Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: lukassus
2012-06-25, 20:43
65kg, 30 lat - witam witam
Autor Wiadomo¶æ
marciniec 

Powerizer: Poweriser Adavance 5070
skacze od:: niedawno
Wiek: 42
Do³±czy³: 25 Cze 2012
Posty: 7
Sk±d: WrocÅ‚aw - WaÅ‚brzych
Wys³any: 2012-06-25, 20:20   65kg, 30 lat - witam witam

30 lat 65 kilo wagi. chcę kupić Poweriser Advanced PR5070. Tylko nie wiem jakich szukać? tych z zapięciami jak snowboard czy na rzepy??? które lepsze???? i jeszcze jedno jak wybiorę model PR7090 to czy będę wyżej skakał.???? jestem nowym fanem i jeszcze zielonym i dzięki za odpowiedz. hej.
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2012-06-25, 20:43, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2012-06-25, 20:42   

marciniec - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

marciniec napisa³/a:
30 lat 65 kilo wagi

Najlepszy dla Ciebie będzie model Poweriser Advance PR5070. Składając zamówienie na www.poweriser.pl podaj w uwagach swoją wagę.

marciniec napisa³/a:
tych z zapięciami jak snowboard czy na rzepy???

Poweriser Adavnce już od ok. 2 lat jest tylko z wiązaniami na rzepy. To rozwiązanie jest dużo bardziej praktyczne, lepiej trzyma stopy, jest wygodniejsze i bezpieczniejsze.

marciniec napisa³/a:
jak wybiorę model PR7090 to czy będę wyżej skakał.?

Teoretycznie tak, bo sprężyny w modelu PR7090 są twardsze niż w modelu PR5070. Tym niemniej przy wadze 65kg może ci być na początku bardzo trudno w ogóle ugiąć sprężyny, a z doświadczenia wiem, że zdecydowana większość osób preferuje sprężyny, które niemal od początku uginają się bez większego wysiłku.

marciniec napisa³/a:
jestem nowym fanem

Jak będziesz miał więcej pytań, pisz tutaj lub dzwoń: www.poweriser.pl/kontakt

Zapraszamy na serię treningów Poweriser również dla początkujących: http://forum.powerizer.pl...p?p=12956#12956
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
ant0n 


Powerizer: Poweriser Advance PR7090
skacze od:: 02-04-2012
Wiek: 41
Do³±czy³: 22 Mar 2012
Posty: 21
Sk±d: Radziejów
Wys³any: 2012-06-29, 11:24   

Ja ważę 73 kg i mam PR7090. Trochę ciężko mi się uginają. Zastanawiam się czy nie za twarde sprężyny wziąłem?
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
Czas i tak upłynie.
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2012-06-29, 11:36   

ant0n napisa³/a:
Ja ważę 73 kg i mam PR7090. Trochę ciężko mi się uginają. Zastanawiam się czy nie za twarde sprężyny wziąłem?

Przyjedziesz na treningi ( http://forum.powerizer.pl...p?p=12981#12981 ) to na pewno poprawisz technikę skakania i nauczysz się jak je bardziej uginać.

Poza tym sprężyny to część eksploatacyjna i z czasem się zużywa, a to znaczy, że w miarę upływu kolejnych treningów, te same sprężyny uginają się coraz łatwiej.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Damianr 


Powerizer: Advance PR 70-90
skacze od:: 03-2012
Wiek: 27
Do³±czy³: 12 Maj 2012
Posty: 38
Sk±d: Pruszków
Wys³any: 2012-06-29, 12:34   

ant0n napisa³/a:
Ja ważę 73 kg i mam PR7090. Trochę ciężko mi się uginają. Zastanawiam się czy nie za twarde sprężyny wziąłem?


Ja waże dokładnie tyle samo :] , też mam pr 70-90. To kwestia treningu, jak dla mnie to uginają się bardzo dobrze. Gdy już poćwiczysz zobaczysz, że są dla Ciebie odpowiednie :)
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania