
Do³±czy³: 19 Lip 2011
Posty: 7
Sk±d: Kostrzyn nad OdrÄ…
  Wys³any: 2011-08-15, 21:15   35 lat, 176 cm, 78 kg

Witam! Po przeczytaniu paru postów na interesujący mnie w tej chwili temat doszłem do wniosku, że to Poweriser Advance PR90120 będzie dla mnie odpowiednim modelem.Chociaż na początku myslałem wpierw o Poweriser Advance PR7090.Ale chciałbym tak dobitnie jeszcze się upewnic za poradą profesjonalistów. ;)
Moja waga w przyszłosci może ulec zmianie, ale to raczej małostkowe kilogramki (+-5 kg) bo zamierzam powoli się wziąc za siebie (troszkę popakowac i porozciągac bo się strasznie zdziadziałem... :zdegustowany: ).Aaa i wspominałem wczesniej o problemach z kręgosłupem.Za radą lekarza mogę spróbowac zasmakowac w tym sporcie skoro mi bardzo na tym zależy, ale bez szaleństw!!!Więc w miarę moich możliwosci dostosuję się i będę skakał ale z głową i z dobrymi rozgrzewkami!To tyle jesli chodzi o fizyczne detale.Druga sprawa i bardzo ważna to ochraniacze-jakies podpowiedzi, linki gdzie mogę znalezc ciekawe kaski i ochraniacze?Kiedys przeglądałem posty na ten temat ale teraz cos nie mogę tego znalezc... :/ I jeszcze jedno:głupio mi tak trochę o tym wspominac, ale nie znam się na tych rozmiarach np. rękawic.Wiadomo gdybym był w sklepie to zakładam, przymierzam i biore te co mi pasują.A tutaj przez neta to już wygląda trochę inaczej... Co o tym wszystkim sądzicie panowie, hm? :D
 
     
admus 

Wiek: 45
Do³±czy³: 24 Cze 2011
Posty: 39
Sk±d: Bonn
Wys³any: 2011-08-15, 22:37   

Witaj Daniello..
Nie jestem specjalistą, ale według mnie powinieneś zakupić model Advance PR7090. Skoro masz problemy z kręgosłupem, lepiej, jak sprężyna będzie bardziej miękka. Do tego zapewne waga ulegnie zmniejszeniu przy aktywności na Poweriser :) , więc nie ma chyba potrzeby walczyć ze sprężyną od 90kg. Taką PR90120 przy Twojej wadze i rozsądnej zabawie będzie Ci ciężko uginać. Co za tym idzie, większe obciążenie mięśni i mniejsza frajda ze skakania.
Jeśli chodzi o ochraniacze i kask, to mogę się wypowiedzieć jedynie o tych markach, których używam. Ochraniacze Rollerblade Pro. Zdecydowanie rozmiar "L". Mam dość duża dłoń i na nadgarstki naprawdę pasują. Te na kolana i łokcie również. Kask K2 również rozmiar "L", bardzo wygodny.
Powodzonka zatem! :)
 
     
Daniello 
Amator Nowicjusz

Powerizer: PR90120
skacze od:: 18.09.2011
Wiek: 47
Do³±czy³: 19 Lip 2011
Posty: 7
Sk±d: Kostrzyn nad OdrÄ…
Wys³any: 2011-08-15, 23:10   

Hi Admus! ;)
Tak też myslałem na początku, ale po innym poscie na podobny temat (ale bez problemów z kręgosłupem) trochę niepewnie zmieniłem zdanie na Poweriser Advance PR90120.Ale za radę bardzo dziękuję!Wezmę ją sobie jak najbardziej do serca. ;)
Tylko jesli możesz to podaj mi jakies linki gdzie mogę znalezc dobre i ciekawe ochraniacze i kask.Piszesz że wszystko masz w rozmiarze ''L'', ale ja np. mam dłoń sredniego rozmiaru (tak mysle)- to też L może pasować?
 
     
admus 

Wiek: 45
Do³±czy³: 24 Cze 2011
Posty: 39
Sk±d: Bonn
Wys³any: 2011-08-16, 00:47   

Daniello, to są oczywiście Twoje decyzje :) . Przy takiej wadze, to już raczej profi ze spężynką +90kg i więcej. Nie neguję Twoich zdolności i szybkiego rozwoju, dlatego na tym zakończę :) . Ochraniacze nie jestem w stanie Ci pomóc. Kupiłem będąc w de. Najlepiej przymierzyć. Ja próbowałem trzech firm. A to jedna lepsze kolana a nadgarstki kiepskie, druga znowu inaczej. Skupiłem się na wygodzie i dopasowaniu nadgarstków, później kolana. To według mnie dobry wybór :) .
 
     
Items 
Powerizer + SkyDiving ? :L

Powerizer: PR-5070
skacze od:: 2 pazdziernik 10r/wlasne: 31.12.10r
Pomóg³: 4 razy
Wiek: 27
Do³±czy³: 29 Wrz 2010
Posty: 126
Sk±d: Leszno
Wys³any: 2011-08-16, 10:18   

U Lukasza mozesz zamowic chyba wszystkie ochranicze od KRK ...
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2011-08-16, 13:03   

Daniello - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Daniello napisa³/a:
35 lat, 176 cm, 78 kg, Poweriser Advance PR90120 będzie dla mnie odpowiednim modelem

Poweriser Advance PR90120 to dobry wybór dla ciebie.

Daniello napisa³/a:
ochraniacze-jakies podpowiedzi, linki gdzie mogÄ™ znalezc ciekawe kaski i ochraniacze

Możesz u mnie zamówić wszystko z oferty KRK i TSG. KRK nie ma nadgarstków, które ma oddzielnie w ofercie TSG (jeszcze są).

Daniello napisa³/a:
I jeszcze jedno:głupio mi tak trochę o tym wspominac, ale nie znam się na tych rozmiarach

U mnie na stanie są z reguły tzw. rozmiary uniwersalne, które doskonale sprawdzają się na wszelkiego rodzaju eventach i pasują na większość osób.

Daniello napisa³/a:
Co o tym wszystkim sÄ…dzicie panowie

Na forum jest też sporo pań! :)
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
admus 

Wiek: 45
Do³±czy³: 24 Cze 2011
Posty: 39
Sk±d: Bonn
Wys³any: 2011-08-16, 20:01   

Popierniczyło mi się ze sprężyną 90120plus. Sorki :)
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2011-08-16, 22:30   

90120 Plus to za dużo przy tej wadze.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Daniello 
Amator Nowicjusz

Powerizer: PR90120
skacze od:: 18.09.2011
Wiek: 47
Do³±czy³: 19 Lip 2011
Posty: 7
Sk±d: Kostrzyn nad OdrÄ…
Wys³any: 2011-08-16, 23:09   

Ok chłopaki,wielkie dzięki za pomoc. :padam:
Znalazłem własnie czas na poszukanie tu u siebie w Anglii czegos i znalazłem co nieco.Powerki kosztują tutaj jakies 230 funtów (to jakies 1035 zł).Mowa o Poweriser Advanced.Jest też Poweriser Adult ~ Advanced PR90120 Plus+ z taką samą ceną o wiele skoczniejsze ... Widziałem też częsci zamienne... Niestety ochraniacze itp. jeszcze nie mieli na pokaz ale mozna się dowiedziec...

http://www.urbansportsjunke.co.uk/products.html (dla zainteresowanych ;) )

Wszystko wszystkim wychodzi na to że tutaj jest taniej kupic powerki ale jesli chodzi o częsci zamienne to wychodzi jakby taniej w Polsce.Ale spoko,decyzję już podjąłem-kupuję w Polsce,u Was bo dużo przemawia za Wami chociaż mnie to trochę drożej wyniesie wraz z kosztami przewozu z Polski do UK! ;) Najważniejsze że się szybciej dogadam w razie problemów i widzę że mogę zawsze liczyc na profesjonalną pomoc a to już naprawdę dużo daje! :super:
Dlatego lukassus jesli mozesz i masz czas załatwmy to wreszcie i bierzmy się za powerkowe interesy! :rotfl: :hurra:
Tylko PLEASE, przed wysłaniem proszę sprawdz a nawet przetestuj czy wszystko gra bo sam rozumiesz... Polska-Anglia... jestem trochę jakby rzut beretem ale jednak muszę się liczyć nie tylko z kosztami ale i z czasem (albo na odwrót :looka: ).Wezmę Poweriser Advanced PR90120 i do tego zapasowe kopytka (para).
Co ty na to? :hyhy:
A jesli chodzi o ochraniacze... daj mi namiary na te KRK i TSG które oferujesz, bo chciałbym się przyjrzeć im trochę ;)
Iiii... aha!Bym zapomniał, czy w zestawie do powerków jest jakas torba czy może jednak jest możliwosć kupienia u ciebie, a jesli tak to za ile?
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2011-08-16, 23:14   

Daniello - napisz do mnie maila w tej sprawie. Namiary: www.poweriser.pl/kontakt
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania