Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Zamknity przez: lukassus
2014-05-21, 09:25
Wielkie rozczarowanie Powerizerem
Autor Wiadomo
damio510 

Doczy: 29 Lis 2009
Posty: 1
  Wysany: 2009-11-29, 22:42   Wielkie rozczarowanie Powerizerem

Witam wiem ze to forum jest sponsorowane i kazdy nie pochlebny post zostaje usunięty jednak chciałbym przedstawić moje dośwadczenia odnosnie zakupionego powerizera ktory kupilem tydzien temu.
1. Predkosc powyzej 30km\h. Jasne tylko nie pisze ile wytrzymasz biegnac tyle 10 metrow... poruszanie na powerizerze jest bardzo meczace i mimo ze uprawiam aktywnie sport po 2 godzinach "chodzenia" bolą mnie stawy.
2. wysokie skoki... jasne tylko jakosc wykonania jest nie za ciekawa i taki wlasnie skok moze skonczyc sie u tragicznie, nie wspominam juz o saltach bo to dobre dla samobójców.
3. jakosc wykonania... jak juz wyżej wspomnialem w moim sprzecie wszystko zaczelo trzeszczec po upływie 3 dni nie mowiac juz o jakosci materialów ktore sa naprawde niskie
4. Trudnosc nauki niestety na filmach poakzywani sa doswiadczeni akrobaci i dojscie do takiego poziomu jest naprawde trudne...
Podsumowujac moze przed usunieciem tego posta ktoś zdąży przeczytać i jak zobaczy ze ten post został usuniety bedzie wiedział o co chodzi w tym biznesie, w ktorym ja czuje sie oszukany :zly:
 
     
Kar 

Powerizer: M60
skacze od:: Luty '09
Pomg: 3 razy
Wiek: 30
Doczy: 14 Lis 2008
Posty: 160
Skd: Warszawa
Wysany: 2009-11-29, 23:57   Re: Wielkie rozczarowanie Powerizerem

damio510 napisa/a:
Witam wiem ze to forum jest sponsorowane i kazdy nie pochlebny post zostaje usunięty jednak chciałbym przedstawić moje dośwadczenia odnosnie zakupionego powerizera ktory kupilem tydzien temu.




Dobrze powiedziane...


1-czyt. wyżej.
2.- również czytaj wyżej
4- to chyba oczywiste jest, ale chyba nie dla wszystkich...

No cóż, jeśli myślałeś, że założysz sprzęt, zaczniesz skakać na "jestem hardcorem", zero techniki, etc. i będziesz zajefajny, no to rzeczywiście- masz rację się złoszcząc.
 
     
Kacper 
powerteam.arena.art.pl


Powerizer: PR90120
skacze od:: maj 2007
Wiek: 33
Doczy: 04 Lip 2007
Posty: 57
Skd: Koszalin/Warszawa
Wysany: 2009-11-29, 23:58   

Proponuje zakup butów Michaela Jordana.
Na pewno po tygodniu zostaniesz przyjęty do drużyny NBA.
_________________
Powerteam Koszalin http://www.powerteam.arena.art.pl
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2009-11-30, 00:26   

damio510 - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

To jest najbardziej zabawny post, jaki kiedykolwiek (do tej pory) został opublikowany! :D

Ostatnio kupiłem pelerynę Supermana i doskonale cię rozumiem.

A na poważnie, jak będziesz chciał się za ten sport wziąć, to na pewno na forum.powerizer.pl znajdziesz wiele pomocnych rad, jak te 30km/h wyciągnąć, 2 metry do góry skoczyć i dbać o sprzęt tak, aby długo służył.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Butla1994 

Powerizer: 7leagueboot T-rex i PowerStrider CZ 90-100
skacze od:: 28.07.2009r
Pomg: 3 razy
Wiek: 29
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 200
Skd: Zabrze
Wysany: 2009-11-30, 07:15   

Łukasz rozwaliłeś mnie z tą peleryną :D

A żeby nie było offtopu to powiem tyle że w ciągu jednego tygodnia ja nauczyłem się minimalnie skakać więc nie wiem o co taki bulwers i nie potrzebny post, bo to wiadomo że w każdym sporcie trzeba się uczyć żeby dojść do czegoś.
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomoga: 3 razy
Wiek: 38
Doczya: 11 Maj 2007
Posty: 348
Skd: Kraków
Wysany: 2009-11-30, 08:36   

damio510, czy kupując rower do trialu po tygodniu będziesz robił to, co robią ludzie na zawodach?

Wszystko wymaga treningu i czasu. Jeśli przejrzysz to forum, to przekonasz się ile czasu na co potrzebujesz.

Może napisz tu co jakiś czas jak Twoje postępy?
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
 
 
     
Kar 

Powerizer: M60
skacze od:: Luty '09
Pomg: 3 razy
Wiek: 30
Doczy: 14 Lis 2008
Posty: 160
Skd: Warszawa
Wysany: 2009-11-30, 11:27   

Butla- ja po tygodniu to od ziemi się odrywałem tylko trzymając się barierki/ trzepaka:P

Teraz potrafię wyskoczyć na 1- 1,5m, i mam lekkie opory psychiczne, żeby skakać wyżej...

Btw.

Może źle zapinasz pasek pod kolankiem ?:D
Ostatnio zmieniony przez Kar 2009-11-30, 14:54, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
EMEK 
Kombinatorek


Powerizer: M80
skacze od:: 16.10.1009
Pomg: 1 raz
Wiek: 36
Doczy: 16 Pa 2009
Posty: 61
Skd: Poznań
Wysany: 2009-11-30, 13:01   

1. Biegalem 30km/h na odcinkach 100-200m po 3-4godzinie na powerizerach. Dodam, ze pol roku temu to nie potrafilem chodzic samodzielnie (jestem powypadkowy)
2. Jakos nie wierzylem w skakanie na 2m od razu po zalozeniu, skacze ponad miesiac i wybijam sie na okolo pol metra, potem wlacza mi sie strach, ale mozliwosc skakanai wyzej czuje.
3. Jakosc materialow tez mi nie do konca pasuje, pierwsze luzy na lozyskach pojawily sie po kilku dniach. Kopyto starlem w 2 tygodnie. Aczkolwiek to ostatnie to efekt uboczny "nauki" za duzo szurałem po ziemi. Już teraz widze, ze nowe komplety z zimowek rozwalam wolniej.
4. Tu sie usmialem, serio, nie wiem czego sie spodziewales. Ja akurat mam odwrotne przekonania,myslalem, ze to trudniejsze. wszyscy znajomi zakladaja i po 10 min chodza samodzielnie, po 15-20 zaczynaja proby biegania. Upadki rzadkie, sam od chwili zalozenia powerkow mialem 2, w tym jeden z kompletnej glupoty, bo bieglem po blocie.
Na filmach sa ludzie, co maja sie czym pochwalic. Miło by było poogladac wiecej filmow z nauki, czy "moj pierwszy raz". Sam ucze sie sam z youtube'a i forum, bo wyjazd do warszawy żeby poskakac 2 godziny jest dla mnie nieekonomiczny.

Fakt, ze sport jest meczacy, podczas skokow pracuje bardzo duzo miesni. U siebie to nie widze specjalnie barier fizycznych, o wiele trudniej mi sie przekonac psychicznie "że mogę". A najgorzej to jest spanikowac juz podczas robienia sztuczki...
 
 
     
ChildOfJah 
Citius, Altius, Fortius!


Powerizer: M110
Pomg: 4 razy
Wiek: 36
Doczy: 18 Maj 2009
Posty: 146
Skd: Koszalin / Kołobrzeg
Wysany: 2009-11-30, 13:44   

:zdziwko: :...: przepraszam ale nic więcej mi do głowy nie przychodzi, załamałem się :wstyd: tym postem. Ale tak to jest właśnie z ludźmi :| . Trzeba się opamiętać :zabawa: to nie gra komputerowa gdzie siadamy przy klawiaturze i po chwili jesteśmy mistrzem kierownicy... :mur:

Aż się przypomina mi takie jedno proste powiedzenie "Cwiczyc, cwiczyc, cwiczyc"
_________________
"Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu"
 
 
     
Butla1994 

Powerizer: 7leagueboot T-rex i PowerStrider CZ 90-100
skacze od:: 28.07.2009r
Pomg: 3 razy
Wiek: 29
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 200
Skd: Zabrze
Wysany: 2009-11-30, 14:05   

ChildOfJah - dokładnie tak to jest jak się ciągle siedzi przy komputerze i nie zna się choćby na podstawowych sportach. Ten temat musi trafić do najśmieszniejszego tematu roku :D
 
     
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomg: 1 raz
Wiek: 30
Doczy: 29 Pa 2008
Posty: 369
Skd: Koszalin
Wysany: 2009-11-30, 14:54   

Cytat:
dojscie do takiego poziomu jest naprawde trudne...


MOŻNE TYLKO SALTA SA TRUDNE !!! praktycznie za 3 założeniem powerizerow umiałem skakać :D a salto zrobiłem po miesiącu skakania za 6 próba wylądowane , po tygodniu jedyne co robiłem to skakałem graby na ''ukos''(czyt. lewa ręka prawa noga , itp), nie wiem czy zrobisz salto po miesiącu ale ja miałem przygotowanie akrobatyczne ( takie podwórkowe ale zawsze te podstawy są :P ) , jak chcesz odnosic sukesy po tygodniu to zacznij grać w szachy możne po tygodniu pokonasz swoja babcie .

zastanów się co piszesz człowieku czy jak kupisz se bmxa , czy motor to od razu zrobisz double backflipa ??? odpowiedz sobie sam na to pytanie .
 
 
     
Drwall 
Nowicjusz


Powerizer: Nie mam
skacze od:: Nie skacze bo nie mam powerizera
Wiek: 26
Doczy: 20 Lis 2009
Posty: 33
Skd: Adamów
Wysany: 2009-12-04, 15:33   

Jaki sport uprawiasz ? No tak nic nie pisze ile można biegnąć ale to zależy od tego jak się jest wysportowanym i jaką ma się wprawe w powerizer.A salta nikt nie skacze salt od razu a jak masz go tydzień to na pewno no chyba że każdą wolną chwile spędził byś w acroshool na nauce salt.A co do filmów co ty myślisz że będą skakać nowicjusze którzy też się uczą?


PS pewnie to off topic nie wiem kiedy to off topic czy jak napisze jeszcze raz taki sam post czy zaloze taki sam temat :zawstydzony: :wstyd: . Sorka
_________________
www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!
www.powerizer.pl - stary niezawodny powerizer
www.powerteam.arena.art.pl
 
 
     
Sensey 

Wiek: 29
Doczy: 12 Gru 2009
Posty: 3
Wysany: 2009-12-13, 00:29   

Co do tego ze na filmach są pokazani akrobacie.
Widziałem kilka filmików na których 8-11 latkowie w ciągu kilkudziesięciu minut uczą sie chodzić i biegać no i tak lekko ale jednak skakać.:)

up@
offtopic pisze się wtedy kiedy pisze sie coś niemającego związku z tematem :)
 
     
wojtsen 

Powerizer: M90
skacze od:: maj 2009
Wiek: 38
Doczy: 14 Maj 2009
Posty: 33
Skd: Jelenia Góra
Wysany: 2009-12-24, 18:00   

damio510

heheh rozwaliłeś mi serce :D

większego ******* już dawno nie widziałem ! ale i się uśmiałem nieźle :D
Jaki Ty sport uprawiałeś ? chyba chodzenie do sklepu ! żaden z Ciebie sportowiec , jęczysz jak baba ...

KUP SOBIE LATAJĄCY DYWAN !! podobno jakość wykonania rewelka
Lukasz nie usuwaj tego tematu :D
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2009-12-24, 20:32, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
Butla1994 

Powerizer: 7leagueboot T-rex i PowerStrider CZ 90-100
skacze od:: 28.07.2009r
Pomg: 3 razy
Wiek: 29
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 200
Skd: Zabrze
Wysany: 2009-12-24, 19:59   

Ostatnio taki dywan na targu widziałem nie widziałem ceny, ale miał też opcje teleportowania :D

Żeby nie było Offtopu ciekawi mnie czemu damio510 napisał tylko jednego posta. Według mnie to fake konto i chciał z siebie zrobić debila za przeproszeniem :)
 
     
Darkon 
Administrator Sieci XOL

Powerizer: M100
skacze od:: 25 Kwietnia
Wiek: 31
Doczy: 04 Cze 2009
Posty: 73
Skd: Siedlce
Wysany: 2009-12-25, 02:04   

***** albo konkurencja z chińskiego półświatka :P
Ja przyznam szczerze, że po roku of zakupu dopiero umiem nisko skakać, biegać i wstawać
zaliczyłem tylko 2 gleby przez popis i głupotę
a zaraz powiem dlaczego tak wolno :zawstydzony:
- jestem po wypadku jak również napisał kolega z góry, mam wybite biodro i każda głupia zabawa lub nagły wyczyn może spowodować wypadek który załatwi mi nogę i dlatego tak wolno
- poza tym u mnie w mieścinie nie ma gdzie skakać, sal nie można wynając :spi:

Gdybym nie miał wybitego biodra i miał chociaż plac i dwa materace to już po miesiącu bym fikał salta to nie jest trudne ale łatwe też nie ale praktyka czyni mistrza i jeszcze jeden cytat Czym więcej potu na treningu tym mniej krwi na arenie
:)
_________________
Moje Portfolio i Blog JSDK
Portal o Tupacu Amaru Shakur Darkonia Records - Projekt podziemnej wytwórni muzycznej
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2009-12-25, 05:30, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
     
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomg: 1 raz
Wiek: 30
Doczy: 29 Pa 2008
Posty: 369
Skd: Koszalin
Wysany: 2010-01-02, 10:53   

Darkon, Każdy uczy się w swoim tempie , ja znany jestem z tego ze robie cos czego inni nie zrobia :D i prosze sie nie ogladać na to ze ja po miesiacu zorbilem salto , to nie znaczy ze kazdy bedzie robił flipy po miesiacu:P
 
 
     
Butla1994 

Powerizer: 7leagueboot T-rex i PowerStrider CZ 90-100
skacze od:: 28.07.2009r
Pomg: 3 razy
Wiek: 29
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 200
Skd: Zabrze
Wysany: 2010-01-02, 22:17   

Dobra już się nie chwal. Też potrafię i jakoś nie chwale się.
 
     
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomg: 1 raz
Wiek: 30
Doczy: 29 Pa 2008
Posty: 369
Skd: Koszalin
Wysany: 2010-01-03, 00:09   

nie chwale sie ale mowie zeby potem ludzie nie stwarzali problemow ze po miesiacu ledwo skacza a robilem salto .
 
 
     
xanenst1 
Spec Parkour

Powerizer: F60
skacze od:: Grudnia 2009
Wiek: 26
Doczy: 11 Lis 2009
Posty: 25
Skd: Żyrardów
Wysany: 2010-01-12, 11:58   

Ja np. mam powerki jakiś miesiąc i chodzić umiem profesjonalne (samoocena), bieganie też nieźle wychodzi, ale skakać prawie nie umiem. Poza tym leży śnieg i nie ma gdzie skakać. Namawiam jeszcze kolege żeby sobie kupił powerizery to razem bedziemy skakać. A jak pierwszy raz założyłem powerki to sie facet ze mnie śmiał że chodzić nie umiem i dotego nazwał mnie kaleką. Kiedy biegam to i tak mam frajde, bo moją siostre przeganiam, a ona wygrała maraton i grała w piłke ręczną, nożną, koszykówke. :P Zyskałem jeszcze szacunek u kolegów. :D Wszystko zależy od tego czy sie komuś chce i czy ma odwage sie w tym pokazać. ;)
_________________
Powerizer + Le Parkour??
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania