Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
salto w tył po raz pierwszy
Autor Wiadomo¶æ
prezes 
powerteam.arena.art.pl

Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 15
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 22 Maj 2007
Posty: 92
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2007-07-04, 19:37   salto w tyÅ‚ po raz pierwszy

Ostatnio zmieniony przez lukassus 2007-07-04, 21:02, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
     
Twiti 


Powerizer: M70
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 21 Cze 2007
Posty: 34
Sk±d: Kielce
Wys³any: 2007-07-04, 21:05   

Dobre dobre :D ja też sobie spróbuje ... tylko coś z utrzymaniem równowagi mam nie tak jak skacze do góry :/ to dziwne gdy uprawia się Le Parkour ale co tam :D poćwiczymy zobaczymy :D

Gratki salciocha jeszcze chwilę i będziemy Fronty oglądać cosik mi się wydaje :hyhy:
_________________
Fly Twiti :]
http://b12.grono.net/196/216/gallery-4754442.jpg
Ostatnio zmieniony przez Twiti 2007-07-04, 21:54, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-07-04, 21:49   

prezes - dziękujemy za świetny materiał!
Jak Kacper czuje się na sprzęcie (porównanie robienie back na sucho i na Powerizer)?

Twiti - jak masz problemy z utrzymaniem równowagi przy skakaniu na obu nogach jednocześnie, poćwicz skacząc opierając się o coś np. murek, latarnię, itp. To powinno pomóc. Poćwicz też skakanie na jednej nodze. Jak nauczysz się biegać "z nogi na nogę" tzn. robiąc długie kroki, to skakanie obunóż przyjdzie naturalnie. Powodzenia!
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Kacper 
powerteam.arena.art.pl


Powerizer: PR90120
skacze od:: maj 2007
Wiek: 33
Do³±czy³: 04 Lip 2007
Posty: 57
Sk±d: Koszalin/Warszawa
Wys³any: 2007-07-04, 22:27   

Witam!

To ja Kacper ten z filmu.
Myślałem że skakanie na powerizerach będzie prostsze. A tu się okazało, że nie jest tak prosto wskoczyć na jakiś murek czy zrobić zwykłą rozkroczkę. Myślałem również, że z saltem pójdzie mi łatwiej. Skakanie na powerizerach wydaje się podobne do skakania na batucie, a mimo to i tak trzeba uczyć się tzw. tempa. Na filmiku pierwsza próba salta była pierwszą próbą w rzeczywistości a kolejne, kolejnymi. Niestety dzisiaj nie udało mi się dalej ćwiczyć salta ponieważ tu w Koszalinie padał deszcz. Dużo skakałem na batucie ale salta na batucie a salta na powerizerach to zupełnie inna bajka. Gdy skoczyłem pierwszy raz okazało się że waga powerizera ma duże znaczenie i to że on waży te pare kilogramów ma duży wpływ na salto.
Na razie tyle. Od jutra jeżeli pogoda pozwoli zaczynam ostry trening saltowy (w przód, w tył oraz baran).

Pozdrawiam wszystkich maniaków powerizera i mam pytanie: Ilu jest już ludzi w Polsce, którzy skaczą salta na powerizerach??
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-07-04, 23:42   

Witaj Kacper na najbardziej rozskakanym forum!
Dzięki za rewelacyjny film!
Jeden Powerizer waży 3,6kg, więc mając sprzęt na nogach jesteś cięższy o 7,2kg, a to nie jest mało. Niektórzy ćwiczą na batucie z ciężarkami na nogach, zanim zaczną robić salta na Powerizer.
Powodzenia w treningach!
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Do³±czy³: 13 Cze 2007
Posty: 350
Sk±d: Kraków (2 metry nad ziemiÄ…)
Wys³any: 2007-07-07, 14:05   

Witaj Kacper :) Ale rewelacyjny materiał, mistrzowska rezyseria, a muzyczka? RESPECT :padam: Prezes! Ja jeszcze nie mam powera, ale już niedługo. Czy salta w przód nie są trudniejsze do wykonania niz do tułu? Kacper, a ile razy pod rząd jesteś w stanie zrobić takie salta w przód, lub w tył? Kiedy zaczyna już totalnie wirować ci w głowie, że musisz przestać, bo powoli nie jesteś w stanie utrzymać równowagi i tempa rotacji ciała?? A lepiej jest skakać przed obiadem, czy po? Na pewno zależy to indywidualnie od skaczącego. Ale z twojego filmiku prawie spadłem z fotela :rotfl: Witamy w Naszym gronie i jeszcze raz GROMKIE BRAWA z Krakowa i nie tylko :brawo:
 
 
     
jonek 
Jonek

Powerizer: M90
skacze od:: 2 sierpien 2007
Do³±czy³: 27 Lip 2007
Posty: 24
Sk±d: Wloclawek
Wys³any: 2007-09-20, 23:14   

Czesc :-) wiem ze ten material byl dodany ponad 2 miesiace temu, ale dopiero to zobaczylem

powiem tylko ze z taka asekuracja to ja tez byl poprobowal skakac fikolki :-)

a poza tym fajnie ze niektorzy maja takie fajne warunki do cwiczen, sale, maty itd!

powodzenia w osiagneiciach!

A przy okazji, zajrzalem na wasza stronke, tam wszyscy ponizej 20 roku zycia :-) mloda dynamiczna krew! A ja tu stary (powiedzmy dojrzaly) zaczalem fantazjowac zeby sobie salto zrobic hehehe, jeszcze raz SUKCESOW Wam zycze!!
 
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Do³±czy³: 13 Cze 2007
Posty: 350
Sk±d: Kraków (2 metry nad ziemiÄ…)
Wys³any: 2007-09-21, 08:41   

jonek, co Ty wypisujesz? Słuchaj, ja mam, zaraz skończę 25lat. Ćwierć wieku!! A co wyprawiam? Udowadniam swoją niezwykłość skacząc na powerizer, ćwicząc po kolei wszystkie skoki, swoje ruchy, aby móc robić salta, ale jeszcze długa droga.
Absolutnie nie przejmuje się swoim wiekiem, czuje sie młody i zadowolony z siebie.
Pozdro z Krakowa :)
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-09-21, 08:53   

Czuję się w obowiązku przyklasnąć walcowi w tej sytuacji. Znam wiele osób grubo powyżej 40go roku życia, które uczyły się z powodzeniem nowych rzeczy np. jazda na nartach, windsurfing, paralotnie, kite itp., które czynnie grają w piłkę mając minimum dwa razy więcej lat niż w/w osoby, że nie wspomnę tych, którzy z powodzeniem zaczynają skakać na Powerizer. I tutaj zaczyna się zabawa, bo o wieku się zapomina i zaczyna się czysta przyjemność płynąca z możliwości, jakie dają skaczące szczudła.

Bazuje na własnym doświadczeniu, chętnie podparł bym się i waszym: jeszcze nie zdarzyło mi się widzieć osoby nie uśmiechniętej na Powerizer. Mało tego, rozpromieniona okolica w miejscu gdzie się skacze jest standardem. To świadczy samo za siebie :D
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
jonek 
Jonek

Powerizer: M90
skacze od:: 2 sierpien 2007
Do³±czy³: 27 Lip 2007
Posty: 24
Sk±d: Wloclawek
Wys³any: 2007-09-24, 22:19   

No dobra dobra!
Chlopaki, 25 lat to ja mialem 10 lat temu :-)
niestety doskwiera mi brak kontaktu z ludzmi ktorzy chca zyc aktywnie, mase osob ktore znam, nawet w wieku 20 lat (ze studiow) sa, ze tak powiem, zmeczeni zyciem,
ja nie widze siebie jako faceta siedzacego przed TV, w kapciach, z pilotem itp!
Puki jestem na chodze, puki zdrowie mi pozwala to chce zyc aktywnie, ale naprawde brakuje mi ludzi z ktorymi moglbym wspolnie poszalec!
Pocwiczyc, przedyskutowac pewne problemy, Ot chocby czemu jakis skok nie wychodzi lepiej itd.

Rzeczywiscie, przyznaje ze chodzenie w powerkach to radosc :-), moze kondycyjnie nie jestem w stanie chodzic kilka godzin, ale tak godzine daje rade.
No i otoczenie dosyc wesolo reaguj, choc tez spotkalem sie z osobami pukajacymi sie w glowe i patrzacymi z politowaniem - i tu mysle ze to wlasnie takie grzyby zmeczone zyciem, siedzace wieczorami przed TV.

Juz to w kilku innych postach na forum chyba pisalem, ze najgorsze (bez tragedii oczywiscie) jest to ze poznaje to ustrojstwo od zera, nie ma kogo podejrzec, nie ma z kim opbiegac. Oczywiscie jest to forum :-) ale forum ze mna nie poskacze :-)
_________________
... bo ja skakać chcę! :-)
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-09-24, 23:15   

jonek napisa³/a:
No dobra dobra!
Juz to w kilku innych postach na forum chyba pisalem, ze najgorsze (bez tragedii oczywiscie) jest to ze poznaje to ustrojstwo od zera, nie ma kogo podejrzec, nie ma z kim opbiegac. Oczywiscie jest to forum :-) ale forum ze mna nie poskacze :-)


jonek - forum nie, forumowicze jak najbardziej :)
a poznawanie Powerizer (nie ustrojstwo, powerizer ;) ) "od zera" to sama przyjemność. Nie jest to rower, nie są to rolki czy deska, to skaczące szczudła, dzięki którym możesz oderwać się od ziemi i dosłownie bujać w obłokach. Enjoy! :)
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2007-09-25, 13:39   

pewnik technik zapewne da się nauczyć z filmików ale uwierz mi chyba każdy poznaje od zera ten sprzet :)

Może jakieś filmiki umieszczę razem z Walcem ( jeśli sie nam uda nagrać ) może to tez bedzie jakas nauka

RAZEM RAŹNIEJ nie da sie ukryc
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania