Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Zamknity przez: lukassus
2011-07-01, 21:12
Powerizery freestyle na maxa
Autor Wiadomo
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2007-08-30, 23:42   Powerizery freestyle na maxa

No właśnie.
Powerizery - co tak na prawdę jest w nich takiego, że aż tak bardzo chcemy je mieć?
Co skłoniło Ciebie do podjęcia decyzji o wskoczeniu na Powerizery?
Temat ciekawy :D
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Lier 
what went wrong?


Powerizer: M70
skacze od:: 06.08.07
Pomg: 1 raz
Wiek: 34
Doczy: 17 Cze 2007
Posty: 24
Skd: Jastrzębie Zdrój
Wysany: 2007-08-31, 09:33   

Witam, mnie skłoniło możliwość robienia pięknych salt i innych akrobacji (bo to bardzo lubie), jak już zakupiłem to baaardzo podoba mi się póki co lot gdy się rozbiegne i wyskoczę na maxa :D wtedy tak pięknie długo lece hyhy;) pozdro all.
_________________
są kobiety bezcenne.. za wszystkie inne zapłacisz kartą mastercard
 
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Doczy: 13 Cze 2007
Posty: 350
Skd: Kraków (2 metry nad ziemią)
Wysany: 2007-08-31, 11:17   

Mną powodowało wiele aspektów. Pierwszy, to niezwykłość powerizera. Jego niespotykana konstrukcja. Moje techniczne postrzeganie różnych rzeczy od razu mi wskazało, że prawdopodobnie będę go miał. Podejrzewałem, że wzbudza w każdym, kto go widzi to coś, coiś nowego i dotąd niespotykanego. Zawsze chciałem się czymś wyróżniać od innych, od ogółu. Miałem trochę obaw, czy mójorganizmda mu radę. Intensywnie czytałem forum, badając wszystkie za i chyba nie znalazłem przeciw, aby podjąć w końcu decyzję o zakupie powerizer. Dzisiaj - tak jak napisałem już gdzieś wcześniej- nie oddałbym go za nic!!! To uczucie poedczas "lotu" pomiędzy odbiciami. Ekstremalna wysokość na jaką bez wysiłku jesteśmy wybijani, podczas gdy na gołych nogach jest to praktycznie niemożliwe. No i - jak dla mnie świetne- upadki. Nic przerażającego- wręcz Rewelacja!!! Zawsze pękam ze śmiechu po wywrotce!! Dopiero miałem 4 upadki. Kiedy już przestanę się śmiać po paru minutach wstaję samodzielnie aby dalej skakać. Podsumowując- Walca skłoniła nietuzinkowa konstrukcja, tym samym niepowtarzalność powerizera, a kiedy skosztowałem skoków i frajdy jaką daje ten sprzęt, to najchętniej zasypiałbym wtulony w niego gdyby się dało ;) Polecam z całych sił :)
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
janisz335 
urodzony by latać


Powerizer: M90
skacze od:: 09.07.2008
Wiek: 36
Doczy: 09 Cze 2008
Posty: 54
Skd: Końskie k. Kielc
Wysany: 2008-06-25, 18:19   

ja po prostu chciałbym latać:) a tak naprawdę to chodzi o to, aby robić coś tak elitarnego, powiedziałbym dla wybranych, no i może też dla odważnych...chociaż generalnie to najlepsza forma extreme sportu jaką widziałem;]
 
 
     
claudia332 

Pomoga: 8 razy
Doczya: 08 Maj 2008
Posty: 220
Skd: Maków Mazowiecki
Wysany: 2008-06-25, 19:26   

No i jestem szczęśliwa łezka mi w oczku się kręci będę mieć własnego powerka jutro przelew robie i tylko czekać :)
Ja zobaczyłam powerka na stronie jednej w talentach u walca. co wzbudziło moje zainteresowanie potem rozmowa z walcem no i jego przyjazd. Po czym mogłam go założyć na nogi i chociaż troszkę pochodzić. Nigdy nie za pomne pierwszego uczucia dla mnie był szok ,że można na tym skakać trochę to wazy przecież. No co ,podniosłam sie z pomocą no i weca wskazówki i się uczymy :) chodź mi ni wychodziło chciało mi się cholernie śmiać :) fajnie było potem pomału podskoki (nie lubię jak coś mi nie wychodzi), ale teraz wiem ze będę musiał się do tego przyzwyczaić i pomału wkładać moje umiejętności w powerka. Nie da się od tak zaraz skakać na wszystko potrzeba czasu. Co mnie zaskoczyło wielkość lol2 nie wiedziałam ze to takie ogromniaste hehe. Ciesze się że tak wyszło. Bardzo mi sie to podoba i już mam swój własny pomysł na wykorzystanie powerizera w świecie na pewno nagram filmik i pokarze na forum ale wszytko w swoim czasie. Jestem bardzo szczęśliwa ze będę mogła mieć własnego :)
_________________
Za rok w wakacje może o tej samej porze przed ołtarzem :) :)
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Doczy: 16 Cze 2008
Posty: 286
Skd: Wolsztyn
Wysany: 2008-06-25, 19:51   

Można powiedzieć, że do tematu nie pasuję, bo powerków jeszcze nie mam, ale napiszę dlaczego chcę je mieć.
Wszystko zaczęło się dobre dwa lata temu, kiedy to na innym forum, o zupełnie innej tematyce pojawił się gość, który wrzucił filmik ze swoimi "wyczynami" na powerkach. Pisał wtedy, że kupił je na zachodzie po "znajomości", bo jego ojciec produkuje trampoliny i koleś załatwił blablabla. Większość ludzi go wyśmiała i przejechała temat na zasadzie "trzeba być idiotą, żeby wydać tysiaka na buty w których nie można iść po ludzku".
Ja jakoś poszedłem innym nurtem i zacząłem oglądać w necie filmiki, których i tak nie było za dużo. Potem o nich zapomniałem.
Powrót powerków do mojej głowy nastąpił po jakimś programie na tvn turbo. Znowu marzyłem o wysokich skokach i tak dalej. I znowu odeszły w zapomnienie na rzecz sporych wydatków na moją armię do WH 40k.
I w końcu mój brat "poruszony" wzmianką w Focusie przypomina sobie o powerkach, w ciągu kilku dni sprzedaje BMXa i zaczyna się heca. Wtedy to po raz pierwszy musiałem się schylać, żeby przejść przez pełnowymiarowy otwór drzwiowy. Co sobie pomyślałem? Cholera, odjazd, tylko drogie to... No i teraz zaczyna się zbieranie kasy na sprzęt, który intryguje swoją specyficzną budową i sposobem działania, a przede wszystkim tym, że daje możliwości nieosiągalne dla zwykłego śmiertelnika.
A poza tym podoba mi się odgłos tego stukotania, gdy biegnie się np. po chodniku :D
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
payonk 
powoli zaczyna się wznosić


Powerizer: m70 + full KrKochrona
skacze od:: 20.08.2008
Wiek: 35
Doczy: 18 Sie 2008
Posty: 127
Skd: Warszawa
Wysany: 2008-08-23, 21:56   

dlaczego powerizery? z tego samego powodu dlaczego kuglarstwo. jest to cos innego. nie lubie byc taki jak cala reszta. a w powerkach mozna sie wybic z tlumu, robic cos, co wzbudza usmiechy innych ludzi gdy tylko to widza, a przy okazji daje niesamowita frajde. dokladnie jak reszta kuglarstwa.
_________________
Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze
Masz 2 dni wolnego
 
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomg: 2 razy
Wiek: 31
Doczy: 12 Lip 2008
Posty: 182
Skd: Izabelin (pod W-wą)
Wysany: 2008-08-23, 22:17   

Mnie często pytają koledzy:
Po co ci to?

A ja mówię po prostu:
A po co ci deska? A po co BMX? Dla zajawki! Dla tego, czego normalnie nie da się zrobić! Po to, żeby robić coś ORYGINALNEGO! WYBIĆ SIĘ Z TŁUMU! :D
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
Arhimedes 
szarpidrut


Powerizer: M90
skacze od:: 31.07.2008
Wiek: 34
Doczy: 15 Sie 2008
Posty: 22
Skd: Siedlce
Wysany: 2008-08-25, 00:46   

a ja?...lubie sporty extremalne:) mojego powerka napewno wykorzystam na maxa..:) moze to i glupie ale ja to lubie:D
_________________
Po co chodzić, kiedy mozna latać?
 
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomg: 2 razy
Wiek: 31
Doczy: 12 Lip 2008
Posty: 182
Skd: Izabelin (pod W-wą)
Wysany: 2008-08-25, 09:22   

Ja jakoś nigdy żadnego sportu ekstremalnego nie uprawiałem... Dlatego Powerizer mi się tak podoba! A już niedługo Chopper. :hyhy:
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania