Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Po paru dniach
Autor Wiadomo¶æ
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 30
Do³±czy³: 29 Pa¼ 2008
Posty: 369
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2009-08-29, 21:40   Po paru dniach

Ogółem 1 raz miałem z PoweriZerem kontakt miałem w Lutym potem w wakacje od Wtorku mam swojego , Codziennie na nim chodzę , skacze biegam , chodzę do sklepu ( w biedronce problem miałem bo plecak ciężki :D ) , Po chyba 3 dniach zobaczyłem jak czuja się takie ludziki LEGO , gdy zdjąłem Powerizera poczułem się jak mikrus . Co gorsze , trenuje akrobatyke od ponad roku prawie 2 lata w sumie , i juz nie umiem salta w tył , z przyzwyczajenia laduje na nogi proste w kolanach a to juz boli , biegać normalnie już nie umiem , miejmy nadzieje że niedlugo wszystko wróci do normy .

Wracając do tematu można by to opisac w wielkim skrócie tak:

Samochody stajÄ…
Psy szczekajÄ…
Ludzie podziwiajÄ…

WkurzajÄ… mnie stare babcie ktore na moj widok zacieszajÄ… miche
I dzieciaki i żule i wogole masa ludzie mowiących zrob salto
Od polowwy 2 dnia jak ktos powie poskacz czy coś to odpowiadam to nie jest do skakania .. raz jeden pan powiedzial że na pokazach mieli lepsze bo skakały ale w sumie to tak podsumuje te pare dni .
 
 
     
Butla1994 

Powerizer: 7leagueboot T-rex i PowerStrider CZ 90-100
skacze od:: 28.07.2009r
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 29
Do³±czy³: 12 Maj 2007
Posty: 200
Sk±d: Zabrze
Wys³any: 2009-08-30, 07:44   

Na mnie też ludzie i zwierzeta tak reaguja no jak na każdego :D Mnie raz babcia zaczepiła i sie spytała czy moge na tym do nieba skoczyć :D Chyba chciała zebym kogoś pozdrowił u góry :D
 
     
tommis 

Do³±czy³: 30 Sie 2009
Posty: 1
Wys³any: 2009-08-30, 12:54   

witam, od dawna strasznie chciałem kupić powerizera, teraz mam taką możliwość i dylemat. Mam takie pytanie - czy powerizer sprawdza się dobrze na np. biegu o dystansie 30 km ? w ile czasu można pokonać taką trasę, no i czy w tym przypadku jest bardziej męczący niż jazda rowerem tą samą trasą? pozdro
 
     
Nz 

Powerizer: M70 już niedługo ;d
skacze od:: jeszcze nie skacze, na razie zbiera kase ;D
Wiek: 30
Do³±czy³: 19 Sie 2009
Posty: 13
Sk±d: Kraków!
Wys³any: 2009-08-30, 13:00   

tommis,
Nie ma co siÄ™ rozpisywac, zobacz tutaj ;)
http://forum.powerizer.pl/viewtopic.php?t=855
 
 
     
pagorek11 
hops hopppsss :D

Powerizer: PR7090
skacze od:: hmm 28.08.2011
Wiek: 30
Do³±czy³: 15 Sie 2011
Posty: 11
Sk±d: Mieszkowice
Wys³any: 2011-08-31, 14:40   

"
Kod:
WkurzajÄ… mnie stare babcie ktore na moj widok zacieszajÄ… miche
I dzieciaki i żule i wogole masa ludzie mowiÄ…cych zrob salto  "


Mam dokladnie tak samo pokaz salto jak to wysoko skacze jak odpowiadam ze nie to zaraz BUUUUU boii sie itp :) no kurde trzeba miec swoj rozum co ja clown jakis jestem ze bd tanczyl tak jak mi zagraja :) heh smieszne to jest ale ogolnie to innym skacze gul bo nie umieja odlozyc kasy nie kupia sobie czegos takiego :) i dlatego to wszystko :) zazdrosc?:) heh So funny :) :D
 
 
     
Jacek GÅ‚uchowsk 
Fornax


Powerizer: Poweriser Advance PR7090
skacze od:: 23.07.2011r
Wiek: 52
Do³±czy³: 24 Lip 2011
Posty: 39
Sk±d: Bielsko BiaÅ‚a
Wys³any: 2011-09-22, 22:30   

tommis napisa³/a:
czy powerizer sprawdza siÄ™ dobrze na np. biegu o dystansie 30 km


No wojsko podobno z tego już zrezygnowało, więc pozostaje tym mięczakom pokazać, że się da :) Ale 30 kilometrów to lekka przesada :) Ja od siebie mogę powiedzieć, że jaram, a mimo to kondycja podniosła mi się. Moim zdaniem Poweriser to ekspresowy trening.
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2011-09-22, 23:05   

Jacek GÅ‚uchowsk napisa³/a:
aram, a mimo to kondycja podniosła mi się. Moim zdaniem Poweriser to ekspresowy trening.

Dokładnie. Masz mało czasu, trochę regularności i efekty przyjdą bardzo szybko: kondycja, wydolność, sprawność, waga etc.

Przyjemne z pożytecznym w czystej postaci :)
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Jacek GÅ‚uchowsk 
Fornax


Powerizer: Poweriser Advance PR7090
skacze od:: 23.07.2011r
Wiek: 52
Do³±czy³: 24 Lip 2011
Posty: 39
Sk±d: Bielsko BiaÅ‚a
Wys³any: 2011-09-25, 19:23   

lukassus napisa³/a:
trochę regularności i efekty przyjdą bardzo szybko

Mało tego, wy akrobaci tego nie wiecie, bo macie same mięśnie i zero tłuszczu. A prawda jest taka, że jak wyleze na powerki to co 10 minut muszę zaciskać pasek w spodniach. Oczywiście w domu nadrabiam i doładowuję zbiorniczek energi :)
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2011-09-25, 20:07   

Jacek GÅ‚uchowsk napisa³/a:
wy akrobaci

Schlebiasz co poniektórym :) Ja nie jestem akrobatą, ogłaszam do niniejszym światu :rotfl:

Ale zapraszam na www.acroschool.pl - tam możecie zobaczyć prawdziwych wymiataczy, w tym i obecnych i byłych mistrzów Polski, w akcji.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Jacek GÅ‚uchowsk 
Fornax


Powerizer: Poweriser Advance PR7090
skacze od:: 23.07.2011r
Wiek: 52
Do³±czy³: 24 Lip 2011
Posty: 39
Sk±d: Bielsko BiaÅ‚a
Wys³any: 2011-09-26, 19:38   

lukassus napisa³/a:
Ja nie jestem akrobatÄ…

Przepraszam, miałem napisać ekspercie :hyhy:
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania