Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Mój pierwszy raz.......
Autor Wiadomo
kabza24 

Doczy: 18 Sty 2009
Posty: 8
Wysany: 2009-01-28, 12:28   Mój pierwszy raz.......

Dzis otworzyłem paczke z powerizer!!!!!!! Duża paka.........Czy aby sie na tym nie zabije sobie powiedziałem:):):):):)Miałem tak samo ja crashero . Dokładnie te same odczucia. AAAA opaska pod kolano. Ona musić byc ściśnieta na zero? W instrukcji jest"zapinij paski za kolanami-niezbyt ścisło" Jak zostawiłem luz to mi noga chodziła i nie mogłem sprzetu wyczuc za bardzo. Ławka jest potrzebna,bez ławki bym nie wstał!!! Pierwsze wrażenia,czuc ciężąr sprzetu. Ale czuje,że jak go opanuje to bedzie dużo frajdy:):):):):). Założyłem na 5 minut,bo do pracy musze się szykować. Bede musiał troche potrenować,a sprawność bedzie mi potrzeba. Teraz mam pracę siedzącą i była przerwa juz z 5 lat nie jezdziłem na rowerku, przestałem grać w piłke nożna,siatkowa,bieganie. Myśle.ze na tym sprzecię odzyskam dawną sprawność fizyczną. I następnym razem to musze ochraniacze na bank założyć. Chodź nigdy nie uzywałem ochraniaczy i jak je przymiezyłem to troche dyskomfort czułem.
 
     
payonk 
powoli zaczyna się wznosić


Powerizer: m70 + full KrKochrona
skacze od:: 20.08.2008
Wiek: 35
Doczy: 18 Sie 2008
Posty: 127
Skd: Warszawa
Wysany: 2009-01-29, 00:57   

pod kolanem nie moze byc luzu. inaczej nie bedziesz czul sprzetu. ale jak na gola noge zacisniesz tasme, to bedzie bolec, obowiazkowo ochraniacz na kolanko :)

no i powodzenia :)
_________________
Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze
Masz 2 dni wolnego
 
 
     
kabza24 

Doczy: 18 Sty 2009
Posty: 8
Wysany: 2009-02-06, 18:18   .......................

Dziś był ostry trening,ostatnio założyłem na 2 minuty sprzeta. A dziś snieg znikł.:):):):) po 5 minutach i powiedzeniu sobie"damy rade..." udało mi sie nauczyc chodzic. Po 30 minutach chodziłem sobie na luzaka. zaczalem uginac nawet sprezyny i troche biegac umiem. Ale to dopiero poczatki:):):):):) Po wczesniejszych dwóch załozeniach myslałem,ze sie nie naucze. Ale dzis powiedziałem,"albo on,albo ja". Błąd był na strcie,znaczy wczesniej. Pamietać nalezy o opasce pod kolano. Zle załozona,znaczy zostawiony luz:noga mi chodziła i nie mogłem złapac o co chodzi. A dzis prosze po 5 minutach,bez problemu. I nadal czuje ciężar. Szczególna radocha była jak sie sprezyna ugina,czujesz,ze umiesz latać. Po 45 minutach gdy to zdjałem,takie dziwne uczucie. Lekko byłem pijany..ubaw po pachy:):):):):):):)I to co wszyscy mówia,sasiad przyleciał. Widzi,ze troche urosłem. Po dojsciu do bramy szok. cos ty kupił:):):):):):)

PS:Wie ktos kiedy bedzie wiosna,bo juz sie nie moge doczekać:):):):):):):)
Musze sprzeta zobaczy,bo podczas jenego skoku uginajaca sie sprezyna wyadała dziwny dzwięk. Mysle,ze sprzet jest cały. Moze za ostro go traktuje:):):):):)
Ostatnio zmieniony przez kabza24 2009-02-06, 19:00, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2009-02-06, 18:47   

kabza24 - wg tego o jest napisane w kalendarzach, 21-go marca będzie wiosna. Zima też nas trochę rozpieszcza ostatnio - coraz częściej jest znośnie i warunki do skakania są.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
payonk 
powoli zaczyna się wznosić


Powerizer: m70 + full KrKochrona
skacze od:: 20.08.2008
Wiek: 35
Doczy: 18 Sie 2008
Posty: 127
Skd: Warszawa
Wysany: 2009-02-07, 12:34   

w wawie dzis sa dobre warunki :p przynajmniej na mokotowie. ostatnio kumpel uczyl sie chodzic na moich powerkach i zauwazylismy, ze jak chcesz sie nauczyc biegac, to zacznij szybko iść. i nie zauważysz, jak powerek sam się przerzuci na trucht :]
_________________
Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze
Masz 2 dni wolnego
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2009-02-07, 12:58   

payonk - kolana wysoko i coraz dłuższe kroki :) Pogoda na Mazowszu wyśmienita.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Kar 

Powerizer: M60
skacze od:: Luty '09
Pomg: 3 razy
Wiek: 30
Doczy: 14 Lis 2008
Posty: 160
Skd: Warszawa
Wysany: 2009-02-07, 21:38   

No , pogoda dzisiaj była bardzo ładna , żałuję że nie miałem czasu poskakać :(
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania