Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Poweriser Advanced 90120 + komplet ochraniaczy, bdb stan!!!
Autor Wiadomo¶æ
bboy.stachu 
Jumper


Powerizer: PR90120
skacze od:: 20.08.2010
Wiek: 32
Do³±czy³: 01 Lip 2010
Posty: 57
Sk±d: Nysa
  Wys³any: 2012-01-04, 12:44   Poweriser Advanced 90120 + komplet ochraniaczy, bdb stan!!!

Temat: Poweriser Advanced 90120 + komplet ochraniaczy

model: 90120
data zakupu: koniec sierpnia 2010r.
na gwarancji: nie
cena sprzedaży: 750zł
koszt wysyłki: 25zl / pobranie 35zl
wysyłka: Kurier

stan: używany
pierwszy właściciel: tak
gdzie kupiony: poweriser.pl
oryginalne opakowanie: tak
waga najcięższego użytkownika: 75kg

modyfikacje: tak, kopytka z opony zimówki (ciężkie do zajechania)

powód sprzedaży: brak czasu na skakanie, a szkoda żeby stały i się kurzyły..

nr. sprężyny: 309
kolor osłony sprężyn: czarny
kolor sprężyn: zielony

komentarz sprzedającego: Powerisery są w dobrym stanie, używane były sporadycznie, jednak posiadają normalne ślady użytkowania, tj: obtarcia, w moim przypadku powstałe głównie od upadków.

Sprzedawany przeze mnie komplet zawiera:

- oryginalne szczudła Poweriser Advanced 90/120,
- oryginalne opakowanie,
- komplet dokumentów wraz z instrukcją,
- komplet ochraniaczy (Å‚okcie, kolana, nadgarstki oraz kask),
- klucz imbus oraz kilka śrubek/nakrętek,
- kawałek opony do wykonania kopytek,
- dodatkowy komplet kopytek (zużyte gumy).

Powerisery są poddane modyfikacji, tj: kopytka są wykonane z opony zimówki, czyli będą ciężkie do zajechania. Gdyby się starły to na wszelki wypadek dorzucam kawałek opony. Od siebie dodałem również osłonę na rurki do regulacji kolanka - są one owinięte taśmą, ponieważ były na nich widoczne obtarcia podczas użytkowania. Wszystko jest widoczne na zdjęciach.









Stan ochraniaczy określam na bardzo dobry. Używałem tylko ochraniaczy na łokcie i nadgarstki i to na nich widać największe ślady użytkowania. Kask oraz ochraniacze na kolana miałem założone tylko raz.







Na osłonie sprężyny również są widoczne normalne ślady użytkowania, tzn. są w niej małe dziurki. Nie przeszkadza to zupełnie w użytkowaniu.



Gumy na dodatkowych kopytkach, które dołączam są już zużyte, jednak sama rama może w przyszłości posłużyć do wykonania własnych kopytek, np. z opony.



Wygląd aktualnie założonych kopytek/gum:



Komplet dokumentów:



Myślę, że wszystkie informacje podałem w opisie, jednak w przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt poprzez forum lub e-mail: bboy.stachu@gmail.com

Ostatnio zmieniony przez lukassus 2012-10-02, 13:32, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy  
 
 
     
bboy.stachu 
Jumper


Powerizer: PR90120
skacze od:: 20.08.2010
Wiek: 32
Do³±czy³: 01 Lip 2010
Posty: 57
Sk±d: Nysa
Wys³any: 2012-10-05, 10:48   

Oferta została zaktualizowana. Zapraszam!

SPRZEDANE!!!
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania