Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Skromne pytanie...
Autor Wiadomo
payonk 
powoli zaczyna się wznosić


Powerizer: m70 + full KrKochrona
skacze od:: 20.08.2008
Wiek: 35
Doczy: 18 Sie 2008
Posty: 127
Skd: Warszawa
Wysany: 2008-09-25, 19:14   

co do panowania nad lotem, to kwestia praktyki. mi pomoglo skakanie przy barierce od bramki :p
_________________
Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze
Masz 2 dni wolnego
 
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomg: 2 razy
Wiek: 31
Doczy: 12 Lip 2008
Posty: 182
Skd: Izabelin (pod W-wą)
Wysany: 2008-09-25, 19:17   

Jak dla mnie ważną rolę odegrał trzepak :P . Jest wyższy od bramki i jak ma cienką rurkę, to skacze się przy nim naprawdę fajnie. :]
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
skulba 
OSZUKAJ GRAWITACJĘ

Powerizer: powerstrider mb 110
skacze od:: kwiecień 2005
Wiek: 41
Doczy: 17 Wrz 2008
Posty: 9
Wysany: 2008-09-25, 21:55   

A jak sprężyny ,nie są za twarde?. A co do biegania to polecam wysoko podnosić kolana , a nawet przesadnie ,przynajmniej na początku w fazie opanowywania techniki biegu pomoże ci to w wyrobieniu prawidłowych nawyków technicznych na przyszłość.Co do skakania to tak jak poprzednik polecam trzepak.
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Doczy: 16 Cze 2008
Posty: 286
Skd: Wolsztyn
Wysany: 2008-09-26, 14:41   

Mi bieganie bardziej przypomina tak zwany wieloskok i przynajmniej właśnie tak biegaam. Nie wiem czy to dobre, bo na przykład w swoim biegu widzę jeden ogromny błąd. Mianowicie przekręcam tułów w bok (prawa noga leci do przodu, to tułów skręca się w prawo i na odwrót) i wcoraj prawie przez to upadłem, bo przekręciłem się o dużo za dużo. Dzieje się tak tylko wtedy gdy chcę sadzić jak nawiększe kroki. Czy macie tak samo? Może mam złą technikę biegu...
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomg: 2 razy
Wiek: 31
Doczy: 12 Lip 2008
Posty: 182
Skd: Izabelin (pod W-wą)
Wysany: 2008-09-26, 20:13   

Ja na przykład kolan WOGÓLE nie podnoszę. Opanowałem taką technikę, że wykorzystuję maksymalnie sprężyny tak, że mnie wybijają bardzo mocno i mogę nogi zmieniać bez zginania kolan. Oczywiście ta technika jest skuteczna TYLKO PRZY TWARDYCH SPRĘŻYNACH! A na początek nie polecam, lepiej kolana podnosić. Ale jak dla mnie to trzeba mieć swój styl, wybijać się nawet z tłumu innych powerkowiczów! heh

P.S. gen100mek, ja miałem na początku ten problem, ale to było przez to, że biegając skręcałem ręce w pozycji poziomej razem z klatką piersiową. Spróbuj pobiegać trzymając ręce mocno przy tułowiu, może pomoże. A dalej to już wymyśl sobie, stwórz swój STYL!!!

MIŁEGO SKAKANIA! :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
skulba 
OSZUKAJ GRAWITACJĘ

Powerizer: powerstrider mb 110
skacze od:: kwiecień 2005
Wiek: 41
Doczy: 17 Wrz 2008
Posty: 9
Wysany: 2008-09-27, 00:28   

gen100mek ja bym ci nie zalecał od samego początku ćwiczyć własny styl,na początku niezależnie jaki to by nie był sport należy najpierw opanować dobrze podstawy i wyczuć sprzęt ,co w przyszłości pomoże ci w opanowaniu trudniejszych kombinacji a także w wyrobieniu stylu,który bez dobrych podstaw nie ma się na czym rozwijać. A co do techniki biegu to na początku filmu poniżej masz bardzo dobry przyład jak to robić.
 
     
Methiot 
A co to jest? ;p

Wiek: 34
Doczy: 14 Wrz 2008
Posty: 8
Wysany: 2008-09-27, 16:05   

Witam ponownie :D Musze się wam pochwalić :P nauczyłem się już biegać i troszkę skakać ;p
Ale dalej mam problem z miotaniem w powietrzu :P jak to można się tego szybko nauczyć ? :P W sensie żeby mnie tak nie miotało w powietrzu :P albo jakieś rady o pozycji przy wybiciu :P cokolwiek żeby szło mi jeszcze szybciej ;p bo chcę jak najszybciej się ogarnąć żeby czerpać tylko przyjemność :P A no i jak najszybciej zacząć pykać saltka :P

Pozdrawiam Krasnal w Siedmiomilowych Butach [Methiot] ;) xD
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomg: 2 razy
Wiek: 31
Doczy: 12 Lip 2008
Posty: 182
Skd: Izabelin (pod W-wą)
Wysany: 2008-09-27, 19:16   

hmm... Co mogę ci doradzić? Myślę, że jeśli chodzi o miotanie w powietrzu, to jest ono potrzebne, żeby łapać równowagę. Oczywiście staraj się skakać w pozycji pionowej. I jedno pytanie. Jak skaczesz, to patrzysz w dół? Mocno? Radzę nie patrzeć na stopy podczas skoków, wiem że jest to trudne na początku, ale spróbuj patrzeć dalej trochę od siebie i wyczuć +/- kiedy kopytka dotkną ziemi. Tyle ode mnie :hyhy:
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomg: 16 razy
Wiek: 34
Doczy: 29 Maj 2007
Posty: 666
Skd: Kraków
Wysany: 2008-09-27, 23:17   

Co do miotania to minie z czasem. Poprostu krzywo się wybijasz ,co za tym idzie krzywo lądujesz wszystko korygujesz w locie. Postaraj bardziej usztywnić sylwetkę . Staraj się nie pozwalać latać rękom we wszystkie strony a raczej tam gdzie ty byś chciał żeby były. Napnij bardziej mięśnie brzucha i ćwicz , ćwicz, ćwicz. Uwierz mi minie z czasem. Nie rób skoków na siłe (zazwyczaj lecisz wysoko ale krzywo i w kiepskim stylu) poskacz chwilę niżej ale dokładniej. Najpierw technika a potem wysokie skakanie ( poprostu samo przyjdzie)
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2008-10-26, 23:11   

Methiot napisa/a:
mb80 [mb oznacza węglowe tak?]

Chciałbym uściślić: Modele z serii M to modele tzw. pierwszej generacji, czyli moim zdaniem w tej chwili najlepsza konstrukcja na świecie.

Modele z serii MB to tzw. druga generacja Powerizer. Główna różnica w porównaniu z serią M to ruchoma stopka (kiepsko sprawdza się w skakaniu, przede wszystkim za sprawą lekko trzymających wiązań).

Pierwotnie sprężyny z włókna węglowego (czarne) były montowane w modelach MB. Gdy w końcu udało się uzyskać właściwe proporcje surowców i jakość sprężyn czarnych (sprężyny z włókna węglowego były montowane w generacji trzeciej Powerizer tzw. upwing - który okazał się niewypałem) okazała się lepsza od zielonych (włókno węglowe) zdecydowaliśmy się montować je w modelach Powerizer seryjnie. I dzięki temu teraz w ofercie powerizer.pl są jedne z najlepszych sprężyn na świecie w cenie sprężyn z włókna szklanego.

M - 1-wsza generacja Powerizer
MB - 2-ga generacja tzw. Powerizer pro
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomg: 16 razy
Wiek: 34
Doczy: 29 Maj 2007
Posty: 666
Skd: Kraków
Wysany: 2008-10-27, 16:33   

Jest jeszcze parę subtelnych różnic pomiędzy modelami serii M
najstarsze wersje (np moja i Walca) miała inne kopytka , paski pod kolanem i przede wszystkim wiązania z nierozciągającej się gumy co niestety jest zmorą późniejszych Emek.
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2008-10-27, 17:18   

Powerizer jest nieustannie usprawniany, wprowadzane są nowe rozwiązania, które poprawiają jego jakość.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomg: 16 razy
Wiek: 34
Doczy: 29 Maj 2007
Posty: 666
Skd: Kraków
Wysany: 2008-10-27, 20:28   

lukassus napisa/a:
Powerizer jest nieustannie usprawniany, wprowadzane są nowe rozwiązania, które poprawiają jego jakość.

to niestety w późniejszych seriach M im nie wyszło. Paski od zapięć się rozciągają i nie trzymają nogi tak jak powinny. Na szczęście mam jeszcze model z dobrymi paskami.
 
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Doczy: 13 Cze 2007
Posty: 350
Skd: Kraków (2 metry nad ziemią)
Wysany: 2008-10-27, 23:56   

Istnieje jeszcze również prosta modyfikacja a nawet dwie, które eliminują rozciągliwość pasków i stabilniej trzyma powerka na nodze.
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
payonk 
powoli zaczyna się wznosić


Powerizer: m70 + full KrKochrona
skacze od:: 20.08.2008
Wiek: 35
Doczy: 18 Sie 2008
Posty: 127
Skd: Warszawa
Wysany: 2008-10-28, 15:15   

walec podziel sie swoim pomyslem :) bo u mnie tez paski srednio trzymaja :/
_________________
Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze
Masz 2 dni wolnego
 
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Doczy: 13 Cze 2007
Posty: 350
Skd: Kraków (2 metry nad ziemią)
Wysany: 2008-10-28, 23:36   

Po prostu robisz w tych dłuższych paskach wiązań kolejne, trzecie już otwory i w te właśnie nowe otwory zakładasz śruby mocujące wiązanie i masz je krótsze, możesz je bardziej naciągnąć i nawet jeżeli się rozciągnie, to pięta buta i tak pozostanie w stopie powerka, nie wypadnie. Paski wiązań na palcach podejrzewam ,że są ok.
Drugi sposób opatentował pewien Paweł, szwagier Matkopa, założył on po prostu zamiast tych pasków inne, paski z włókna nylonowego i metalowe klamry samozaciskowe, które spinają te paski na nodze.Jest to operacja bardziej kosztowna od sposobu pierwszego, ale i skuteczna. Miłej zabawy;-)
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania