Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Revi okolice Bochni serdecznie wita
Autor Wiadomo¶æ
Revi 
Revi

Wiek: 32
Do³±czy³: 28 Lis 2011
Posty: 3
Sk±d: Bochnia
Wys³any: 2011-11-28, 23:34   Revi okolice Bochni serdecznie wita

Witam. Miło mi poznać wszystkich i z góry dziękuje za wszystkie pomoce. Dopiero zaczynam przygodę z powerizer. Na początek zakupuje regular do 90KG. Będą w przyszłym tygodniu. Chce na początek oswoić się z tym nowym sportem a z czasem mam zamiar zakupić advance 90120. Jestem osoba dynamiczną i wysportowaną uprawiającą sporty ekstremalne i taki mam zamiar z powerizer. Waże 66kg.

Panie modzie? Czy przy mojej wadze powerizer regular do 90 kg, będzie odpowiedni do nauki wyskoków i salt? Nie mówię że od razu to będę robił bo wcześniej czeka mnie ciężki trening ale czy jest możliwe na nich dokonać Back lub Front Flipa?

Resztę pytań będę zadawał w odpowiednich tematach. Pozdrawiam :)
_________________
Co CiÄ™ nie zabije, to CiÄ™ wzmocni...
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2011-11-28, 23:47   

Revi - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Kim jest pan mod?
Ważąc 90kg i biorąc sprężyny na wagę do 90kg to trochę na wyrost, ale na pewno czytałeś podobne tematy i jest to przemyślana decyzja.

Zanim zaczniesz cokolwiek kręcić, naucz się chodzić, biegać i skakać. Krok po kroku, a szybko wszystko opanujesz.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Items 
Powerizer + SkyDiving ? :L

Powerizer: PR-5070
skacze od:: 2 pazdziernik 10r/wlasne: 31.12.10r
Pomóg³: 4 razy
Wiek: 27
Do³±czy³: 29 Wrz 2010
Posty: 126
Sk±d: Leszno
Wys³any: 2011-11-29, 16:11   

Co to jest Regular do 90 kg ? :D
Nowy typ powerow czy co ? ;) Czy chodzi Ci o standardy ?
 
 
     
Matizus 
v-ce ekspert


Powerizer: PR90120
skacze od:: 2005
Pomóg³: 6 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Maj 2007
Posty: 221
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2011-11-29, 17:23   

Tak pewnie chodzi koledze o Poweriser Standard.

Co do salt, to jeżeli opanujesz już bieganie, wyskoki i kontrolę w locie, a na końcu skakać tak żeby sprzętu nie dobijać, to jest to możliwe. Chłopaki na acroschool wywijali na sprzętach na swoją wagę i kręcili swoje pierwsze salta właśnie na powerkach dobranych pod swoją wagę. :)
_________________
Idziesz kicać?
 
     
Revi 
Revi

Wiek: 32
Do³±czy³: 28 Lis 2011
Posty: 3
Sk±d: Bochnia
Wys³any: 2011-11-29, 20:25   

Drodzy koledzy, chodziło mi o Poweriser Standard. Napisałem że "regular" bo też takie określenie znalazłem w sieci. Z góry przepraszam jeżeli coś źle nazwę lub napiszę nie zrozumiale, to moje początki z Poweriser, ale cały czas studiuje nazwy i pojęcia.

Hehe Pan Mod (moderator). Przyzwyczajenie z innych forum gdzie moderatorzy to najczęściej grupy zarozumiałych trzpieni którzy twierdzą że są pępkami świata. (Bez urazy, tu widzę całkiem inną aurę i dziękuje za miłe przywitanie oraz przyjęcie kolejnego amatora pod swą opiekę :D )


A więc do rzeczy :] Waże 66 Kg. w przyszłym tygodniu będę miał już swoje Poweriser Standard. Gdyż tak jak napisał lukassus zanim zacznę cokolwiek kręcić, chce nauczyć się chodzić, biegać i skakać. Ale gdy opanuje to chce przejść na wersje Advance. Ale to juz ze swoim czasem. Ciekawi mnie tylko co się stanie gdy dobrał bym pod swoją wagę model PR90120? Czy wysokość skoku w górę będzie naprawdę duża?

Matizus Co to znaczy skakać tak, aby nie dobijać sprzętu?
_________________
Co CiÄ™ nie zabije, to CiÄ™ wzmocni...
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2011-11-29, 21:11   

Revi napisa³/a:
Hehe Pan Mod (moderator). Przyzwyczajenie z innych forum gdzie moderatorzy to najczęściej grupy zarozumiałych trzpieni którzy twierdzą że są pępkami świata.

Zgadzam się z tym stwierdzeniem, dlatego wprowadzamy tutaj na forum nową jakość. Administratorzy i moderatorzy są dla użytkowników i jak tylko mogą pomagają w miłej atmosferze. Nie rozumiem innego podejścia.

Już wiele razy powtarzałem: na forum trafiają najczęściej laicy, aby szybko zdobyć konkretną informację. Napisanie posta szukająco-opieprzająco-odpychającego, zajmuje mniej więcej tyle czasu, co udzielenie wyczerpującej odpowiedzi.

forum.powerizer.pl rulez ;)

Revi napisa³/a:
Ciekawi mnie tylko co się stanie gdy dobrał bym pod swoją wagę model PR90120? Czy wysokość skoku w górę będzie naprawdę duża?

Nie chodzi tyle o wysokość skoku a raczej możliwości osiągnięcia danej wysokości na sprzęcie przez konkretną osobę (mimo że masz super sprzęt, nie koniecznie będziesz potrafił na nim od razu bardzo wysoko skakać - do tego potrzebne są m.in. umiejętności). Moim zdaniem PR90120 przy wadze 66kg to na absolutnym początku, zdecydowanie za dużo.

Revi napisa³/a:
Matizus Co to znaczy skakać tak, aby nie dobijać sprzętu?

To znaczy pełne ugięcie sprężyn - wtedy najczęściej uderzasz odbojnikami o kopytka - nie jest to szczególnie przyjemne i staramy się tego unikać przez odpowiednią pracę ciała.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Matizus 
v-ce ekspert


Powerizer: PR90120
skacze od:: 2005
Pomóg³: 6 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Maj 2007
Posty: 221
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2011-11-29, 23:01   

Jak już dobrze zaczniesz skakać, to będziesz wykorzystywał sprężyny w pełnym zakresie jej pracy. Dobicie, to tak jak napisał lukassus maksymalne ugięcie sprężyny i uderzenie odbojnika o kopytko (dolne mocowanie sprężyny). W rezultacie dobijając sprężynę odczuwamy coś takiego jak zeskoczenie z krawężnika na proste nogi. :)

Skakanie tak, żeby nie dobijać sprężyn polega więc na tym, aby nie doprowadzać do tego zjawiska. Sam musisz dopracować swoją technikę i znać możliwości swojego sprzętu.

Jeszcze jedno! Nie wiem czy doczytałeś na forum, ale Poweriser Standard pod względem technicznym jest identyczny jak Poweriser Advance. ;)
_________________
Idziesz kicać?
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania