Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Podłoże do skakania
Autor Wiadomo¶æ
Pawwel139 

Wiek: 31
Do³±czy³: 05 Sie 2011
Posty: 4
  Wys³any: 2015-01-04, 16:57   PodÅ‚oże do skakania

Witam, to mój pierwszy kontakt z wrzucaniem tematu na forum także prosze wybaczyć za niedogodności.

Moje pytanie brzmi odnośnie tego jakie podłoże muszę mieć by bezpiecznie skakac na powerkach? Pochodzę ze wsi i dookoła same łaki i piasczysta droga. Czy nie będe sie ślizgał na trawie lub na piasku? I czy te stópki przy powerkach nie będą sie szybciej zużywały niż normalnie?
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2015-01-05, 11:23   

Pawwel139 - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Podłoże z definicji najlepiej aby było płaskie, proste, równomierne, czyste, twarde i suche czyli np. boisko, skatepark, kostka, asfalt itp.

Najszybciej gumy z kopytek ścierają się na twardym podłożu.

W/w nawierzchnie są zalecane. Skakanie na miękkim podłożu wiążą się z niższym skakaniem. Należy unikać m.in. luźnego piasku, liści i wody z uwagi na ryzyko poślizgnięcia.

Zaawansowanej osobie jednak nawet lód nie jest straszny, o ile wie, jak przygotować sprzęt i siebie do takiej aktywności. Zdjęcia: https://www.facebook.com/...m/photos_stream
Po łące skakanie może być trudne, po utwardzonej drodze już w porządku. Zawsze trzeba brać poprawkę na własne umiejętności i znajomość sprzętu, tak aby dobierać czas i miejsce treningu jak najlepiej (na początku możliwie jak najbezpieczniejsze miejsca).
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Pawwel139 

Wiek: 31
Do³±czy³: 05 Sie 2011
Posty: 4
Wys³any: 2015-01-05, 16:16   

Dziękuje za odpowiedz. Ja na pewno nie będe uczył się wszystkiego od podstaw bo swego czasu uprawiałem dosc poważnie akrobatyke lecz zakonczyłem to przez kontuzje. Potem przeszedłem na szczudłą własnej roboty. Czyli 2 kije i klocki przybite do nich, osiagnałem pułap gdzie stopa była 5 metrów nad ziemią lecz też to sie zakończyło źle i chcę spróbować jeszcze raz ale łącząc to i to poprzez powerki tylko obawiam się o podloże ...
WezmÄ™ na pewno pod uwagÄ™ te informacje.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy dzięki temu mojemu doświadczeniu z akrobatyką i szczudlarstwem mogę sobie pozwolić odrazu na powerki z najmocniejszą sprężyną? I czy przy wadze 79 kg, wzroscie 176 cm dam rade je zginać na tyle wydobyć z nich 100% potencjału ?

Z góry dziękuje za chęc pomocy ;)
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2015-01-05, 23:09   

Pawwel139 napisa³/a:
Czy dzięki temu mojemu doświadczeniu z akrobatyką i szczudlarstwem mogę sobie pozwolić odrazu na powerki z najmocniejszą sprężyną? I czy przy wadze 79 kg, wzroscie 176 cm dam rade je zginać na tyle wydobyć z nich 100% potencjału ?

Tak, dobierzemy ci odpowiednie sprężyny.

Poweriser Advance: http://www.poweriser.pl/p...008,p1843709226
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania