Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Serwis?
Autor Wiadomo¶æ
piosi 

Do³±czy³: 05 Cze 2010
Posty: 3
Wys³any: 2013-04-18, 13:19   Serwis?

Witam po długieeej przerwie.
Powerki kupowałem w 2010, model advanced (ten z wiązaniami snowboardowymi). Gdzieś we wrześniu 2012 pękło mi prawe kopytko i od tamtej pory w sumie przestałem używać szczudeł, jakoś stwierdziłem, że niedługo zacznie się nauka i nie ma co zamawiać nowych. A więc przechodzimy do meritum, jako, że szczudła swoje lata mają, nie, żeby były jakoś super intensywnie używane, raczej bardziej rekreacyjnie od czasu do czasu myślę, że przydałby im się jakiś bardziej profesjonalny przegląd + wymiana tego prawego kopytka (ewentualnie z zamianą na evo). W tym roku mam zamiar używać o wiele bardziej intensywnie. Tak więc, czytałem gdzieś tutaj, że można wam wysłać do przeglądu, jakby to wyglądało? Jest też możliwość, że w dniach środa-piątek mógłbym przyjechać z nimi do Warszawy osobiście, tylko nie wiem czy praktykujecie taki sposób serwisowania. Tak więc czekam na odpowiedź, pogoda się zrobiła a szczudła smętnie stoją w rogu. Trzeba coś z tym zrobić.
Pozdrawiam.
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2013-04-18, 15:27   

piosi - witamy po przerwie na najbardziej rozskakanym forum w Polsce.

1. Wysyłasz do nas maila z prośbą o odbiór sprzętu w celu zrobienia przeglądu.
2. Wpłacasz 2x25zł. (wysyłka w jedną stronę to koszt 25zł.)
3. Szykujesz paczkÄ™ i czekasz na kuriera.
4. Sprzęt przychodzi do nas, robimy przegląd (50zł.) i dostajesz maila z informacjami, w jakim twoje powerki są stanie, co trzeba z nimi zrobić etc.
5. Podejmujesz decyzję co robimy. Jeśli nie robimy, to odsyłamy sprzęt w takim stanie, jak przyszedł.
6. Jeśli robimy, to montaż części zamiennych otrzymujesz gratis, i za przegląd dostajesz 80% rabatu (koszt wtedy tylko 10zł.).
7. Wysyłamy gotowy sprzęt i już możesz trenować.

Wszystko trwa zwykle od 3 do 7 dni roboczych.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania