Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Zamknity przez: lukassus
2010-11-10, 17:03
Zużywalkość a dostępnosć częsci.
Autor Wiadomo
cichy 

Wiek: 38
Doczy: 06 Maj 2008
Posty: 16
Wysany: 2008-06-22, 22:43   

18 czerwca zostało zadane pytanie, odpowiedzi na nie dalej nie ma :) miło wiedzieć jakie masz podejście do klienta :)
 
     
claudia332 

Pomoga: 8 razy
Doczya: 08 Maj 2008
Posty: 220
Skd: Maków Mazowiecki
Wysany: 2008-06-22, 22:58   

uuu cichy to jest poważy problem... :/ lekceważenie
_________________
Za rok w wakacje może o tej samej porze przed ołtarzem :) :)
 
 
     
systu93 
Specjalista teoretyk

Powerizer: w maju M70/M80
skacze od:: nie skakalem
Wiek: 30
Doczy: 05 Sty 2008
Posty: 165
Skd: Starachowice
Wysany: 2008-06-22, 23:04   

Moze nie miał czasu lub szuka odpowieddzi ??. Na moje Pw lub emiale dostaje odpowedz w ciagu .... 1 dnia max
_________________
Jestem Licencjonowanym Dyslektykiem(analfabetą) od 5 lat nie czepiac sie w miare mozliwosci(czasu) poprawiam błedy
 
     
cichy 

Wiek: 38
Doczy: 06 Maj 2008
Posty: 16
Wysany: 2008-06-23, 08:41   

szuka odpowiedzi??

xD
 
     
systu93 
Specjalista teoretyk

Powerizer: w maju M70/M80
skacze od:: nie skakalem
Wiek: 30
Doczy: 05 Sty 2008
Posty: 165
Skd: Starachowice
Wysany: 2008-06-23, 12:12   

Jak sprzedawce(nie wytwórca) Lukssus niekoniecznie musi sie znac na wszytskim ;p
_________________
Jestem Licencjonowanym Dyslektykiem(analfabetą) od 5 lat nie czepiac sie w miare mozliwosci(czasu) poprawiam błedy
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomoga: 3 razy
Wiek: 39
Doczya: 11 Maj 2007
Posty: 348
Skd: Kraków
Wysany: 2008-06-23, 12:26   

Czy Was obu pogięło?
Sam juz nie wiem o co Ci Chichy chodziło.

Jak ktoś ma pytanie do sprzedawcy, to niech pyta o to sprzedawce a nie na forum.

Naprawdę czasem przebrnąć przez masę śmieciowych postów tutaj, żeby dokopać się do pytania. Cichy, powinieneś już o tym wiedzieć z kuglarstwa ;P

Systu, Lukassus się zna na tym sprzęcie, więc się nie martw i skończ głupio gadać.
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
 
 
     
systu93 
Specjalista teoretyk

Powerizer: w maju M70/M80
skacze od:: nie skakalem
Wiek: 30
Doczy: 05 Sty 2008
Posty: 165
Skd: Starachowice
Wysany: 2008-06-23, 12:30   

Grace, wiesz moze sie zna ale czasem lduze zadaja pytanie takie ze bug sie zastanawia ;p

Ps. Lukassus ja w ciebie nie watpie ;p
ps.Cichy Lukasowi tez ssie nalezy Wolne ;p moze ma Urlop ;p
_________________
Jestem Licencjonowanym Dyslektykiem(analfabetą) od 5 lat nie czepiac sie w miare mozliwosci(czasu) poprawiam błedy
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomg: 1 raz
Doczy: 02 Cze 2007
Posty: 335
Skd: Toruń
Wysany: 2008-06-23, 12:54   

Its not a bug, its a future ^^>
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
cichy 

Wiek: 38
Doczy: 06 Maj 2008
Posty: 16
Wysany: 2008-06-23, 13:12   

Grace nie porównuj ilości postów tutaj i na kuglarstwie :) luka bywa na forum bo to przecież widać, czyta posty, usuwa niewygodne tematy :) chodzi mi o proste pytanie dotyczące części, odsyłani jesteśmy na stronę a tam co? sorki ale usilne wmawianie klientowi czegoś nie przystoi sprzedawcy :)
 
     
systu93 
Specjalista teoretyk

Powerizer: w maju M70/M80
skacze od:: nie skakalem
Wiek: 30
Doczy: 05 Sty 2008
Posty: 165
Skd: Starachowice
Wysany: 2008-06-23, 13:18   

dobra ja siedze cicho w ttym temacie az sie wypowie LUk
_________________
Jestem Licencjonowanym Dyslektykiem(analfabetą) od 5 lat nie czepiac sie w miare mozliwosci(czasu) poprawiam błedy
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2008-06-23, 15:22   

Powtórzę, bo może nie wszyscy doczytali:

1. zawsze odpowiadam na wszystkie telefony/maile/PM;
2. strona powerizer.pl jest aktualna;
3. polecam lekturę regulaminu;
4. korzystanie z forum jest dobrowolne.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
PitakonKomorowo 

Powerizer: M80
skacze od:: Luty 2008
Wiek: 100
Doczya: 23 Cze 2008
Posty: 1
Wysany: 2008-06-23, 16:06   

lukassus, od dłuższego czasu przyglądam się tej dyskusji i proszę cię bardzo, przestań nam wmawiać, że strona www.powerizer.pl jest aktualna, bo to brednie. Chyba, że podasz nam tutaj swoją definicję aktualności, bo według ogólnie przyjętej, polega ona na umieszczaniu na bieżąco wszystkich informacji. Tu tego nie ma. O aktualności możemy mówić, gdy umieścisz w ofercie wszystkie części zamienne, ochraniacze, i trochę więcej informacji.
Gdzie według ciebie tkwi ta aktualność strony, w twoim Wordzie czy na dyskietce? Jeśli nie masz czasu na aktualizowanie strony to po prostu nam to napisz i nie wmawiaj, że strona jest aktualna. Wbrew pozorom to zrozumiemy i może przestaniemy ci zawracać głowę.
Tu chodzi o interes wszystkich przyszłych nabywców, bądź też użytkowników Powerizer, którym robi się wielki mętlik w głowie, gdy czytają, że na stonie są dostępne części zamienne i ochraniacze. Sprzedaż części na zasadzie "zadzwoń i zapytaj" mało kogo interesuje. Jeśli chcesz być traktowany jako kompetentny sprzedawca to zrób coś z tym fantem.
 
 
     
claudia332 

Pomoga: 8 razy
Doczya: 08 Maj 2008
Posty: 220
Skd: Maków Mazowiecki
Wysany: 2008-06-23, 16:21   

I tu się zgadzam...są same powerizer i do tego ceny nie zgodne ponoć kosztuje 990zl a nie 1299zł. Mówi sie o częściach zmiennych/wymiennych np kopytka,czy coś tam lub możliwość kupna ochraniaczy. A gdzie to jest??? bo ja zaglądam codziennie na stronę i jakoś nie widzę tego są same powerki i do tego ceny niezgodne. Nie chciała bym żeby to zostało odebrane jako złośliwość ale taka prawda. Każdy by chciał znać ceny nawet ludzie którzy tu nie mają konta zaglądając nic nie widza prócz powerków a na pewno lepiej by strona wyglądała gdyby ją trochę urozmaicono i dodano aktualności. Sama jestem wielu rzeczy ciekawa co do cen. ja nie będę miała czasu ,ani kasy na kacie by dzwonić o każdą rzecz i sie pytać co ile kosztuje. Przecież to męczące jest nie sądzisz lukassus??? jak ci tak 10os dzwoni i każdy co innego chce i nie możesz sie dogadać lub masz zawalono skrzynkę telefoniczną jak tez e mail. Szczerze mnie by to męczyła jak by tak ciągle ktoś wydzwaniał do mnie a to o kopytko, a to o sprężynę, a to o śrubkę i inne duperele. Przecież można sobie życie ułatwić, jeśli nie masz czasu poproś kogoś żeby ci pomógł, poświeć jedne wieczór czy też noc zrób to i każdy będzie miał w życiu prościej tylko sobie kliknie i wyśle zamówienie a ty je odbierzesz. I cenowo każdy będzie miał orientacje co ile kosztuje.Za pewne połowa ludzi nie wie że istnieje coś jeszcze do kupienia oprócz powerizera.
_________________
Za rok w wakacje może o tej samej porze przed ołtarzem :) :)
 
 
     
jjumper 

Powerizer: poweriser PR 90\120
skacze od:: kwiecień 2007
Wiek: 35
Doczy: 25 Sie 2008
Posty: 5
Wysany: 2008-09-19, 06:12   

i dalej żadnej odpowiedzi ze strony sprzedawców
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomoga: 3 razy
Wiek: 39
Doczya: 11 Maj 2007
Posty: 348
Skd: Kraków
Wysany: 2008-09-19, 13:10   

Na przykładzie tego co było dla następnych:


claudia332 napisa/a:
...są same powerizer i do tego ceny nie zgodne ponoć kosztuje 990zl a nie 1299zł.

Z tego co wiem, to na forum było już pisane 1000 razy, że cena 990zł dotyczy TYLKO I WYŁĄCZNIE dystrybutorów innych niż Lukassus. Czyli masz całą listę dystrybutorów, u których możesz kupić powerizer za 990zł a nie 1299 jak na stronie Powerizer.

claudia332 napisa/a:

Mówi sie o częściach zmiennych/wymiennych np kopytka,czy coś tam lub możliwość kupna ochraniaczy. A gdzie to jest??? bo ja zaglądam codziennie na stronę i jakoś nie widzę tego są same powerki

Myślę, że części są potrzebne tylko jak się coś zepsuje, więc wtedy się pisze do Łukasza i dowiaduje co i jak.
Ochraniacze, mogły by być, ale też z tego co wiem, to się zmieniają i raz są a raz nie!

claudia332 napisa/a:
a na pewno lepiej by strona wyglądała gdyby ją trochę urozmaicono i dodano aktualności.

a co byś tam dodała za aktualności?

claudia332 napisa/a:
Sama jestem wielu rzeczy ciekawa co do cen. ja nie będę miała czasu ,ani kasy na kacie by dzwonić o każdą rzecz i sie pytać co ile kosztuje.

a co Ci jest potrzebne? Tyle już na forum było informacji, wystarczy czytać uwaznie. Pzt, wystarczy też napisac maila jak już masz konkretną sprawę, a nei jak pytasz tak ogólnie.

claudia332 napisa/a:

Szczerze mnie by to męczyła jak by tak ciągle ktoś wydzwaniał do mnie a to o kopytko, a to o sprężynę, a to o śrubkę i inne duperele.

Pracuje w sklepie zonglerskim, doskonale wiem, ze im wiecej ludziom podasz, tym bardzije beda sie pytac. Pzt na tym ta zabawa polega, zeby ludziom doradzic najlepiej a nie zostawiac ich na pastwe własnych pomysłów.
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
Ostatnio zmieniony przez Grace 2008-09-19, 18:19, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomg: 2 razy
Wiek: 31
Doczy: 12 Lip 2008
Posty: 182
Skd: Izabelin (pod W-wą)
Wysany: 2008-09-19, 15:17   

Grace, przecież ten post został napisany trzy miesiące temu! Podejrzewam, że Klaudia już dawno dostała odpowiedzi na swoje pytania i wie co i jak.
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomoga: 3 razy
Wiek: 39
Doczya: 11 Maj 2007
Posty: 348
Skd: Kraków
Wysany: 2008-09-19, 18:09   

to przepraszam, mi się wyświetlał jako nieprzeczytany... :zawstydzony:
to jakiś błąd musiał być.
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
 
 
     
claudia332 

Pomoga: 8 razy
Doczya: 08 Maj 2008
Posty: 220
Skd: Maków Mazowiecki
Wysany: 2008-09-19, 19:48   

Grace, Właśnie ten post 23 czerwca został napisany do tej pory uzyskałam wiedzę na temat powerizerów... Trochę mnie to zaszokowało xD ale ok zdarza się:) jest Grace wszystko ok :)
_________________
Za rok w wakacje może o tej samej porze przed ołtarzem :) :)
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania