Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
88-95kg vs. M110?
Autor Wiadomo¶æ
mateush 

Wiek: 35
Do³±czy³: 18 Sie 2008
Posty: 3
Wys³any: 2008-08-18, 17:28   88-95kg vs. M110?

Witam,
Wczoraj przeglądając nowy numer CD-Action natrafiłem na kilka zdań o Powerizer'ze (niezła kryptoreklama sie trafiła ;) ) . Odrazu mnie to zaciekawiło i wpisałem hasło na google. Poczytałem, pooglądałem i tafiłem na tą stronę. Zawsze chciałem mieć coś takiego, ale nigdy wcześniej czegoś podobnego nie widziałem :P . Teraz poważnie zastanawiam się nad kupnem. Jaki model polecacie dla mnie - waga 88kg, ale planuje przytyć do 95 kg. Czemu tak dużo? Mam 201 cm wzrostu :hyhy: (19 lat). Głównym celem będą back/front flipy, dlatego chcę kupić model o mocniejszych sprężynach. Czy M110 będzie dobry do wykonywania tych ewolucji? Gdzie najlepiej kupić?
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2008-08-18, 17:40   

Witamy na forum!
Osobiście poleciłbym kupić M100 na szklanym lub M110, na włóknie szklanym, lub M90 na węglowym. Te dwa ostatnie to na chwilę obecną o około 2 modele wyżej, w przyszłości możesz kupić sprężyny o większej mocy, bo teraz po prostu nie dasz rady.

Jak będą wyglądać twoje początki na M110?
Jeśli ważysz teraz w przybliżeniu 90kg, to M110 będzie na początku dość twardawe, ale mimo wszystko, nie za twarde.
Jeśli chodzi o akrobatykę, to najlepiej leć na warsztat do Koszalina do KGA. Oni cię przeszkolą :)
A, i jeszcze jedno, masz już jakieś doświadczenia w skakaniu salt na sucho?

Najtaniej kupisz Powerizer na stronie sklepu 2future jest to autoryzowany partner POWERIZER Polska, i sprzedaje oryginalny sprzęcik :)
Możesz też kupić od Lukassusa, naszego admina, tylko że zapłacisz o 300zł więcej.
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
mateush 

Wiek: 35
Do³±czy³: 18 Sie 2008
Posty: 3
Wys³any: 2008-08-18, 18:03   

gen100mek napisa³/a:

A, i jeszcze jedno, masz już jakieś doświadczenia w skakaniu salt na sucho?


Mam małe doświadczenie w akrobatyce. Pomimo dużych utrudnień stawianych przez wzrost zrobie salto w tył z rundaka (z miejsca dawno nie robiłem - strach), ale tylko na piasku, grubych materacach lub do wody. A co do salta w przod to nigdy się go nie uczyłem. Oprocz tego robie wykonam prostrze triki, takie jak aerial.

Które włókna są lepsze, pod względem jakości i ceny?

Widzieliście kiedyś kogoś o moim wzroście na powerach? :] :cool:
Ostatnio zmieniony przez mateush 2008-08-18, 18:34, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2008-08-18, 18:28   

Sprężyny z włókna węglowego, że tak ujmę "znajdują się półkę wyżej". Oddają energię dużo szybciej, są dynamiczniejsze i twardsze. Normalnie kosztują więcej, ale na 2future i za Powerizery na włóknie szklanym i na węglowym zapłacisz 990zł

Jeśli już masz jakąś wprawę w akrobatyce to duży plus. Jeśli skaczesz/skakałeś na trampolinie to szybciej opanujesz technikę skakania na Powerizer, bo jest to prawie to samo, z tą różnicą, że jak spadniesz na tyłek to nie polecisz spowrotem do góry :)

Jeśli chcesz zająć się akrobatyką to chyba lepsze będą węglowe, ale o tym powinieneś pogadać z KGA Team.
Lukassus, ja właśnie nie byłem pewien, które lepsze, dlatego napisałem, żeby pogadał z KGA :)
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
Ostatnio zmieniony przez gen100mek 2008-08-18, 21:32, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2008-08-18, 19:05   

Witaj mateush na rozskakanym forum!

mateush napisa³/a:
Jaki model polecacie dla mnie - waga 88kg, ale planuje przytyć do 95 kg. Czemu tak dużo? Mam 201 cm wzrostu :hyhy: (19 lat). Głównym celem będą back/front flipy, dlatego chcę kupić model o mocniejszych sprężynach. Czy M110 będzie dobry do wykonywania tych ewolucji?

przy tej wadze i takim wzroście, rozważ model M100, ewentualnie M110.
M100 będzie bardziej elastyczny niż M110.

Każdy Powerizer jest dobry do wykonywania ewolucji, o których piszesz. Kwestia odpowiedniego doboru modelu dla siebie :D

Cytat:
Gdzie najlepiej kupić?

info znajdziesz na www.POWERIZER.pl

Cytat:
Które włókna są lepsze, pod względem jakości i ceny?

sprężyny z włókna węglowego powoli zastępują sprężyny z włókna szklanego z jednej zasadniczej przyczyny: jakość

mateush napisa³/a:

Widzieliście kiedyś kogoś o moim wzroście na powerach?

pewnie, na pewno dasz radÄ™

mateush napisa³/a:
Wczoraj przeglądając nowy numer CD-Action natrafiłem na kilka zdań o Powerizer'ze

podziel się info, gdzie dokładnie można o tym przeczytać

Cytat:
Jeśli chcesz zająć się akrobatyką to chyba lepsze będą węglowe

gen100mek - proszę doradzaj jedynie w tematach, na których się przynajmniej dobrze znasz. Ważne, aby pomagać a nie wprowadzać w błąd (koniec tematu).
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
mateush 

Wiek: 35
Do³±czy³: 18 Sie 2008
Posty: 3
Wys³any: 2008-08-18, 19:27   

lukassus napisa³/a:

podziel się info, gdzie dokładnie można o tym przeczytać


Cda nr 154, Game walker, str. 61, minifelieton Czarnego Iwana "Sport inaczej". Tylko 4 zdania na ten temat, ale jakże zaciekawiające ;D.
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2008-08-18, 23:41, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
Wys³any: 2008-08-18, 20:42   

mateush napisa³/a:
Cda nr 154, Game walker, str. 61, minifelieton Czarnego Iwana "Sport inaczej". Tylko 4 zdania na ten temat, ale jakże zaciekawiające ;D.


Możesz zacytować te zdania????? :|
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2008-08-18, 23:42, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2008-08-18, 23:41   

mateush, waldiwaldi - uwaga techniczna. Bardzo proszę cytujcie jedynie część wypowiedzi, do której się odnosicie. Bardzo mało czytelne są cytaty w cytacie, typu:

Cytat:
Cytat:
Cytat:
cytat najstarszy
cytat w cytacie
cytat


w górnym prawym rogu jest taka ikonka: dzięki której można cytować selektywnie. Zaznaczasz część wypowiedzi, która cię interesuje i naciskasz .

(wasze wypowiedzi zostały 'wymoderowane')

[/koniec uwagi technicznej]
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-08-19, 00:18   

Jak zwykle powstaje ten sam dylemat. Zbyt dużo na początek i zabijasz cała frajdę i możesz mieć dość sprzętu. Odpowiednio na start to z kolei za mało po pewnym czasie.
Włókno szklane przy twojej masie, hmmm, m110 będzie ok ( zakładam wersję że tyjesz). Ale to na start i pierwsze miesiące. Przykład KGA team zaczynał od modeli o 1 wyższą od masy a teraz w rachubę wchodzi tylko m120. Włókno węglowe, świetne osiągi ale już 2 osoby znam , które trochę żałują tego wyboru ( są znacznie bardziej wymagające).

To trochę tak jakby łapać 2 sroki za ogon. Ciężko mi doradzić. Ja bym brał m90 na węglu.

Może moja historia Ci coś pomoże. Zaczynałem przy masie ok 65-66 kg z m80 na szkle. Trochę przybrałem na masie ok 70 kg i znacznie polepszyłem technikę , siłe i po roku czekam na sprężyny m80 na węglu.
Mam ogromny respekt do włókna węglowego , bo jest niebywale wymagające.

Przykład m80 na szkle w latach swojej świetności (kiedy jeszcze nie było wyrobione) przeskoczyłem 150 cm
m70 na węglu 170 cm.

OGÓLNIE
Z włóknem węglowym trzeba uważać żeby nie przecenić swoich możliwości
z włóknem szklanym trochę inaczej bo ono się wyrabia i jest bardziej przyjazne niedoświadczonemu użytkownikowi ale też ma swoje minusy.


PS. wiem że informacje porozrzucane itp itd. ale jest późno jestem zmęczony i ogólnie bez sił więc wybacz mam nadzieję że sens odnajdziesz.

Co do miejsca zakupu
Powerizer.pl 1299 zł
Żonglerka.pl 990 zł
Toys4boys.pl 999 zł

Dla mnie wybór oczywisty :) Wszędzie dostajesz ten sam sprzęt z tą samą gwarancją od tej samej firmy.
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania