Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Pierwszy ślizg po chodniku, pierwszy wypad na miasto
Autor Wiadomo¶æ
DzicysÄ… 

Powerizer: F50
skacze od:: 26.04.2009
Do³±czy³: 27 Kwi 2009
Posty: 9
Wys³any: 2009-05-28, 16:23   Pierwszy Å›lizg po chodniku, pierwszy wypad na miasto

Dwa dni temu coś mnie naszło by nie wziąć akurat ochraniaczy, wszystko fajnie, po dwóch godzinach jednak podczas gdy biegłem obok koleżanki która jechała na rowerze podetknąłem się i zrobiłem długi ślizg po chodniku co się skończyło tym że łokieć i kolana nie mogę wyprostować bo tak mnie bolą i mam brzydkie rany. Mam teraz nauczkę i bez ochraniaczy nigdy nie będę skakać, a najlepsze to że na następny dzień doszły mi ochraniacze maoru. Gdyby doszły dzień wcześniej to nic by mi nie było. Jeśli komuś życie miłe to niech się wystrzega wypadów na powerkach bez ochraniaczy. Teraz czuje się jak idiota i nie mam co liczyć że mnie rodzicie szybko na nich gdzieś wypuszczą. Byłem też na nich w niedzielę w mieście (mieszkam w Wadowicach i jak na razie jestem chyba jedynym posiadaczem tego sprzętu w bliskiej okolicy bo w Krakowie to jest tego dużo). Gdy przechodziłem obok kościoła to potem z kolegami śmialiśmy się przez 15 minut. Było akurat poświęcenie sztandaru pszczelarzy. Mnóstwo ludzi wychodzi z kościoła tak że nie widać własnych stóp. Szedłem parkingiem gdzie były auta. Człowiek pchał się na człowieka więc na mnie też, ale byłem w centrum uwagi. Z dalszej odległości nikt nie widział co mam na nogach. Mam twarz dziecka bo w końcu mam 12 lat (przez najbliższe 8 dni xd), a najwyższy w tłumie. Wyglądałem w sumie jak dziwadło bo nikt nie wiedział co to jest więc nie musiałem udzielać żadnych odpowiedzi i szybko się ulotniłem.
 
     
MarradXD 

skacze od:: 03.03.2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 28
Do³±czy³: 11 Lut 2009
Posty: 44
Sk±d: Szczecin
Wys³any: 2009-05-28, 16:39   

Z tymi ochraniaczami to właśnie tak jest. Niezałożyłem ochraniaczy i ścigałem się z kolegą wywruciłem się i siniak na kolanie. potem długo chodziłem w ochraniaczach, poczułem się pewniej nie założyłem ochraniaczy na kolany i gdy skakałem łup wywrotka i kolejny siniak :wstyd:
 
 
     
DzicysÄ… 

Powerizer: F50
skacze od:: 26.04.2009
Do³±czy³: 27 Kwi 2009
Posty: 9
Wys³any: 2009-05-28, 16:41   

Teraz jak mam maoru poczułem się dużo pewniej ale i tak przedtem biegałem i skakałem "odważniej" niż teraz jak mam ochraniacze
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-05-28, 20:32   

Nie ma co niepotrzebnie kozaczyć. Ochraniacze są po to, aby z nich korzystać.

Zdrówka Dzicysą!
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania