Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Zamknity przez: lukassus
2010-07-25, 11:12
żeby oficjalna strona była aktualna
Autor Wiadomo
szy 


Powerizer: M80
Zaproszone osoby: 4
skacze od:: maj 2008
Wiek: 35
Doczya: 07 Maj 2008
Posty: 64
Skd: Łazy/Kraków
Wysany: 2008-05-28, 16:17   żeby oficjalna strona była aktualna

Ja bym chciała, żeby oficjalna strona była aktualna ( żeby pojawił się cały dostępny asortyment, łącznie z gadżetami i częściami zamiennymi) i żeby miała bardziej profesjonalny designe.

Ludzie się pytają jaka cena i jak odpowiadam że 990zł, to mówią, że na stronie widzieli inaczej i coś tu jest nie tak


... i żeby dostać powery...
_________________
teatr ognia, taniec z ogniem, fireshow
www.sirrion.pl
 
 
     
trebor 

Powerizer: Brak
Wiek: 33
Doczy: 19 Cze 2007
Posty: 49
Skd: Wielkopolska
Wysany: 2008-05-28, 16:49   

Przyłączam się do prośby :D
 
     
claudia332 

Pomoga: 8 razy
Doczya: 08 Maj 2008
Posty: 220
Skd: Maków Mazowiecki
Wysany: 2008-05-28, 17:25   

niom mnie też sie pytają ja mówię że 990 a oni mi mówią że inaczej na stronie jest i się zaczyna ze to jakieś wkręty buuu;/ zróbcie coś z tym i udostępnijcie więcej gadżetów :) :):):)
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2008-05-28, 18:30   

zapraszam do odwiedzania witryn oficjalnych partnerów powerizer.pl

Sama strona www.powerizer.pl jest aktualna i trwają prace nad zmianą designu.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomg: 1 raz
Doczy: 02 Cze 2007
Posty: 335
Skd: Toruń
Wysany: 2008-05-29, 09:03   

Luka, strona NIE jest aktualna, nie wiem czemu tak na siłę starasz się to od x czasu wmówić wszystkim... Zapraszam do działu produkty.
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Doczy: 16 Cze 2008
Posty: 286
Skd: Wolsztyn
Wysany: 2008-06-22, 19:53   

Zawsze można zlecić stworzenie strony osobom, które się tym zajmują profesjonalnie. Tylko wtedy w grę wchodzą koszta w przybliżeniu równe wartości powerizerów, czyli 1300 -1500 zł. Gdyby strona miała byc zrobiona we flashu to dwukrotnie tyle. Dobrze zrobiona i efektowna strona wktualizowana na bieżąco, zawierająca wszystkie produkty na pewno pomogłaby w promowaniu Powerizer w kraju :)
Szczerze, to marzy mi się jakiś fajny design i aktualność, o której tak rozprawia się już w którymś temacie ;)
 
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomg: 1 raz
Doczy: 02 Cze 2007
Posty: 335
Skd: Toruń
Wysany: 2008-06-23, 08:35   

JAk coś to się polecam, możemy się umówić: design i cała strona techniczna za powerki ;)
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomoga: 3 razy
Wiek: 38
Doczya: 11 Maj 2007
Posty: 348
Skd: Kraków
Wysany: 2008-06-23, 11:29   

Werbel, nie uważasz, że to hipokryzja, jak zapisujesz się na oficjalne forum Powerizer, po czym odstawiasz wiochę mówiąc, że drogo, że źle itp, innych namawiasz na inne produkty, a teraz w zamian za zrobienie strony chcesz powerizer?

Zastanów się, bo na tym forum jesteś gościem.
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
 
 
     
systu93 
Specjalista teoretyk

Powerizer: w maju M70/M80
skacze od:: nie skakalem
Wiek: 30
Doczy: 05 Sty 2008
Posty: 165
Skd: Starachowice
Wysany: 2008-06-23, 11:31   

ja moge polecic kogos

zeby było podam strone która zrobi
www.crystal-glass.pl
_________________
Jestem Licencjonowanym Dyslektykiem(analfabetą) od 5 lat nie czepiac sie w miare mozliwosci(czasu) poprawiam błedy
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomg: 1 raz
Doczy: 02 Cze 2007
Posty: 335
Skd: Toruń
Wysany: 2008-06-23, 11:53   

Wydawało mi się, że forum dotyczy urządzenia powerizer a nie dystrybutora - powerizer.pl , bo jakby tak było to byśmy pisali tylko jak to jest fajnie, tanio, "polecam tego sprzedawcę" itd, a tak przecież nie jest. Wyrażam swoje zdanie - skoro mogę coś kupić taniej to to robię, nie pcham się na siłę tam, gdzie jest drogo - nie stać mnie na to.

Za stronę po prostu proponuję dogodną (chyba?) formę zapłaty. Nie twierdzę nigdzie, że powerizer polska sprzedaje zły sprzęt,
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomg: 16 razy
Wiek: 34
Doczy: 29 Maj 2007
Posty: 666
Skd: Kraków
Wysany: 2008-06-23, 11:57   

Werbel polecam regulamin.

"9. Zabrania się porównywania oferty Powerizer.pl do produktów konkurencji. Forum ma na celu przekazanie jak największej ilości informacji o produktach oferowanych przez Powerizer.pl"
 
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomg: 1 raz
Doczy: 02 Cze 2007
Posty: 335
Skd: Toruń
Wysany: 2008-06-23, 12:00   

Eh, czyli wracamy do wersji komercja...

Najlepiej by było stworzyć osobne forum na temat SKACZĄCYCH SZCZUDEŁ (bo przecież nie mogę napisać "powerizera" bo powiecie, że już jest, że powerizer jest tylko jeden itd, ani tym bardziej uzyc innej nazwy, bo szefostwo czuwa...). Ale to tak swoją drogą...
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Doczy: 16 Cze 2008
Posty: 286
Skd: Wolsztyn
Wysany: 2008-06-23, 12:20   

Moim zdaniem najlepiej zlecić zrobienie strony firmie Stainless-Design to są ludzie, którzy znają się na rzeczy, wystarczy spojrzeć w ich portfolio, a nie kombinować na zasadzie "stronka z powerki". Myślę, że powerizer.pl spokojnie może sobie pozwolić na porządną stronę i super obsługą i designem :)
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomg: 1 raz
Doczy: 02 Cze 2007
Posty: 335
Skd: Toruń
Wysany: 2008-06-23, 12:22   

Stary, znowu wypowiadasz się na temat którego nie znasz... Pytałeś mnie o portfolio?
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Doczy: 16 Cze 2008
Posty: 286
Skd: Wolsztyn
Wysany: 2008-06-23, 12:30   

Nie, nie pytałem i wcale nie mówię, że się nie znasz, tylko polecam profesjonalistów. I proszę cię, nie wnerwiaj mnie postami które zaczynają się od "wypowiadasz się na temat ktorego nie znasz" ok? Skąd możesz wiedzieć na czym się znam, a na czym nie, bo po treści 1-2 postów raczej nie...
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomg: 1 raz
Doczy: 02 Cze 2007
Posty: 335
Skd: Toruń
Wysany: 2008-06-23, 20:54   

Po treści TYCH postów widać, że wypowiadasz się na temat którego nie rozumiesz. Nie wiesz także dla jakiej firmy pracuję i nie wiesz na jakim poziomie tworzone są aplikacje webowe. Nie wiesz także jak wygląda sprawa z "łamaniem patentu" oraz "innymi modelami powerizera" a mimo to na siłę starasz się wypowiadać i powtarzać chwyty reklamowe które gdzieś zasłyszałeś.
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Doczy: 16 Cze 2008
Posty: 286
Skd: Wolsztyn
Wysany: 2008-06-24, 07:58   

Nie widzę sensu przytaczania tego co pisałem w innych postach, w innych tematach. W ten sposób tworzy się offtop. Rzeczywiście, nie wiem dla jakiej firmy pracujesz, i na jakim poziomie tworzycie aplikacje webowe. Rozwiązanie jest proste: uchyl rąbka tajemnicy i pochwal się :)
Nie wiem czy pamiętasz, ale miałeś pokazać portfolio, bo ciągle wychwalasz się tym jaki to ty jesteś zdolny w dziedzinie web designu, a na potwierdzenie nie widzę nic...

Werbel napisa/a:
na siłę starasz się wypowiadać i powtarzać chwyty reklamowe które gdzieś zasłyszałeś.

Interpretację zostaw dla siebie, szczególnie, gdy jest nietrafna. Gdyby przeanalizować całe forum to na pewno znalazłyby sie twoje posty pisane na siłę, także nie jestem wyjątkiem :]

Cytat:
Patent to prawo przyznające właścicielowi prawną wyłączność korzystania z wynalazku. Uzyskanie patentu na wynalazek gwarantuje 20-letni okres monopolu na stosowanie opatentowanego rozwiązania. W praktyce oznacza to prawo zakazywania korzystania z opatentowanego wynalazku bez zgody uprawnionego. Zapewnia to wyłączność ekonomicznej eksploatacji wynalazku, często decydując o przewadze technologicznej i rynkowej przedsiębiorcy.

Czyli jeśli ktoś bez zgody wynalazcy powerizera tworzy identyczny wynalazek, to łamie prawo patentowe. Jeśli urządzenie które można znaleść pod inną nazwą pochodzi z tej samej fabryki co powerizer, a jest sprzedawane legalnie to nie ma mowy o łamaniu prawa patentowego. Czy tak?
W sprawie innych modeli powerizera to są 3. Powerizer zwykły i młodziwżowy oraz PRO. O to mi chodziło pisząc o "innych modelach" jak to zgrabnie ująłeś, a wbrew temu co myślisz to wiem o co w tym chodzi.
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
claudia332 

Pomoga: 8 razy
Doczya: 08 Maj 2008
Posty: 220
Skd: Maków Mazowiecki
Wysany: 2008-06-24, 08:11   

chłopaki wyluzujcie bo tak to do niczego nie dojdziecie.
_________________
Za rok w wakacje może o tej samej porze przed ołtarzem :) :)
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania