Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Jaki model poraz kolejny
Autor Wiadomo¶æ
dobo87 

Wiek: 36
Do³±czy³: 09 Pa¼ 2008
Posty: 2
Wys³any: 2008-10-09, 22:21   Jaki model poraz kolejny

Mam takie pytanie ważę 70 kg mam 21 lat i 185 wzrostu jaki mam wybrać model żebym się nie zawiódł wiele osób poleca m80 słyszałem że kupując najmocniejszy model do 120 kg czy nawet do 130 można wykonywać największe skoki jaka jest wasza opinia na ten temat ?? Bo jestem zielony w temacie i te wszystkie posty są trochę niezrozumiałe. Na stronach gdzie sprzedają powerizer jest ustalony model do masy ciała ale czy kupując taki model będę w pełni usatysfakcjonowany ?
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2008-10-10, 06:13   

Jeżeli ważysz 70 kg to w zasadzie mieścisz się już w dolnej granicy przedziału M80 na włóknie szklanym. Sądzę, że gdy wybierzesz m80, to będziesz mógł traktować skakanie jako takąluźną rozrywkę, przy sprężynach na swój przedział wagowy dość szybko można wykorzystać 100% ich mocy dlatego warto byloby kupić model m90 na szkle. Owszem, na początku będzie trochę ciężko, ale to kwestia podejścia do treningu. Wszsytko zależy od tego, ile masz czasu i determinacji w sobie.
Jest też inne rozwiązanie. Możesz wybrać model m80 na włóknie węglowym, sprężyna taka jest o około 30% silniejsza i sztywniejsza no i stanowi przyszłość skakania!
Modele m120 i wyżej (tzw. przypadki) są potwornie twarde. Zeby je okiełznać trzeba poświęcić na skakanie kupę czasu i wyiłku. "Zwykli" śmiertelnicy raczej w to nie inwestują, a już na pewno nie jako swój pierwszy powerizer.
P.S. Tylko pamiętaj, w przypadku włókna węglowego nigdy nie bierz za twardego modelu :)
P.P.S. Ceny układają się tak samo, na www.2future.pl 990zł, za żonglerce tak samo :)
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
payonk 
powoli zaczyna się wznosić


Powerizer: m70 + full KrKochrona
skacze od:: 20.08.2008
Wiek: 35
Do³±czy³: 18 Sie 2008
Posty: 127
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2008-10-10, 06:43   

weglowe m80. imo najlepszy wybor.. 90weglowego raczej nie dogniesz na poczatku, a kupowac szklane to... to troszke zly wobor :p sam bym juz chetnie wymienil moje sprezyny :) na weglowe 80 wlasnie, mam szklane 70 i sięgam prawie górnej granicy
_________________
Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze
Masz 2 dni wolnego
 
 
     
dobo87 

Wiek: 36
Do³±czy³: 09 Pa¼ 2008
Posty: 2
Wys³any: 2008-10-10, 07:48   

Dzięki za odpowiedz zamówie M80 na węglu dzięki za pomoc :)
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania