Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
walec
Autor Wiadomo¶æ
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Do³±czy³: 13 Cze 2007
Posty: 350
Sk±d: Kraków (2 metry nad ziemiÄ…)
Wys³any: 2007-06-16, 19:08   walec

witam cię Lukassus. Fajnie tu czasem wpadać , ale pusto tutaj. Czemu tak się dzieje??
Powiedz mi od kiedy na polskim rynku istnieje powerizer? Czy to jeszcze nie dotarta nowość? W kazdym razie mnie ta zabawka totalnie zafascynowała!! postanowiłem ja niebawem zakupic. Niebawem, ponieważ nad tym, że cena nie jest mała wzdychać nie muszę, ale cena ta jest do przełkniecia. Gratuluję rekordu prędkości :) Koniecznie musisz pobiec szybciej, jakiś filmik też by nie zaszkodził. Tylko nie długo ja spróbuje cie pobić, dlatego chwile Twojego sukcesu nie będą tak długie. Ale chciałbym sobie juz poskakać!!! Taka piękna pogoda w Krakowie dzisiaj. Więc pozdrawiam ciebie serdecznie administratorze, witam wszystkich powerajzowiczów i do skokaczenia :P
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2007-06-16, 19:22, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-06-16, 20:50   

Witaj Walec na najbardziej rozskakanym forum w Polsce :D

Dzięki takim osobom jak ty, to forum żyje. Forum ma dopiero miesiąc i 5 dni, także jak na taki okres czasu grupa 130 zarejestrowanych użytkowników jest imponująca (imho).
Jesteśmy pierwszą i jedyną firmą w Polsce (jedną z kilku pierwszych na świecie!), która sprzedaje Powerizer czyli skaczące szczudła. Zajmujemy się tym od połowy 2005 roku. Aby podkreślić nasz wkład w popularyzację Powerizer jako sportu i doskonałej rozrywki nasze zdjęcie (a konkretnie moje zdjęcie :D ) jest na każdym pudełku Powerizer dystrybuowanym na całym świecie. Także gdziekolwiek jesteś, kupując Powerizer, widzisz nas.
Sprzęt cieszy się coraz większą popularnością.
Powerizer jest sprzętem pierwszej klasy. Spróbujesz raz, wciągniesz się na zawsze.
Rekord prędkości to to nie jest, 30 parę km/h to nic takiego (topic tutaj). Przekonasz się, jak sam wskoczysz na sprzęt.
Z niecierpliwością czekam na Twoje osiągnięcia na Powerizer! Daj znać ile ważysz, to dobierzemy najlepszy model dla Ciebie.

bezpiecznych skoków
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
A2t2 

Wiek: 40
Do³±czy³: 16 Cze 2007
Posty: 18
Sk±d: Krakow
Wys³any: 2007-06-17, 11:23   

walec kiedy kupujesz sprezynki?
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-06-17, 13:30   

A2t2 jak skoczysz pierwszy raz, będziesz wiedział że to są bardzo mocne sprężyny.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Do³±czy³: 13 Cze 2007
Posty: 350
Sk±d: Kraków (2 metry nad ziemiÄ…)
Wys³any: 2007-06-18, 15:48   

Dzięk iLukassus :) Wazę 74 kilogramy, więc zamierzam kupić 80. A co , masz coś po cenie promocyjnej?? Byłoby super :) Pozdrawiam.

Wysłany: Dzisiaj 16:52
Hejka A2t2 :) Nie wiem dokładnie kiedy kupię te "skoki"- jak ambitnie nazwała powerizer moja starsza siostra, widząc go po raz pierwszy :rotfl: Mam w najbliższym czasie trochę wydatków, ale trochę nadgodzin i dam radę. A Ty, już skaczesz, czy również jesteś "na zakupie powerizera"?

Wysłany: Dzisiaj 16:56
A moją siostrą się nie przejmujcie :zdziwko: Nie zamierzam jak ona spędzać wolnego czasu przed pudłem :wstyd: No, wracam do pracy, cholera, znowu mi ksero robi kreski, zaraz to naprawię. Pozdro Wazystkim ;)

lukassus napisa³/a:
walec - proszę nie pisz kilku postów jeden pod drugim
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2007-06-18, 21:50, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy  
 
 
     
A2t2 

Wiek: 40
Do³±czy³: 16 Cze 2007
Posty: 18
Sk±d: Krakow
Wys³any: 2007-06-18, 16:12   

Walec usiadz na ksero :) czasem pomaga.
Jeszcze nie kupilem bo pierw wydatki najwazniejsze a jak zostanie to szybciutko zakupie. Wczoraj oddalem kolka od rolek do chromowania :) ale to na zyczenie mojej siostry. Zaplacilismy 140zl na chrom na 8kolkach. jak dla mnie to za duzo ale to rozowy chrom heh ale te baby zwariowane...
czesc
 
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Do³±czy³: 13 Cze 2007
Posty: 350
Sk±d: Kraków (2 metry nad ziemiÄ…)
Wys³any: 2007-06-18, 20:24   

Co Ty, stary, jeszcze by poękła szyba, a nie mam zapasowej. Ale, tak kserowaliśmy już tyłki :hyhy: Zabawa przednia!! Polecam!! No ksero naprawione. To może jak już kupimy sobie powerizery, to je też pochromujemy?? Ale broń boże na różowo!! Z resztą i bez tych zabiegów ludziska będą patrzeć jak na ......?? Ale naj mniej mnie to obchodzi!! Nie mogę się doczekać, kiedy pokażemy ludziskom jak się tu w Krakowie skacze ;) A tak przy okazji- czy ten chrom nie odpadnie zaraz?? Rolki sa elastyczne, a chrom twardy, nie poodpryskuje?? Szkoda tyle kaski. No , ja się zmywam. Pozdrawiam :D
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
A2t2 

Wiek: 40
Do³±czy³: 16 Cze 2007
Posty: 18
Sk±d: Krakow
Wys³any: 2007-06-18, 20:30   

Chrom jest tylko na elementach plastikowych i metalowych czyli na kawalkach korpusu i felgach kolek. kolka byly chromowane przez firme. "1litr chromu" kosztuje ~2000zl :)
a na ile on starcza to niewiem i w domu raczej tego nie zrobisz. Z metalowych czesci nie ma szans by odpadl a z plastikowych podobno bardzo dlugo ma trzymac. nie wiem na jakies zasdzie to zrobili ale swieci sie to niesamowicie i powiem Ci ze ten roz wyglada bombowo :| . to nie jest roz jaki maja laseczki tylko taki fajny, szczerze mowiac moglbym miec nawet taki rower i bym sie nie wstydzil... pokrycie powerisera kosztowalo by bardzo duzo :/ przynajmniej 1000zl :)
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania