Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
robaczek ;] okolice Rzeszowa.
Autor Wiadomo¶æ
robaczek1316 

Powerizer: prawie..
skacze od:: niedawna
Wiek: 31
Do³±czy³: 17 Lip 2009
Posty: 2
Sk±d: Nowy Borek
Wys³any: 2009-07-21, 13:03   robaczek ;] okolice Rzeszowa.

Witam wszystkich którzy uprawiają ten świetny sport !
bockingiem zainteresowałem się wtedy, gdy ujrzałem reklamę na Viva Polska ;)
na razie nie stać mnie na oryginalne powerki ;| , ale improwizuje ( i nieważne jak ;P byle żebym skakał ! ) tak za pół roku, może więcej zamierzam kupić Powerizery ;]
Skaczę dopiero od 2 dni ;] a wciągnęło mnie strasznie ! no nie mogę przestać ! (chyba że zmrok nadchodzi lub deszcz..) Dużo przeczytałem na tym forum, dzięki temu więcej wiem ;)
np o rozgrzewce ;) bez tego ani rusz.. wcześniej raczej nie wpadłbym na to że się rozgrzewać trzeba..

aha.. nazywam siÄ™ Kuba, mam 16 lat, Nowy Borek niedaleko Rzeszowa. ;]

pozdrawiam!
 
 
     
matig6 

Powerizer: będzie m70
Wiek: 26
Do³±czy³: 03 Maj 2009
Posty: 29
Sk±d: Lublin
Wys³any: 2009-07-21, 13:08   

Kuba! Witaj na najbardziej rozskakanym forum cyberprzestrzeni
_________________
Powerizer - skoknijmy siÄ™ razem !
 
     
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 30
Do³±czy³: 29 Pa¼ 2008
Posty: 369
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2009-07-21, 13:55   

Matig zastąpił Lukassusa w witaniu nowych :D
nie stać mnie na oryginalne powerki ;| , ale improwizuje
skaczÄ™ dopiero od 2 dni ;]

Czyli masz ''podróby''?? ja na twoim miejscu od razu zbierałbym na orginalne ale to moje zdanie.
 
 
     
robaczek1316 

Powerizer: prawie..
skacze od:: niedawna
Wiek: 31
Do³±czy³: 17 Lip 2009
Posty: 2
Sk±d: Nowy Borek
Wys³any: 2009-07-21, 14:00   

No i właśnie tak robię.. ;P
kupiłem takie "podróby" aby sprawdzić czy się w ogóle do tego nadaje ;) i się sprawdziło.
Teraz kasę odkładam tylko na Powerizery ;) mój priorytet na dzień dzisiejszy :P
Przyjdzie czas że będę w powerkach śmigał ;P na razie na tym "czymś" się pouczę ;P

edit@

I jescze chciałem przeprosić za to, że na forum Powerizera wpadam z podróbką.. innego wyjścia raczej nie miałem ;/ .. a gdzie indziej pogada o bockingu jak nie tutaj ? :)
Ostatnio zmieniony przez robaczek1316 2009-07-21, 14:11, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
     
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 30
Do³±czy³: 29 Pa¼ 2008
Posty: 369
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2009-07-21, 14:10   

Widzisz ja wolałbym od razu powerki niż jakieś tam inne ale kasy nie mam za dużo i kombinuje jak zarobić :D (mały offtop) ale nawet na podróbkach może być fajnie .
Życze szybkiej nauki z jak najmniejszą ilością upadków i oczywiscie aby portfel sie szybko zapełnił :P
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-07-21, 19:30   

robaczek1316 - witaj na największym forum o powerbockingu w Polsce!

czuj siÄ™ jak u siebie.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2009-07-21, 20:55   

Forum to jest poświęcone Bockingowi( pod patronatem Powerizer). Piszemy o skakaniu i wszystkim co ważne w tym sporcie a przy okazji o Powerizer , jego użytkowaniu , konserwowaniu , serwisowaniu. To że używasz innej marki , no cóż kiedyś przyjdzie pora na Powerizer ( albo POWERISER , 7meilen stiefeln w dalszej przyszłości.)
Tak przy okazji , jak będzie funkcjonować forum gdy ruszy dystrybucja tych marek ?
Trochę głupio bo w nazwie jest Powerizer :)
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-07-21, 21:18   

Cytat:
cytujÄ…c za regulaminem forum
Forum POWERIZER Polska powstało głównie by służyć pomocą obecnym i przyszłym klientom POWERIZER Polska oraz obecnym i przyszłym użytkownikom/właścicielom oryginalnego Powerizer. To forum jest przede wszystkim dla Was.

2. Forum poświęcone jest tematyce związanej z Powerizer.

tak jest obecnie. O kolejnych fazach rozwoju na pewno każdy będzie mógł przeczytać w dziale News w odpowiednim czasie.
Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych skakaniem na Powerizer, sympatyków, praktyków, fanatyków, teoretyków itd. Służmy profesjonalną pomocą, dobrą radą i bogatym doświadczeniem. Z nami wybijesz się z tłumu bezpiecznie.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania