Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Skakanie
Autor Wiadomo¶æ
MarradXD 

skacze od:: 03.03.2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 28
Do³±czy³: 11 Lut 2009
Posty: 44
Sk±d: Szczecin
Wys³any: 2009-05-02, 12:55   Skakanie

Już prawie przez płot przeskoczyłem, przypadkowo, ale nie mogłem się przełamać. Ćwiczyłem na nim wysokie odbicie i podstawowe triki, podczas gdy nogi dałem do klatki piersiowej czułem że jestem nad płotem. Myśle że jak bym dał nogi na bok to by się udało. Ale za bardzo się bałem, że się nie uda i się wywale :/

Przełamaliście już strach przed glebą??
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2009-05-02, 16:54   

Jak mój brat kupił powerki to zacząłem na nich skakać dzień po nim. On już pierwszego dnia zaliczył glebę, potem drugą. Ja ciągle miałem czyste konto. Jakoś tydzień później sobie szliśmy gdzieś. Ja w powerkach, on bez. Nagle, po dzień dzisiejszy nie wiem jak, wywaliłem się. Smiesznie było, bo zamiast się wściakać na nie wiadomo co, padały teksty: "2:1!!!" :D
Później wyszedłem sobie na trawniczek i powywalałem się kilka razy na różne strony. Teraz nie boję się upadków. No, teoretycznie :D
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
Kar 

Powerizer: M60
skacze od:: Luty '09
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 30
Do³±czy³: 14 Lis 2008
Posty: 160
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2009-05-02, 17:45   

eee, przed glebą bez przeskakiwania przez coś strach jest przełamany :D już mi się to za dużo razy zdarzyło ;P . Po prostu ochraniacze trzeba mieć. Nawet jak do tyłu lecę to jakoś zdążę się wyrobić, żeby się podeprzeć przed glebą.

Trochę gorzej z przeskakiwaniem przez wysokie przeszkody. Podczas przeskakiwania przez np. płoty trzeba pamiętać, żeby trzymać nogi z boku jak najwyżej, na wszelki wypadek, bo jak zahaczysz o coś, to gleba z 2 m na same nadgarstki i twarz może już nie być tak przyjemna.

Przez niskie płotki , jakieś małe żywopłoty też się trzeba przełamać, ale już nie jest tak źle. W tym przypadku trzeba się tylko dobrze z naskokiem wyrobić. ( wiem, bo raz zahaczyłem i gleba do przodu )
 
     
MarradXD 

skacze od:: 03.03.2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 28
Do³±czy³: 11 Lut 2009
Posty: 44
Sk±d: Szczecin
Wys³any: 2009-05-02, 21:07   

Co do gleb zaliczyłem 2 jedną jak biegłem wtedy zrozumiełem o co chodzi z tym lataniem ;)

A drugą podczas skakania próbowałem z nogami do tyłu i za mało się wybiłem, musze się jeszcze nauczyć wstawać :) .

Ta brama nie była wysoko około metr.
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-05-03, 22:19   

odnośnie gleb - NIE przyzwyczajam się, NIE praktykuję, UNIKAM i dobrze mi z tym :D
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
kantoro extreme 

Powerizer: M110
skacze od:: Czerwiec 09
Wiek: 31
Do³±czy³: 25 Pa¼ 2009
Posty: 3
Sk±d: Kalisz
Wys³any: 2009-10-26, 19:25   

A mi to obojętne bo głeby na sprzętach extremalnych mam przepraktykowane gdyrz trenuje tagrze motocross i FMX ale szczerze powiedziawszy to gorzej sie czuje po wywrotce na powerku poniewarz jak chcę nad czymś skoczyć to przelatuje i w ok 80-ciu% całuje glebe :hyhy:
poprostu niewiem czy sie za mocno odbijam jedyne co mi wychodzi bez gleby to bieganie i skoki w pionie (ale nadal prubuje freestailu)

[ Komentarz dodany przez: lukassus: 2009-10-26, 19:45 ]
nie pisz dwóch postów jeden pod drugim (po prostu edytuj posta i dopisz to, o czym zapomniałeś) i bądź raczej oszczędny korzystając z emotikon ;-)
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2009-10-26, 19:44, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-10-26, 19:53   

kantoro extreme napisa³/a:
ad czymś skoczyć to przelatuje i w ok 80-ciu% całuje gleb

możliwe, że za szybko chcesz robić zaawansowane elementy, nie mając w pełni opanowanych podstaw

trzymaj się zasady, że wszystko robisz krok po kroku, stopniowo zwiększając stopień trudności poszczególnych elementów np. zacznij od przeskakiwania 10cm wysokości przeszkód (grubość przeszkody również ma znaczenie) i delikatnie zwiększaj wysokość, później dodając odległość (grubość przeszkody).

Za często się przewracasz! Zapraszam na Acro School - pomożemy ci poprawić technikę.

kantoro extreme napisa³/a:
poprostu niewiem czy sie za mocno odbijam jedyne co mi wychodzi bez gleby to bieganie i skoki w pionie (ale nadal prubuje freestailu)

może za wcześnie zaczynasz improwizować - skup się na podstawach, dokładaj kolejne elementy i później zacznij je łączyć
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania