Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zakup powerka 178 cm 73 kg
Autor Wiadomo¶æ
Jonder_qind 

Wiek: 36
Do³±czy³: 14 Gru 2008
Posty: 2
Wys³any: 2008-12-14, 15:49   Zakup powerka 178 cm 73 kg

Witajcie
Trochę już przeglądałem wasze forum i jestem coraz bardziej przekonany do zakupu, tylko teraz mam 2 pytania:
1. Mam 178 cm i około 73 kilo, mam trochę do czynienia z kolarstwem, więc nogi mam dość wytrzymałe na zmęczenie i silniejsze niż normalny "kowalski". Jaki model mi polecacie? M90?
2. W sklepie toys4boys link:
http://www.toys4boys.pl/Powerizer-item150.html
jest teraz promocja, tylko czy to są już ten powerki na weglowych sprężynach czy to może jakaś wyprzedaż szklanych? Bo zależy mi na trwałości zakupionego sprzętu.
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
Wys³any: 2008-12-14, 15:58   

Teraz już praktycznie nie ma powerków na szkle. A co do modelu, to jeśli decydujesz się 3mać wagę, to radziłbym M80. M90 to raczej, jak byś jeszcze miał rosnąć, a wraz z tym przybrać na masie. Bo jesteś bliżej 70, niż 80. Ja Ci radzę M80 :D
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
Jonder_qind 

Wiek: 36
Do³±czy³: 14 Gru 2008
Posty: 2
Wys³any: 2008-12-14, 16:02   

Zakładając, że po pewnym nieokreślonym czasie dałbym rade w pełni wykożystać M90 to czy różnica w stosunku do M80 byłaby duża?
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
Wys³any: 2008-12-14, 16:58   

hmm... Trudno jest mi to określić... No bo sam mam szkło... Właściwie źle zrobiłem, bo jakbym poczekał z miesiąc, albo nawet pół, to miałbym węgiel... Ale tak czy siak myślę, że znacząca. Tak więc, jeśli jesteś pewny na 100%, że masz nogi można powiedzieć lewel wyżej, to możesz się skusić na M90. Ale mówię, sam mam szkło, więc lepiej poczekaj na kogoś z węglem pod stopami na odpowiedź. :hyhy:
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2008-12-14, 19:34   

M90ww to mocny sprzęt. Weź M80 i nie kombinuj :)
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
Wys³any: 2008-12-14, 20:44   

Zgadzam siÄ™ w 100 procentach. :hyhy:
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2008-12-14, 22:52   

Jonder_qind - witaj na najbardziej rozskakanym forum w cyberprzestrzeni!

Jonder_qind napisa³/a:
Trochę już przeglądałem wasze forum

teraz to jest już i twoje forum

Jonder_qind napisa³/a:
Mam 178 cm i około 73 kilo

M80 albo M90 - decyzję podejmij sam na podstawie wielu podobnych wypowiedzi na forum. Ja w tym momencie skaczę na sprzęcie pod swoją wagę i jest w sam raz (na węglu) pod każdym względem.

Jonder_qind napisa³/a:
W sklepie toys4boys link:
http://www.toys4boys.pl/Powerizer-item150.html
jest teraz promocja, tylko czy to są już ten powerki na weglowych sprężynach czy to może jakaś wyprzedaż szklanych? Bo zależy mi na trwałości zakupionego sprzętu.

Każdy Powerizer jest trwały i nie zależy to od rodzaju sprężyny.

W chwili obecnej w toys4boys 90% stanu magazynowego (podobnie jak na powerizer.pl) to węgiel (bodajże tylko M70 są na szkle). Jest to wyjątkowa promocja - węgiel jest droższy, a w przyszłości nie będzie już montowany.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
Wys³any: 2008-12-15, 16:16   

lukassus napisa³/a:
węgiel jest droższy, a w przyszłości nie będzie już montowany


Naprawdę? Nie wiedziałem. A dlaczego, skoro jest tak dobry jakościowo? Wrócimy do szkła, czy jest teraz nowy materiał na sprężyny?
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2008-12-15, 16:39   

Sprężyny z włókna szklanego to jest standard, co czyni obecną ofertę na Powerizery jeszcze bardziej atrakcyjną.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
crashero 

Powerizer: M70-light jumper xD
Wiek: 32
Do³±czy³: 23 Pa¼ 2008
Posty: 18
Sk±d: Bielsko-BiaÅ‚a
Wys³any: 2008-12-15, 19:31   

A czy bedzie mozliwosc kupna w przyszlosci samych sprezyn weglowych? i czy na przyklad gdy rozniose swoje na strzepy (juz jutro mi przyjdzie moj ukochany powerek ;p az sie slinie na mysl o tym xD ) to czy mozna zamontowac mocniejsze sprezyny do slabszego modelu? bo chyba tylko sprezynami sie roznia poszczegolne modele.
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2008-12-15, 19:35   

Poszczególne modele różnią się wyłącznie sprężyną :)
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania