Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
18l 55kg
Autor Wiadomo¶æ
BLAZE 

Do³±czy³: 25 Lis 2009
Posty: 2
Wys³any: 2013-12-18, 00:03   18l 55kg

Witam!
"Trochę" czasu(lat) minęło od mojego ostatniego tematu, na pewien czas przystopowałem z chęcią zakupu poweriserów.
Ale znów mam zamiar takowe nabyć, ale mam jeszcze kilka pytań co do tego sprzętu.

Wiem że zapewne polecony mi będzie model PR50-70, ale czy byłaby możliwość taniego podwyższenia jego mocy w miarę moich postępów w skakaniu (o ile takowe będą),
typu wymiana sprężyn na mocniejsze czy coś w tym stylu?Głównie chodzi mi o to abym nie musiał kupować nowego modelu tylko coś po prostu wymienił.

Jeszcze pytanie co do używanych poweriserów. Planuję zmieścić się w budżecie 1000zł+/-
na sprzęt+ochraniacze.Widziałem kilka ofert poweriserów w przystępnych jak dla mnie cenach ale zniechęcała mnie data zakupu a mianowicie 2010/2011 rok, oczywiście było wspomniane
że powerki były mało używane, kilka razy itp, ale czas może mimo wszystko zrobić swoje i lekko nadwyrężyć stojące w kącie rzeczy.I tutaj moje pytanie, czy mieszcząc się w kwocie jaką podałem wyżej dało by się zakupić w miarę mało używane i nie-kilkuletnie powerisery i ochraniacze?
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2013-12-18, 00:12   

BLAZE - witamy ponownie na najbardziej rozskakanym forum w Polsce.

Najlepszy model dla ciebie to Poweriser Advance PR5070. Jeśli zdecydujesz się składać zamówienie na www.poweriser.pl koniecznie powołaj się na tę konwersację i napisz, ile ważysz - na tej podstawie dobierzemy najlepsze sprężyny dla ciebie.

Oczywiście można spokojnie, w miarę zdobywania doświadczenie i umiejętności, wymienić po prostu same sprężyny. Ważne jest jednak, aby zaczynać na sprężynach pod swoją wagę, relatywnie miękkich - dzięki temu nauka przebiega płynnie, szybko i czuje się prawdziwą przyjemność ze skakania. To super ważne.

Używany sprzęt, na gwarancji, możesz kupić na www.poweriser.pl - napisz w mailu kiedy chcesz złożyć zamówienie, jaki masz budżet i zostaną ci przedstawione propozycje sprzętu używanego na gwarancji (!).

W budżecie do 1000zł. to możesz kupić niemal nowe powerki. Oczywiście najlepiej jest kupić totalnie nowe (choćby na raty).

Odnośnie ochraniaczy nie pomogę - w tej chwili nie ma ich w ofercie na poweriser.pl (chyba że ochraniacze sprężyn).
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania