Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Zamknity przez: lukassus
2013-07-18, 19:39
Pierwsze wrażenia by wyrwilas
Autor Wiadomo
wyrwilas 

Powerizer: 7leagueboot T-rex
Wiek: 39
Doczy: 30 Kwi 2009
Posty: 15
Skd: Wrocław
Wysany: 2009-05-15, 21:45   Pierwsze wrażenia by wyrwilas

Jestem już po pierwszym treningu na dworze. Zdany egzamin więc mogłem iść :) Chodzić nauczyłem się już w domu a dzisiaj przyszła pora na trenowaniu biegania. Jak na pierwszy raz to jestem zadowolony. Nie przewróciłem się i całkiem szybko zapierdzielam :) Jedyny mankament to taki, że macham bardzo rękami i wygląda jakbym miał odlecieć (do dotrenowania). Oraz muszę jakoś wyregulować wiązania, bo w trakcie biegania kilka razy zdarzało mi się, że pięta bardzo mi się podnosiła i czułem się jakby noga miała mi wyjść z wiązania. Mocniej już nie mogę dociągać. Jakieś pomysły??

Muszę jeszcze zaopatrzyć się w kask, bo narazie mam tylko komplet ochraniaczy, a wolę nie wylądować w przyszłości głową na betonie :)

Trzymajcie się ciepło. Jutro idę dalej trenować :)
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2009-05-15, 21:57   

wyrwilas napisa/a:
Zdany egzamin więc mogłem iść

chyba wyskoczyć? :) Gratulacje egzaminu!

wyrwilas napisa/a:
Nie przewróciłem się

Jak będziesz wszystko robił tak jak dotychczas, powoli, krok po kroku, w prawidłowej kolejności, to opanujesz sztukę unikania upadków permanentnie

wyrwilas napisa/a:
Jedyny mankament to taki, że macham bardzo rękami i wygląda jakbym miał odlecieć

to normalne. Od tego masz ręce! Łapiesz równowagę dzięki rękom. Z biegiem czasu nabędziesz pewności.

Opisz koniecznie jak bardzo będą piekły mięśnie ramion jutro :)

wyrwilas napisa/a:
Oraz muszę jakoś wyregulować wiązania, bo w trakcie biegania kilka razy zdarzało mi się, że pięta bardzo mi się podnosiła i czułem się jakby noga miała mi wyjść z wiązania. Mocniej już nie mogę dociągać. Jakieś pomysły??

wiązania mają kilka otworów. Po prostu skróć w ten sposób sobie paski i będzie w porządku.

wyrwilas napisa/a:
Muszę jeszcze zaopatrzyć się w kask

kask przydaje się bardzo, jeśli poruszasz się po chodnikach. Znaki drogowe są wtedy na wysokości głowy i niżej! Mam od ręki inkub krk za 109zł.

wyrwilas napisa/a:
Jutro idę dalej trenować

a nie wyskakujesz? :D Powodzenia!
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
wyrwilas 

Powerizer: 7leagueboot T-rex
Wiek: 39
Doczy: 30 Kwi 2009
Posty: 15
Skd: Wrocław
Wysany: 2009-05-15, 22:35   

lukas wyślij mi na maila zdjęcia tego kasku. Ramiona już teraz trochę czuje, ale bardziej nogi :) ale to mnie nie powstrzyma przed tym, żeby jutro wyskoczyć na miasto :)
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2009-05-15, 22:42   

wyrwilas - odbierz maila. Uważaj z zakwasami :)
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
wyrwilas 

Powerizer: 7leagueboot T-rex
Wiek: 39
Doczy: 30 Kwi 2009
Posty: 15
Skd: Wrocław
Wysany: 2009-05-15, 22:53   

lukas wezmę ten kask od Ciebie. Napisz mi priv albo maila twoje dane to Ci zrobię przelew.
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomg: 16 razy
Wiek: 34
Doczy: 29 Maj 2007
Posty: 666
Skd: Kraków
Wysany: 2009-05-15, 23:57   

Widać że sporo biegałeś skoro bolą Cię nogi. Ja jestem miłośnikiem latania i raczej bieganie mnie nie kręci. Podczas skakania nogi praktycznie nic nie robią poza pierwszym wybiciem. Reszta zależy od pleców , brzucha i ramion. Ogólnie przypuszczam że zakwasy na ramionkach to będziesz miał piękne. Ile czasu trenowałeś ?

Co do wiązań:
niestety powerizery produkowane później mają beznadziejne paski od wiązań , w porównaniu z pierwszą serią. Przypuszczalnie będziesz musiał zrobić dodatkowy otwór , a jeśli to nie pomoże to niestety trzeba będzie kombinować. Paski będą się rozciągać a trzymanie nogi na podstawie to podstawa. Można mieć lekkie luzy przy kolanie ale stopa musi być sztywno.

Jeżeli po przełożeniu wiązań na odpowiednie otwory dalej będzie problem to pisz podsuniemy jakieś rozwiązania.
 
 
     
wyrwilas 

Powerizer: 7leagueboot T-rex
Wiek: 39
Doczy: 30 Kwi 2009
Posty: 15
Skd: Wrocław
Wysany: 2009-05-16, 08:18   

Musze powiedzieć, że zakwasów nie mam, pewnie to przez to, że dużo ostatnio jeździłem na rowerze.

Też bym chciał latać, a nie biegać, ale to jeszcze przede mną. Najpierw muszę podstwy opanować :)

Teraz pada deszcz, więc nie idę skakać tylko pomyślę nad wiązaniami. myślałem, że może wyższe adidasy założę takie za kostkę to pomoże bo narazie mam zwykłe joggingowe.
 
 
     
Kar 

Powerizer: M60
skacze od:: Luty '09
Pomg: 3 razy
Wiek: 30
Doczy: 14 Lis 2008
Posty: 160
Skd: Warszawa
Wysany: 2009-05-16, 10:15   

matkop - też na początku chciałem latać, ale nie od razu mi wychodziło.( nie pogłem się wybić wyżej niż 30-40 cm) Po kilku h treningu powinien poczuć większą łatwość w uginaniu sprężyn i zacząć skakać już około 1m, przynajmniej ja tak miałem. No i kwestia jest jeszcze równowagi oczywiście;]
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Doczy: 13 Cze 2007
Posty: 350
Skd: Kraków (2 metry nad ziemią)
Wysany: 2009-05-17, 15:03   

Wszystko jest kwestią treningu i czasu :P Nie od razu przecież Rzym przeskoczono ;)
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
wyrwilas 

Powerizer: 7leagueboot T-rex
Wiek: 39
Doczy: 30 Kwi 2009
Posty: 15
Skd: Wrocław
Wysany: 2009-05-19, 17:24   

Dzisiaj z sakulem poskakaliśmy sobie, na początku było ciężko, ale później regulacja powerków przez sakula i duża garść dobrych rad i skakało się dużo lepiej, nawet w miarę udawało mi się skakać na 2 nogach :) na koniec tylko jak wracałem do domu to złapałem mokry mech w kopytko i ..... upadłem na glebę :) nie bolało ale już wrażenia z upadku są. :)
Ostatnio zmieniony przez walec 2009-05-19, 21:35, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania