Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Problem z rzepem
Autor Wiadomo¶æ
Kasiex 
Kasiex

Do³±czy³a: 19 Maj 2015
Posty: 7
  Wys³any: 2015-07-03, 18:22   Problem z rzepem

Cześć wszystkim,
Mam problem z rzepem. Chodzi o to, że nie mogę go zapiąć wystarczająco ściśle. Jestem szczupłą osobą, a jak zaciskam do końca, to już tam rzepa nie ma. :D
Mam więc między nogą a zaciskiem pustą przestrzeń, przez co 'gibie' mi się noga. Co mogę z tym zrobić? Wkładać coś w to miejsce?

Bardzo proszÄ™ o pomoc :D
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2015-07-03, 20:41   

Proszę pokaż foto, o który rzep chodzi.

Wszystko da się dobrze podopinać, nawet bardzo szczupłym osobom.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Kasiex 
Kasiex

Do³±czy³a: 19 Maj 2015
Posty: 7
Wys³any: 2015-07-03, 21:22   

Chodzi o górny rzep.
Ukryta Wiadomo¶æ:
Je¶li jeste¶ *zarejestrowanym u¿ytkownikiem* musisz odpowiedzieæ w tym temacie ¿eby zobaczyæ t± wiadomo¶æ
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

W miejscu, w którym chcę przypiąć rzep, nie mogę tego zrobić, bo druga część rzepa (ta bardziej "miękka") już się tam nie znajduje :|
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2015-07-03, 23:06   

To jest prosta sprawa.

1. Pierwsza rzecz jaką zrób, to ustaw sobie kolanka, tj. jeśli masz bardzo luźno (a widać na foto 1. że masz), zmniejsz kąt rozwarcia tych aluminiowych rurek (kolanka). Robi się to poluzowując 4 czarne śruby (z jednej strony ampul 5, z drugiej klucz płaski 10). Ustawiasz kąt tak, aby noga wchodziła swobodnie i nie miała za bardzo luzu.

2. Punktu 1. możesz nie robić, jeśli te rurki są w miarę dobrze poustawiane (wysokość, szerokość).

3. W sumie to ten rzep jest tylko po to, aby nie przeszkadzał w czasie skakania. Najważniejsza jest dobrze zapięta klamra a bo masz pięknie pokazana na tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=-Jj_Lq9spqA

Klamra załatwia sprawę bezpieczeństwa.

Jeśli nie musi przylegać super ciasno, można go złapać tak, aby po prostu się trzymał i nie przeszkadzał w czasie skakania. Jeśli mimo to, nie jesteś w stanie jakoś sprytnie tego paska zaczepić, wówczas można rozważyć jakieś własne rozwiązanie.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania