Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zamkniêty przez: lukassus
2011-01-11, 21:42
Drugi dzień
Autor Wiadomo¶æ
lestat162 
Jump Around

Powerizer: 7leagueboot S-Rex
skacze od:: 30 września 2009r
Wiek: 35
Do³±czy³: 15 Wrz 2009
Posty: 96
Sk±d: WrocÅ‚aw
Wys³any: 2009-10-03, 11:57   Drugi dzieÅ„

Cześć. Wczoraj był drugi dzień, jak skakałem na swoich powerkach m100. Zaliczyłem wtedy swój pierwszy w życiu szlif :D skakałem po pustej asfaltowej ulicy jakies 2 godziny po przelotnym deszczu. Wszystko ok ale wpadłem w element ze smoły który był jeszcze mokry... i szlif do przodu, na szczęście niegroźny - ochraniacze i kolanka spisują się znakomicie :D .
Mam jednak pewien problem. Otóż już drugiego dnia byłem w stanie podczas skakania na jednej nodze raz na 2-3 skoki dobić sprężynę i to tak, że czułem to dobicie. No i wybijało mnie to na wysokość może 50cm lub troszkę mniej. Też tak macie/mieliście? Jak najwyżej skaczenie na jednej nodze? Czy może skacząc na jednej nodze nie osiągnie się większej wysokości ze względu na przełożenie masy mojego ciała na pracę jednej tylko sprężyny m100? Kiedy próbuję skakać obunóż to owszem, wyskakuję wyżej :) .
Nie mam pojęcia, czy tak być powinno. Czekam zatem na Wasze wypowiedzi.
Pozdro xD
 
 
     
Kar 

Powerizer: M60
skacze od:: Luty '09
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 30
Do³±czy³: 14 Lis 2008
Posty: 160
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2009-10-03, 12:31   

Ja nigdy nie czuję dobicia do końca( w przeciwieństwie do wszystkich), ale tak - skacząc na jednej nodze skaczę jakieś 3x niżej niż na dwóch.
 
     
Matizus 
v-ce ekspert


Powerizer: PR90120
skacze od:: 2005
Pomóg³: 6 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Maj 2007
Posty: 221
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-10-03, 17:06   

Zawsze na jednej nodze praktycznie od razu możesz powerka dobić. To normalne, gdyby jedna sprężyna mogła udźwignąć/wybić 100 kilowego gościa na wysokość +1m, to raz, że Twoja noga praktycznie by nie wytrzymała, a dwa to, że obu za nic byś nie dobił ani się z nich nie wybił TEORETYCZNIE. ;)

pozdro
Matizus / Drabi
 
     
lestat162 
Jump Around

Powerizer: 7leagueboot S-Rex
skacze od:: 30 września 2009r
Wiek: 35
Do³±czy³: 15 Wrz 2009
Posty: 96
Sk±d: WrocÅ‚aw
Wys³any: 2009-10-05, 18:47   

Dzisiaj śmigałem sobie po mieście i biegłem tak ze 20-25km/h. Nagle się na czymś poślizgnąłem, kompletnie nie wiem co to było bo droga sucha jak pieprz i nie widziałem żadnych kamyczków. W każdym razie druga gleba. Udało mi się pierwszy raz wstać bez podpórki i bez niczyjej pomocy. Jednak coś mi stukało w prawym powerku. Wypadł mi taki biały plastikowy element. Porównałem lewy i prawy powerek i zauważyłem, że ów element wchodzi bezpośrednio pod stopką przy zgięciu sprężyny pod tą gumową powłokę ochraniającą sprężynę. Wydaje mi się, że bez tego elementu sprężyna była była bardziej miękka. I tutaj pytanie, z czystej ciekawości - czy element ten musi się tam znajdować? Nie zamierzam tego demontować ale zastanawiam się, czy nie jest to swego rodzaju blokada.
Dzięki i pozdro ;)
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-10-05, 19:00   

lestat162 napisa³/a:
czy element ten musi się tam znajdować?

nie musi, w pierwszych modelach w ogóle go nie było. Biały plastik chroni sprężynę przed mechanicznymi uszkodzeniami od plastikowej tulejki.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
lestat162 
Jump Around

Powerizer: 7leagueboot S-Rex
skacze od:: 30 września 2009r
Wiek: 35
Do³±czy³: 15 Wrz 2009
Posty: 96
Sk±d: WrocÅ‚aw
Wys³any: 2009-10-05, 19:40   

aha :) no to tym bardziej go zostawię, żeby zwiększyć żywotność sprężynki :) dzięki wielkie ;)
 
 
     
oYe 
Disek

Do³±czy³: 02 Wrz 2009
Posty: 17
Wys³any: 2009-10-19, 21:02   

To dopiero przedsmak tego co Cie czeka lestat162 jezeli zdecydujesz sie dluzej uprawiac ten "sport" :] .
Pierwsze udane tricki typu grab i rozkroczka ;] zjazdy i wystepy :] napewno Cie wciagnie ;]

pozdrawiam :)
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania