Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Czy moje powerisery sÄ… dla mnie dobre?
Autor Wiadomo¶æ
Ethiraa 

Powerizer: Standard
Do³±czy³a: 31 Sie 2015
Posty: 1
Wys³any: 2015-08-31, 16:10   Czy moje powerisery sÄ… dla mnie dobre?

Witam!
Chciałabym zasięgnąć informacji i rady, otóż: Od dawna już powerisery śniły mi się po nocach, lecz z racji tej jakże nietaniej zabawy odkładałam zakup w nieskończoność. Ostatnio natrafiłam na ogłoszenie, używanych powerków w przystępnej dla mnie cenie i uległam impulsowi.
Jest to wersja Standard M80. Ja natomiast ważę zaledwie 55 kg. Przyznam, że miałam dość małe rozeznanie w temacie i nie sądziłam, że modele są aż tak zróżnicowane pod względem wagi.
Proszę mi powiedzieć, czy stanowi to duży problem? Zaznaczę, że raczej nie będą przeznaczone do celów wysoce ekstremalnych (na pewno nie do skakania na ponad dwa metry). Ale powiedzmy - do zoptymalizowanego użytkowania. Póki co- stawiam pierwsze kroki (niezbyt szybko, niezbyt wysoko), ponadto- nie mam porównania, więc też ciężko mi ocenić, jak mocno wpłynie to na komfort użytkowania przeze mnie tego sprzętu.
PROSZĘ O OPINIE! :)
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2015-09-02, 17:16   

Ethiraa - witamy na najbardziej rozskakanym forum!

Dedykowanym sprzętem dla Ciebie jest Poweriser Advance PR5070. Teraz jest sprzedawany jako Poweriser Advance, przy zakupie podajesz swoją wagę i dobieramy najlepszy sprzęt dla Ciebie.

To co masz jest to stary sprzęt, Powerizer. Jak podasz mi na priv nr seryjny, spróbuję zidentyfikować z którego roku on pochodzi. Sprężyny w M80 są dla osób do 80kg, biorąc jednak pod uwagę ich wiek, można przypuszczać, że są już rozskakane (czyt. miękkie, choć mogę tutaj nie mieć racji).

To rekreacji ten sprzęt jest w porządku. Sama czujesz najlepiej, czy dobrze Ci się na nim spędza czas czy nie.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania