Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zamkniêty przez: lukassus
2010-10-16, 18:31
Nowy trik?chyba...:P i czy realny ?
Autor Wiadomo¶æ
w0lfi 
JumpEr

Powerizer: M60-kupie:P
skacze od:: Mniej niz ZeRoo
Do³±czy³: 21 Maj 2008
Posty: 18
Sk±d: Rzeszow
Wys³any: 2008-05-21, 14:59   Nowy trik?chyba...:P i czy realny ?

hmmm Hi...xD tak sobie czytam "wrazenia twiti'ego" i nagle mnie tak jak by olsnilo juz mowie o co chodzi: czy mozna bylo by sie rozbiec skoczyc obkrecic sie to takiego poziomu

O-<----<::: obkrecac sie i spasc na rizerki xD ? naprzyklad przez barjerke czy cos nie wiem czy wiecie o co mi chodzi...moze sie jakos skapniecie sie bo bym narysowal ale nie umiem dawac screenow tutaj xD
 
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Do³±czy³: 13 Cze 2007
Posty: 350
Sk±d: Kraków (2 metry nad ziemiÄ…)
Wys³any: 2008-05-21, 16:25   

w0lfi, witaj na naszym forum;-))
wiesz,azastanawiałem sie właśnie kiedys nad podobna figura, ale bez obrotu, tylko myslałem nad figurą umieszczenia caiała w powietrzu zupełnie poziomo, choc na ułamek sekundy i z powrotem do pionu i na kopytka...... na razie nie wydaje mi sie to mozliwe....ale zobaczymy, a to co proponujesz- jeszcze większy byłby wypas......... trzeba nad tym popracowac;-)))
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
systu93 
Specjalista teoretyk

Powerizer: w maju M70/M80
skacze od:: nie skakalem
Wiek: 30
Do³±czy³: 05 Sty 2008
Posty: 165
Sk±d: Starachowice
Wys³any: 2008-05-21, 16:28   

jeżeli był by ktoś kto zawisł by tak
O-<----<:::
to Obrót utrzymał by go dłużej w powietrzu
_________________
Jestem Licencjonowanym Dyslektykiem(analfabetą) od 5 lat nie czepiac sie w miare mozliwosci(czasu) poprawiam błedy
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-05-21, 16:29   

Obawiam się że byłoby to niesłychanie trudne ( ale nie zaznaczam że nie możliwe). Można zrobić bardzo wysokiego graba z mocnym wyrzuceniem nóg do góry, tak że prawie się jest w poziomie. Ale prawie robi wielką różnicę no i nogi masz przy sobie.
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2008-05-21, 23:01   

w0lfi - fantazja i wyzwania, to lubię :) Czy możliwe? Możliwe! Trudne? Pewnie zależy kogo pytamy :)
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
w0lfi 
JumpEr

Powerizer: M60-kupie:P
skacze od:: Mniej niz ZeRoo
Do³±czy³: 21 Maj 2008
Posty: 18
Sk±d: Rzeszow
Wys³any: 2008-05-22, 07:29   

Dzieki:P a pozatym to mam fantazje ogromna....kiedys chcialem latac....

MaM pomysł dawajcie tu swoje triki wymyslone czy nie ale dawajcie realne czy nie...obojetnie poprostu sie podzielcie....mam jeszcze jeden trik czy jak bym sie wybił to chcialbym leciec jak na "banana"(cos takieg) ale bym zostal w pozycji do gory nogami i sie obkrecal - poprotsu taka śruba ?
 
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2008-05-22, 09:11   

Jesteś 3 osobą od której słyszę, że można by wykonać taki trik :P . Bez powerizerów tak potrafię, ale z powerami jest to nierealne ze względu na masę i siłę która by była potrzebna na okręcenie się w bok. Ciężko na powerizerach skakać tak w bok.

[offtopic]
Czy tylko mnie denerwuje nasz "teoretyk"? :}
[/offtopic]
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
systu93 
Specjalista teoretyk

Powerizer: w maju M70/M80
skacze od:: nie skakalem
Wiek: 30
Do³±czy³: 05 Sty 2008
Posty: 165
Sk±d: Starachowice
Wys³any: 2008-05-25, 21:26   

Werbel, Czy ty mówisz o mnie??

według mnie coś takiego było by możliwe ale z wzniesienia i przy dużej sile nóg
nogi nie były by proste || lecz coś bardziej /\ c dało by nam 0-<--< a nie 0-<-- xD
_________________
Jestem Licencjonowanym Dyslektykiem(analfabetą) od 5 lat nie czepiac sie w miare mozliwosci(czasu) poprawiam błedy
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2008-05-26, 17:48   

Jak zaczniesz skakać na powerizerze to zobaczysz o co mi chodzi.
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
systu93 
Specjalista teoretyk

Powerizer: w maju M70/M80
skacze od:: nie skakalem
Wiek: 30
Do³±czy³: 05 Sty 2008
Posty: 165
Sk±d: Starachowice
Wys³any: 2008-05-27, 17:31   

posługuja się fizyka

Gdybysmy w powitrzu przekreceni na bok wykonali wykop to wtedy by nas wykreciło masa poweró by tylko pomogła
_________________
Jestem Licencjonowanym Dyslektykiem(analfabetą) od 5 lat nie czepiac sie w miare mozliwosci(czasu) poprawiam błedy
 
     
Deszczu 
A ty co myslales ??

Powerizer: m120
Wiek: 33
Do³±czy³: 06 Pa¼ 2007
Posty: 13
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2008-05-27, 18:32   

Systu93 proszę Cię najpierw poskacz na Powerizerach a potem możesz zacząć tworzyć teorie ;) Gdyby było tak jak mówisz to wszystko byłoby bułką z masłem a niestety tak nie jest :kwasny: Weźmy na sam przykład salto w tył na powerkach z punktu fizycznego jest to "tylko" zamienienie pewnej energii całkowitej (kinetycznej + potencjalnej) na ruch obrotowy do którego dochodzi moment siły obrotowej i sprężystość Powerizerow wszystko normalnie na plus :hyhy: ( no może poza grawitacją i oporu powietrza ;) ) a jednak w Polsce z tego co wiadomo Kacper jest jedyny który je skacze (chodź reszta Powerteam'u również sie przymierza :hyhy: )

Większość rzeczy jest o wiele trudniejsza jak sie je spróbuje niż jak sie o nich mówi lub na nie patrzy :)

A wracając do tematu to ten trik (jeżeli go dobrze rozumuje) jest nierealny :cool:
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 38
Do³±czy³a: 11 Maj 2007
Posty: 348
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-05-27, 19:41   

Deszczu, z tego co PRezes mówił to jest w Polsce 6 osób, które skaczą salta na Powerach, a jak poszukasz po filmikach to się upewnisz, że więcej niż jedna.
na marginesie w Krakowie jest gosciu, któy jest następny w kolejce do takich powerkowych salt ;)
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
 
 
     
systu93 
Specjalista teoretyk

Powerizer: w maju M70/M80
skacze od:: nie skakalem
Wiek: 30
Do³±czy³: 05 Sty 2008
Posty: 165
Sk±d: Starachowice
Wys³any: 2008-05-27, 20:24   

Deszczu mi chodzi oto ze jeżeli to by było możliwe to waga powerów tylko by ułatwiła by Trick a nie utrudniła
_________________
Jestem Licencjonowanym Dyslektykiem(analfabetą) od 5 lat nie czepiac sie w miare mozliwosci(czasu) poprawiam błedy
 
     
Deszczu 
A ty co myslales ??

Powerizer: m120
Wiek: 33
Do³±czy³: 06 Pa¼ 2007
Posty: 13
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2008-05-27, 21:28   

Co do 6 osób w Polsce skaczących salta w tył to pierwsze słyszę (muszę sie Trenejra (Prezesa) spytać ;) ), możliwe że chodziło o 6 osób skaczących salto w przód ale nie wiem muszę uzupełnić dane :P Ale nie zgodzę się z tym ze Powery pomogły by przy tym triku gdyż siła z jaka trzeba by było użyć by one pomogły musiała by być naprawdę duża (oczywiście trik zaliczamy za zrobiony gdy jeszcze go ustoimy, bo zakręcić to i spaść na "machę" to nie problem ;) ). Przy salcie w tył Powerizery "trochę" przeszkadzają (a dokładniej odczuwany jest dyskomfort :hyhy: ). Jak ktoś to wykręci to ma od mnie wielki kubeł lodów :rotfl:
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 38
Do³±czy³a: 11 Maj 2007
Posty: 348
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-05-27, 21:55   

Może miał na myśli tylko pojedyncze salta. Mi na Ostródzie powiedział, że jakiś chłopak skoczył jako 6 w Polsce.
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2008-06-30, 16:27   

Mom zdaniem ten trik jest cholernie trudny. To coś jak b-twist na ziemi, a to jest na prawdę trudna ewolucja i uwierz mi systu, nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego w jakim stopniu powery utrudnią coś takiego. Triki typowo akrobatyczne dzielę sobie na takie "kopane" i wariacje na temat salt/gwiazd. I z tego co mi się wydaje, to do wykonalnych na powerkach należą tylko te drugie. Do trików kopanych typu właśnie b-kick/twist, wszelkie odmiany 360, 540, 720, 900 itd. wymagają nie potężnego wyskoku (choć to też się przyda), ale szerokiego zakresu ruchu, szczególnie nogami.
Moim zdaniem można próbować "na początek" robić b-kicka (butterfly), tam nie dochodzi żadek obrót, a sam moment ułożenia ciała w poziomie pojawia się ponieważ wchodzimy do niego bokiem :)
Teraz pozostaje znaleść twardziela, który się tego podejmie. Przysięgam, że jak tylko kupię powerki i będę je kontrolował w 99% to będę próbował tego triku ;)
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2008-07-01, 08:58   

Hmm, ciekawe, zarzucisz jakimÅ› filmem?

tym:
Moim zdaniem można próbować "na początek" robić b-kicka (butterfly), tam nie dochodzi żadek obrót, a sam moment ułożenia ciała w poziomie pojawia się ponieważ wchodzimy do niego bokiem :)
_________________
Miłego skakania!
Ostatnio zmieniony przez Werbel 2008-07-01, 18:42, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2008-07-01, 16:04   

Ale jeśli chodzi o butterflya to mogę dać tylko filmik bez powerków, bo nie dysponuję nimi, ale to dopiero pod koniec lipca, chyba, że szybciej załatwię jakiś aparat :)
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
rapbit 

Do³±czy³: 09 Lut 2009
Posty: 15
Wys³any: 2009-02-12, 02:58   

witam jestem nowy ale już myślałem o tym skacze od 5 lat akrobatykę i od 3 xma w0lfi co do triku o którym myślisz przypuszczam że chodzi ci o corka
http://www.youtube.com/watch?v=T6zBfHq9qt8 na tym filmiku jest to pokazane tylko omińmy wejście te przez plecy dla ciekawskich tzw raiz hmmm a co do wykonalności to tak do corka trzeba mieć odpowiednie wejście co na powerach może być ciężkie do wykonania ale jeżeli wejście wyjdzie tak zwana nicke to wybicie w góre jest możliwe potem wystarczy podkupić nogi żęby dodać spinu obrotowi i zakręcić jest w jakimś stopniu możliwe ALE żeby wylądować trzeba mieć naprawdę silne plecy mianowicie odcinek lędźwiowy który nam wyprostuje ciało do pionu hmmm to na tyle czuje że za nie długo zwykłego front flipa i back flipa opanuje a potem zacznę kombinować mam mnóstwo pomysłów na triki ale to z czasem nie chcę zapeszyć a jak narazie kombinujcie ludzie kombinujcie bo bardzo ciekawie się to rozpracowywuje a jeszcze ciekawiej będzie zacząć to robić pozdro
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania