Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Zamknity przez: lukassus
2011-01-07, 15:14
PowerStrider- co to jest?
Autor Wiadomo
serwuskm 

Pomg: 1 raz
Wiek: 34
Doczy: 06 Mar 2010
Posty: 14
  Wysany: 2010-03-07, 08:59   PowerStrider- co to jest?

Witam , mam pytanie , otóż czy http://www.allegro.pl/***
i nie wiem czy to rzeczywiście produkuje powerizer -(nie zdaje mi sie)
a sprężyny węglowe ma.
wiązania jak w powerizer ma.
ROCZNĄ GWARANCJĘ też MA!
i tu pytanie, czy to tylko dobra podróbka?
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2010-03-07, 13:19, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
EMEK 
Kombinatorek


Powerizer: M80
skacze od:: 16.10.1009
Pomg: 1 raz
Wiek: 36
Doczy: 16 Pa 2009
Posty: 61
Skd: Poznań
Wysany: 2010-03-07, 09:25   

powerizer to tylko marka - nie producent.
I to i to to chińszczyzna,z tej samej fabryki. Róznica dla Ciebie odczuwalna to obsługa klienta/polityka serwisowa Lukasza, o której ciężko złe słowo powiedzieć. Ale płacisz też za to.
 
 
     
SaLi 

Wiek: 30
Doczy: 15 Gru 2009
Posty: 11
Wysany: 2010-03-07, 10:32   

Fakt faktem żaden sprzedawca na allegro nie będzie się równał z Łukaszem.
 
     
Rzuff 


Powerizer: M70
skacze od:: Grudzień 2008
Doczy: 30 Gru 2008
Posty: 13
Skd: Lubin
Wysany: 2010-03-07, 10:54   

Ja mam coś co ma na gąbce za łydką napis Powerstrider, ale kupiłem toto w anglii i jak narazie sprawuje się dosyć dobrze, nic mi się w nim jeszcze nie zepsuło od mniej więcej dwóch lat, ale też nie eksploatowałem go zbyt mocno. Chociaż nie, przy próbie salta lekko uszkodził się zacisk przy palcach w jednej nodze (ale to też kwestia upadku na plecy), ale jakimś cudem dalej działa (mechanizm w środku opiera się na dwóch drucikach, jeden się pokrzywił, więc trzyma się na jednym i jak narazie działa) Kupiłem tylko dlatego, że kosztował bodaj 170 funtów, a to parę dni roboty tam :] acz muszę stwierdzić (choć jestem przeciwko tej całej propagandzie że poweriser jest lepszy niż powercośtam blablabla) że drugi raz kupiłbym go na poweriser.pl
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2010-03-07, 13:21   

serwuskm - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

osoba, która pisze takie bzdury ("Firma produkująca Powerizer wypuściła obecnie na rynek nowy ulepszony model szczudeł pod nową nazwą") przeczy sama sobie. To wystarczy za wyczerpującą odpowiedź na twoje pytanie.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania