Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zamkniêty przez: lukassus
2011-07-01, 21:12
Powerizer jako środek transportu ?
Autor Wiadomo¶æ
KubasPS 

skacze od:: Nie skacze :(:( (jeszcze ;) )
Wiek: 32
Do³±czy³: 26 Kwi 2009
Posty: 2
Sk±d: NiesiebÄ™dowice xD
Wys³any: 2009-04-29, 19:22   Powerizer jako Å›rodek transportu ?

Po pierwsze witam wszystkich :)

Mam pytanko... Czy powerizer można wykorzystywać jako środek transportu (mam na myśli rower, rolki, itd)... I na przykład jak długo zajmuje przebiegnięcie dajmy na to 3 km dla przeciętnego użytkownika :)

Pozdrawiam :)
_________________
"Bóg dał mi ręce, więc nimi kręcę" ;) ;)
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-04-29, 19:43   

KubasPS - witaj na najbardziej rozskakanym forum w cyberprzestrzeni!

Taka była idea wynalazcy (Alexander Bock): aby stworzyć lekkie i małe urządzenie, które może zwiększyć możliwości motoryczne i być napędzane jedynie siłą ludzkich mięśni. Udało się! Dzięki temu teraz możemy skakać jak kangury i biegać jak gazele.

Powerizer oczywiście może być wykorzystany jako środek transportu, jak rower i rolki.
Porównując rower z rolkami, biorąc pod uwagę poziom zmęczenia, zdecydowanie bardziej męczymy się na rolkach. Jak porównamy rolki i bieganie, bardziej męczymy się biegnąc. Powerizer to zdecydowany faworyt w tej kategorii. Żeby przebiec 3km bez przerwy, musisz mieć żelazną kondycję.

Jeśli ktoś jej nie ma, nie ma sprawy. Powerizer zdaje tutaj egzamin celująco!

OdpowiadajÄ…c na pytanie;
prędkości 30-40km/h rozwiane są na Powerizer na stosunkowo krótkich dystansach (sprint). Biegnąc "swobodnym" tempem utrzymuje się prędkość ok.20km/h (bieg przy rowerze).
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
KubasPS 

skacze od:: Nie skacze :(:( (jeszcze ;) )
Wiek: 32
Do³±czy³: 26 Kwi 2009
Posty: 2
Sk±d: NiesiebÄ™dowice xD
Wys³any: 2009-04-29, 20:16   

Ok, dzięki, rozwiałeś moje wątpliwości :) Aczkolwiek jak wyczytałem jeżeli wejdę w posiadanie sprzętu, to będzie mnie czekał dłuuugi trening ;)
_________________
"Bóg dał mi ręce, więc nimi kręcę" ;) ;)
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2009-04-29, 20:36   

Ja raczej zaprzeczę. Bieganie na powerizer na długich dystansach to hardcore nie z tej ziemi. Przywiąż sobie 3.5kg do każdej nogi i zobacz jak się biega. Jeśli chodzi o sprint to jak najbardziej ,prędkość uzyskiwana na włóknie węglowym jest niewiarygodna.


Powtórzę jeszcze raz. DLA MNIE powerizer raczej nie nadaje się na środek transportu spisuje się lepiej jako generator frajdy.

Cytat:
Jeśli ktoś jej nie ma, nie ma sprawy. Powerizer zdaje tutaj egzamin celująco!


Nie bardzo rozumiem to stwierdzenie , wg Ciebie Luk dla kogoś kto nie ma kondycji na powerizerze będzie mu prosto biegać ?? Chyba literówka.
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-04-29, 20:46   

matkop napisa³/a:
powerizer (...) spisuje siÄ™ lepiej jako generator frajdy.

GENERATOR FRAJDY - mój faworyt! :D

matkop napisa³/a:
Nie bardzo rozumiem to stwierdzenie , wg Ciebie Luk dla kogoś kto nie ma kondycji na powerizerze będzie mu prosto biegać ??

sprostowanie:
Powerizer spisuje się celująco jako sposób na budowanie/zdobywanie/wypracowywanie żelaznej kondycji fizycznej
(podmiot domyślny: kondycja)

KubasPS napisa³/a:
będzie mnie czekał dłuuugi trening

długi i przyjemny trening


Udanego generowania frajdy w czasie weekendu majowego!
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania