Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
czy warto??
Autor Wiadomo¶æ
sutek
Go¶æ
  Wys³any: 2008-03-20, 23:26   czy warto??

Mam klopocik i dylemacik....... Nie wiem czy kupic powerrozera i czy on spelni moje wymagania..... poniewaz na www.youtube.pl sa fajne filmiki jak ludzie skakaja naprawde wysoko ale sa tez filmiki na kturych ludzie ledwie odbijaja sie od ziemi. I wlasnie nie wiem czy nie wywale kasy w bloto (500 -1000 zl) Czy sa leprze i gorsze marki powerrizera?? A te sa dobre... ??

chcialbym skakac naprawde wysoko!! ale nie wiem czy to jest mozliwe... doradzcie pomuzcie w wyborze
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2008-03-21, 01:11, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 38
Do³±czy³a: 11 Maj 2007
Posty: 348
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-03-20, 23:58   

kup powerizer, wybierz troszkę mocniejsze sprężyny i potrenuj.
Nie ma nic od razu, bo, żeby skakać wysoko też trzeba odrobinkę odwagi ;P

Pzt nie ma marek Powerizer, bo Powerizer jest tylko jeden, reszta to podróbki, które nie mają prawa używać tej nazwy.
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
 
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Do³±czy³: 13 Cze 2007
Posty: 350
Sk±d: Kraków (2 metry nad ziemiÄ…)
Wys³any: 2008-03-21, 21:54   

proponuję, żebyś zapytał na forum, czy jest ktoś w Twojej okolicy, kto ten bajeczny sprzęt posiada, spróbuj sobie poskakać, zauważysz, czy ten sport ci podejdzie. Pomoże Ci to w podjeciu decyzji o kupnie.
Zapraszamy do Krakowa, a podejrzewam, że kazdy posiadacz powerka w Polsce z chęcią da Ci poskakać....
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
Edek 
Konik Polny


Powerizer: M80
skacze od:: 25.09.2007
Wiek: 38
Do³±czy³: 03 Pa¼ 2007
Posty: 92
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2008-03-21, 22:35   

walec każdy da poskakać o ile sprężyna jest wystarczająco mocna :P
_________________
Jam jest skaczÄ…cy zielony.
 
     
janisz335 
urodzony by latać


Powerizer: M90
skacze od:: 09.07.2008
Wiek: 35
Do³±czy³: 09 Cze 2008
Posty: 54
Sk±d: KoÅ„skie k. Kielc
Wys³any: 2008-06-22, 13:55   

Oczywiście, że warto kupić Powerizer! nie robię tu reklamy ale uważam, że to świetna alternatywa dla siedzącego trybu życia i rozrywka dla ludzi, którzy chcą robić coś wyjątkowego, czyli "wybić się z tłumu"... Cena? Za dobrą sprawę trzeba dobrze zapłacić, aby potem mieć satysfakcję nie przez tydzień a przez wiele lat. Pozdrawiam!:)
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2008-06-22, 18:11   

Moim zdaniem jest to twoja indywidualna decyzja i największym błędem byłoby kupno w ciemno. Każdy może pomyśleć, że chce skakać wysoko, robić salta i fajne graby, ale nie każdy ma predyspozycje. Ja przykładowo gdybym się nie zetknął ze skaczącymi szczudłami to pewnie olałbym sprawę i nawet nie rozważał zbierania kasy na taki sprzęt, a że stało się inaczej i miałem okazję poskakać kilka godzin i zaraziłem się, to teraz tak to wygląda, że kombinuję na prawo i lewo [przenośnia, nie kombinuję na lewo] i koniecznie chcę kupić Powerizer.
Druga sprawa. Powerizer marka, a sam produkt sprzedawany jest praktycznie na całym świecie [lub w każdym w miarę rozwiniętym kraju ;p]. Często zdarza się, że sprzedawca jakiejś podróby, o którym nie wiemy nic, bo jego firma znajduje się w pokoju mieszkania mamy. Używa nazwy "Powerizer" w towarzystwie innych nazw, by z większym prawdopodobieństwem ściągnąć klienta do swojej aukcji. Nie ma czegoś takiego jak lepsze i gorsze powerizery, jeśli faktycznie chodzi o Powerizer, to masz do wyboru dziecięcy, dorosły i PRO. A o różnicy między nimi to sobie poczytasz w innych tematach.
Musisz widzieć, że jeżeli ktoś sprzedaje coś o nazwie Powerizer za 500 złotych, to nie masz do czynienia z powerizerem, a tylko na taki masz gwarancję lukassusa i serwis, także u niego. Rozumiesz o czym mówię? Jeżeli kupisz coś innego, to gwarancję masz u tego kto ci go sprzedał :)
Jeśli boisz się wyrzucać pieniądze w błoto, to po prostu zorientuj się czy w twojej okolicy nie mieszka ktoś, kto posiada Powerizer i zobacz czy zabawka ci odpowiada, bo dla osoby która jeszcze się uczy, bądź nie ma dużych dochodów jest to spory wydatek i trzeba rozważyć jego zakup na tyle, żeby być pewnym, czy się opłaca :)
Ostatnio zmieniony przez gen100mek 2008-06-25, 13:15, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2008-06-23, 08:37   

gen, nie wypowiadaj się na temat, na którym się zwyczajnie nie znasz...
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2008-06-23, 09:43   

Co zle napisalem? Popraw mnie, przynajmniej się doedukuję od kogoś kto wie lepiej ode mnie, przecież ja też jestem nowicjusz :)
Ostatnio zmieniony przez gen100mek 2008-06-28, 15:21, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
     
systu93 
Specjalista teoretyk

Powerizer: w maju M70/M80
skacze od:: nie skakalem
Wiek: 30
Do³±czy³: 05 Sty 2008
Posty: 165
Sk±d: Starachowice
Wys³any: 2008-06-23, 09:52   

Werbel tez znalazłem błąd gen100mek, jak chesz wiedzec o co chdozi to zaprasszam na Priv
_________________
Jestem Licencjonowanym Dyslektykiem(analfabetą) od 5 lat nie czepiac sie w miare mozliwosci(czasu) poprawiam błedy
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-06-23, 11:15   

Sprawa jest trochę bardziej skomplikowana ale z uwagi na to ,że to "forumPOWERIZER" to skoncentrujmy się na tym sprzęcie. Polecam lekturę regulaminu.
 
 
     
systu93 
Specjalista teoretyk

Powerizer: w maju M70/M80
skacze od:: nie skakalem
Wiek: 30
Do³±czy³: 05 Sty 2008
Posty: 165
Sk±d: Starachowice
Wys³any: 2008-06-23, 11:18   

matkop, wiem dlatego nic nie pisałem


według mnie to sie bardziej oplaca kupic u lukassusa bo to tu wsyzscy rozmawiamy i znamy servisanta ;p
_________________
Jestem Licencjonowanym Dyslektykiem(analfabetą) od 5 lat nie czepiac sie w miare mozliwosci(czasu) poprawiam błedy
Ostatnio zmieniony przez systu93 2008-06-23, 12:17, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2008-06-23, 11:57   

Systu, tego ostatniego zdania nie mogę zrozumieć ni cholery :s

Napisz do mnie gen na gg:1839897 (najlepiej wieczorem - będę niewidoczny więc pisz) to Ci wyjaśnię.
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania