Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Akcja Salto !!!
Autor Wiadomo¶æ
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 30
Do³±czy³: 29 Pa¼ 2008
Posty: 369
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2009-09-16, 13:04   Akcja Salto !!!

Wczoraj postanowiłem wyjść by nauczyć się salta , myślałem o tym już 2 tyg wcześniej ale to wczoraj na poważnie umówiłem sie z Marcinem.

Salto w przód i inne robie spokojnie ( bez powerizerow ) ale na powerizer miałem strach że za 1 razem wyskocze w góre i spadne , ale tak sie niestało :P

oto moje 2 salto



Jakość nie jest dobra kręcone telefonem , do tego Marcin siedział gdy nagrywał i dlatego za kare nie wrzuce jego salta choć było dobre i jakosc troszke lepsza :P

Jedyny problem to taki że biała deseczka do skoku w dal przeszkadzała wymierzenie krokow i dlatego między innymi nie wychodziłem w gore bo trudno mi jest robic bez dokładnego wymierzenia .

do piachu robiłem bo chce sie rozwijać , rozkręce i przeczyszcze i nasmaruje :P
Nastepna proba bedzie na tartanie na boisku gdzie jest sporo miejsca :D

Ale zawsze mi coś wypadnie ??? :( a co tym razem ?? kopytko :( było już tak popękane że wypadło mi a w drugim jest , no niestety tylko w jednym i bede musiał coś z tym zrobić .
 
 
     
Kar 

Powerizer: M60
skacze od:: Luty '09
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 30
Do³±czy³: 14 Lis 2008
Posty: 160
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2009-09-16, 15:50   

No to gratulujÄ™ kolejnej osobie w Polsce robiÄ…cej salto :D
 
     
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 30
Do³±czy³: 29 Pa¼ 2008
Posty: 369
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2009-09-16, 18:48   

tylko teraz czekam na jakies kopyta bo dziadka znajomy mogłby mi cała,nową zimowkę ''pokroić'' tak że miałbym tyle tych kopytek że mogłbym je rozprowadzać na całą Polskę :żart: :P
 
 
     
Butla1994 

Powerizer: 7leagueboot T-rex i PowerStrider CZ 90-100
skacze od:: 28.07.2009r
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 29
Do³±czy³: 12 Maj 2007
Posty: 200
Sk±d: Zabrze
Wys³any: 2009-09-16, 19:01   

Dany poczekaj na mnie jak dostane nowe sprężynki to też bede już robił :D Mam sale materace i gitara:D
 
     
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 30
Do³±czy³: 29 Pa¼ 2008
Posty: 369
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2009-09-16, 19:05   

Teraz napisze to co piszÄ… kozacy :

eee no ty masz sale ja nie bede cwiczyc bo nie mam materacy.

A tak naprawde to fajnie że masz salke i możliwości ale wkurza mnie to troche bo akro i salta na powerizer uczyłem sie praktycznie sam i miałem świadomość że nigdy nie próbowałem i teraz coś moge sobie zrobic. a na salce spokojnie bym nauczył sie bez obaw no ale takie życie ktoś ma sale a ktoś ma tylko piaskownice , i do tego nie ma kopyt :( xD
 
 
     
Butla1994 

Powerizer: 7leagueboot T-rex i PowerStrider CZ 90-100
skacze od:: 28.07.2009r
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 29
Do³±czy³: 12 Maj 2007
Posty: 200
Sk±d: Zabrze
Wys³any: 2009-09-16, 20:30   

To przyjeżdżaj do mnie :D Salka jest podobna do tej na której ćwiczy ekipa Swebounce :D Ćwiczę na niej ponad 2 lata więc wiesz:D Jak chcesz fotki z niej to napisz mi na gg:D
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-09-16, 20:46   

Butla1994 - gdzie jest ta sala

Tylko mi rwie video z Danym?
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Butla1994 

Powerizer: 7leagueboot T-rex i PowerStrider CZ 90-100
skacze od:: 28.07.2009r
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 29
Do³±czy³: 12 Maj 2007
Posty: 200
Sk±d: Zabrze
Wys³any: 2009-09-16, 20:54   

Nie Lukas po prostu takim telefonem kręcił że taka jakość. Co do sali to jest ona 15 min drogi pieszo ode mnie w Zabrzu jeśli chcesz to na prv wyślę ci linki do zdjęć.
 
     
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 30
Do³±czy³: 29 Pa¼ 2008
Posty: 369
Sk±d: Koszalin
  Wys³any: 2009-09-17, 13:50   WylÄ…dowane :D

lukassus napisa³/a:
Tylko mi rwie video z Danym


Na komputerze idzie normalnie a na youtube sie zcina ze brak mi słow ale niedlugo zastapie ten film pięknym saltem na kopyta :P i oczywiście z cyfrówki :D


Oto moje 1 wylądowane salto pod koniec lekko skrzywiłem bo nie chciałem już na dupę spadać bo bolała :P



:D
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania