Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zamkniêty przez: lukassus
2010-07-25, 11:42
Miło że nareszcie mogę do was dołączyć ;]
Autor Wiadomo¶æ
Nzarubara 

Powerizer: Poweriser Advanced 7090
Do³±czy³: 13 Sie 2008
Posty: 2
Sk±d: PoznaÅ„
  Wys³any: 2008-08-13, 02:34   MiÅ‚o że nareszcie mogÄ™ do was doÅ‚Ä…czyć ;]

Jestem z Poznania, obecnie przebywam jednak poza granicami kraju. Wracam na początku listopada i mam nadzieję że będę już do tego czasu na tyle obyty z moimi nowymi nogami że będę mógł zamienić przynajmniej w jakimśtam stopniu samochód na mojego nowiusieńkiego Powerisera.

O przeistoczeniu się w pół człowieka pół cyborga myślałem już od około roku. Nareszcie udało mi się spełnić moje marzenie :) .
Wykorzystałem pobyt w USA i zakupiłem Powerisera Advanced 7090. Mieszkam jeszcze przez następne 1,5 miesiąca w okolicy bardzo sprzyjającej bieganiu i wymyśliłem sobie że wykorzystam tą okoliczność do nauki, tak żeby jak już wrócę w rodzinne strony wymiatać ;) zamiast potykać się o własne nogi ;P .

Niestety podczas pierwszego spaceru (asekurowany przez moją dziewczynę) poobijałem trochę sprężyny :| . Nie zauważyłem tego aż do momentu powrotu ze "spaceru". No i teraz power stoi w kącie pokoju i czeka na pomoc specjalistów z forum, a ja utknąłem na etapie pierwszych kroków dobry tydzień temu ;) .

Za moment zamieszczę temat z prośbą o o pomoc w ocenie szkód ;P .


Pozdrawiam
Nzarubara

P.S. Chętnie nawiążę znajomość z ludźmi z Poznania którzy już skaczą. Właśnie widok jakiegoś Powerizerowicza biegnącego w szczudłach przez Plac Kolegiacki ok. rok temu tak mnie zaintrygował, że aż natchnął do kupna własnego sprzętu ;)
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
Wys³any: 2008-08-13, 08:06   

Siemasz Nzarubara! Miło mi powitać nowego skoczka! Z tymi osłonami już napisałem co najlepiej zrobić. I radzę ci albo stawiać stopy równolegle do siebie, albo szerzej nogi trzymać od siebie (ja tak robię) i problem zniknie (oczywiście nie licząc upadków). Miłego skakania! :] . Ale coś te osłony powerisera to chyba cieniutkie są...
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2008-08-13, 11:54   

waldiwaldi napisa³/a:
Ale coś te osłony powerisera to chyba cieniutkie są...

Jak dla mnie właśnie grube :)
Chociaż, nie wiem jakie ma Powerizer, ale sprzęt konkurencyjny, który posiada mój brat ma dużo cieńsze =P
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
Wys³any: 2008-08-13, 14:56   

gen100mek napisa³/a:
waldiwaldi napisa³/a:
Ale coś te osłony powerisera to chyba cieniutkie są...

Jak dla mnie właśnie grube :)
Chociaż, nie wiem jakie ma Powerizer, ale sprzęt konkurencyjny, który posiada mój brat ma dużo cieńsze =P


Wybacz, ale skoro po jednym BARDZO krótkim wyjściu na powerku jeśli się robi tak duża dziura, to naprawdę ta osłona musi być cienka...
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-08-14, 23:18   

Kwestia obijania się sprężyny jest znana każdemu , kto posiada powerka. Samym sprężynom raczej nie może się nic stać przy obijaniu się jednej o drugą. Co innego jakieś poważne uderzenia o inne przedmioty. Obtarcia na gumie psują tylko efekt wizualny. Można sobie poradzić i obkleić na nowo taśmą izolacyjną np.

Dla tych , którzy mają chęć, czas , możliwości i potrzebę. Wysyłam linka z ekstremalnym rozwiązaniem. Moim zdaniem świetnie wygląda i wydaje się solidne.
http://www.stiltmodz.com/tut_springarmor.html
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania