Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zamkniêty przez: lukassus
2012-03-22, 16:48
Triki
Autor Wiadomo¶æ
Rademer 

Do³±czy³: 02 Maj 2009
Posty: 10
Sk±d: BieruÅ„
Wys³any: 2009-09-25, 10:47   Triki

Mam prosbe, moglby ktos umiescic gdzies na forum taki poradnik, ktory prowadzilby od jakiego triku najpierw zaczac i na jakim skonczyc, i jakies rozwiniecie do kazdego triku, na co zwracac uwage itd... pewnie pomoglo by to nie tylko mnie ale takze wielu forumowiczom.
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2009-09-25, 10:49   

Za niedługo , zrobimy poradnik na youtube z filmikami w zwolnionym tempie itp itd.
Cierpliwości. Taki poradnik słowny mało da.
 
 
     
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 30
Do³±czy³: 29 Pa¼ 2008
Posty: 369
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2009-09-25, 10:53   

Pierwszym trickiem napewno jest grab i proby rotacji 360 na poczatku dobrze pocwiczyc 180 , a takie podstawowe tricki sÄ… tutaj http://forum.powerizer.pl/viewtopic.php?t=81
 
 
     
Kar 

Powerizer: M60
skacze od:: Luty '09
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 30
Do³±czy³: 14 Lis 2008
Posty: 160
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2009-09-25, 21:04   

Dany- wiesz co? W brew pozorom 360 to jeden z trików, których się najpóźniej nauczyłem :P Po prostu wcześniej mi to nie przyszło do głowy. A moje pierwsze tricki to oczywiście grab oraz "szpagat" prosty. ( to co jedna noga do tyłu druga do przodu) Nie wiem, jak dokładnie się to nazywa.
 
     
Sky 
Powerizer :***

Powerizer: M80 (70-80 kg)
skacze od:: 10 lipca ;)
Wiek: 29
Do³±czy³: 26 Lut 2009
Posty: 11
Wys³any: 2009-09-25, 21:20   

a co potem ? ;f

salta ? ;)
 
 
     
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 30
Do³±czy³: 29 Pa¼ 2008
Posty: 369
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2009-09-26, 09:15   

Kar, mozna nazwac to wykopem , szpagatem przednim , ja tam mowie : ''teraz zrobie krok'' :) , co do 360 to w akro robie w lewo na bmx w lewo ale na powerkach w lewo robilem tylko 180 a w prawo 270 i do tego z dziwnym odxhyleniem az wreszcie mowie , naucze sie w lewo pieknie obracac !!!! i teraz potrafie zrobic 450 :P zara 540 bedzie ;)
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania