Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Zamknity przez: lukassus
2014-05-21, 09:27
Zrób salto - najbardziej irytujące pytanie od ludzi
Autor Wiadomo
Darkon 
Administrator Sieci XOL

Powerizer: M100
skacze od:: 25 Kwietnia
Wiek: 31
Doczy: 04 Cze 2009
Posty: 73
Skd: Siedlce
Wysany: 2010-06-05, 02:25   Zrób salto - najbardziej irytujące pytanie od ludzi

Czy wy też spotykacie się z ciągłymi pytaniami zrób salto.
Ludzie się was w telewizji naoglądali i od teraz od wszystkich skoczków wymagają robienia salt.

http://jsdk.pl/bez-katego...anie-powerizer/

Najciekawsze jest to jak im mówię, że nie miałem profesjonalnej sali do skoków a na żywca nie próbuje robienia salt, bo nie chcę się połamać to mówią że ***** się znam.

A gdy takiemu kozakowi mówię, choć spróbujesz to on nie chce mi się, ale i tak wszedłbym i zrobiłbym salto :chytry:

Śmiać mi się z tego chce bo już wielu miałem takich kozaków którzy wbijali na mojego powerka i po minucie glebę zaliczali.

Jaka jest głupia mentalność ludzi.

Gdy im mówię, że te gwiazdy bo tak was nazywają nie nauczyli się robienia salt od razu tylko ćwiczyli i ćwiczyli to mnie wyśmiewają bo mówią, że od razu z wejścia robicie salta, bez trenowania. Przecież nikt o zdrowych zmysłach bez treningu nie podejmie się robienia salt.

ehm szkoda mi słów na takich ludzi

może byście w końcu przyjechali do Siedlec i mnie wsparli.

[ Komentarz dodany przez: lukassus: 2010-06-05, 09:14 ]
zakaz używania wulgaryzmów
_________________
Moje Portfolio i Blog JSDK
Portal o Tupacu Amaru Shakur Darkonia Records - Projekt podziemnej wytwórni muzycznej
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2010-06-05, 08:12, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2010-06-05, 08:15   

Przygotuj sobie odpowiednią koszulkę, która wyjaśni wiele osób i już.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Darkon 
Administrator Sieci XOL

Powerizer: M100
skacze od:: 25 Kwietnia
Wiek: 31
Doczy: 04 Cze 2009
Posty: 73
Skd: Siedlce
Wysany: 2010-06-05, 10:00   

ale wiesz to i tak nic nie da, oglądają wa w telewizji i jak zwykle wszystkim się wydaje, że to huh bagatela łatwa sprawa
_________________
Moje Portfolio i Blog JSDK
Portal o Tupacu Amaru Shakur Darkonia Records - Projekt podziemnej wytwórni muzycznej
 
 
     
belisima12 
why?


Powerizer: M70,M90
skacze od:: 2008
Pomg: 1 raz
Wiek: 29
Doczy: 29 Lip 2008
Posty: 47
Skd: Rybnik
Wysany: 2010-06-05, 10:15   

Ja uczyłem się salta "na sucho" w piaskownicy gdyż nie miałem możliwości poskakania "na sali" Kupowałem powerizera z myślą o wykonywaniu na nim salt itp. Przed dostaniem sprzętu umiałem tylko f flipa którego nauczyłem się w wyżej wspomnianej piaskownicy. Po ogarnięciu sprzętu spróbowałem pierwszy raz f flipa w piaskownicy do skoku w dal - prawie ustałem. Po około 2 tygodniach kiedy już f flip był opanowany na zupełnie twardym podłożu przyszła pora na b flipa... Nigdy go nie zrobiłem ani nawet nie próbowałem zrobić gdyż moja psychika nie ogarniała przerzucenia nóg "za siebie". Znowu stanąłem przy piaskownicy do skoku w dal i odważyłem się spróbować, bałem się że nie dokręcę - o dziwo za pierwszym razem przekręciłem go i spadłem na tyłek. Po dwóch miesiącach od dostania powerka kręciłem f flipy i b flipy czysto. B flipa nie umiem bez powerków zrobić do dzisiaj. Już to dużo razy pisałem łatwiej się kręci salta na tym "wspomagaczu". Do nauki nie potrzeba wcale olimpijskich materacy i pro sali. Oczywiście skacząc tak jak ja do piaskownicy istnieje większe prawdopodobieństwo wypadku niż skacząc na materac to jest logiczne ale jak nie ma się wyboru to po co komplikować szukając sali z materacem jak piaskownic jest dużo :rotfl:

Pointa - naucz się salta a na te głupie komentarze odpowiesz wielkim f flipem ^ ^
_________________
Why?
 
 
     
Darkon 
Administrator Sieci XOL

Powerizer: M100
skacze od:: 25 Kwietnia
Wiek: 31
Doczy: 04 Cze 2009
Posty: 73
Skd: Siedlce
Wysany: 2010-06-05, 14:08   

ziom, tylko jest jeszcze taka alternatywa, że w piaskownicy możesz w gówno wdepnąć i poza tym pewnie skakałęś w dużych piaskownicach. a u mnie są małe a w tej dużej co jest to głupie dzieciaki wybierają piach ludzie wrzucaj puszki i koty srają :P .

Mam jeszcze taki czynnik, że mam wybite biodro dlatego wolę nie ryzykować, bo jak lekarz powiedział jedna ostra gleba na biodro i jesteś mistrzu kaleką :P . Ziom przyjedź w lato do mnie do mieściny to pokażesz flipy, ja na razie opanowuje szybkie bieganie i skręcanie podczas biegu

Ja mam taką mentalność, że wolę wszystko powoli ćwiczyć by opanować do perfekcji pewne czynniki, a nie uczyć się wszystkiego od razu umieć i niczego nie mieć do końca opanowanego tak samo jak motocykliści.

Jeżdżą 20 lat a i tak ci powiedzą, że jeszcze się uczą.

Nie mówię o Tobie. Być może jesteś wygimnastykowany i łatwiej ci to przychodzi i git.
Ale ja wolę się nauczyć na sali i dlatego w lato przybywam na treningi do AcrooSchool :hyhy: :hyhy:
_________________
Moje Portfolio i Blog JSDK
Portal o Tupacu Amaru Shakur Darkonia Records - Projekt podziemnej wytwórni muzycznej
 
 
     
belisima12 
why?


Powerizer: M70,M90
skacze od:: 2008
Pomg: 1 raz
Wiek: 29
Doczy: 29 Lip 2008
Posty: 47
Skd: Rybnik
Wysany: 2010-06-05, 14:34   

Darkon napisa/a:
w tej dużej co jest to głupie dzieciaki wybierają piach ludzie wrzucaj puszki i koty srają :P

Uroki mieszkania na niektórych osiedlach
Darkon napisa/a:
Ziom przyjedź w lato do mnie do mieściny to pokażesz flipy

bardzo chętnie tylko na razie w gipsie te posty pisze :( i nie wiem jak z moją "karierą" na powerku
Darkon napisa/a:
Ja mam taką mentalność, że wolę wszystko powoli ćwiczyć by opanować do perfekcji pewne czynniki,

nie zrobisz 1/4 salta potem 2/4 potem 3/4 aż do pełnego... wiem o co ci chodzi ale salto to jest taka rzecz na którą raz trzeba się przełamać a potem ją dopracowywać do perfekcji.
Darkon napisa/a:
Być może jesteś wygimnastykowany i łatwiej ci to przychodzi

kiedyś trenowałem parkour (nie mylić w freerun'em) bardzoo mi się to przydało :p
Darkon napisa/a:
Ale ja wolę się nauczyć na sali

na sali zawsze bezpieczniej i ktoś może ci wytknąć twoje błędy a ważne jest żeby je wyeliminować :p
Darkon napisa/a:
w lato przybywam na treningi do AcrooSchool

w wakacje jadę do siostry do warszawy i na pewno chociaż raz tam zawitam :p
_________________
Why?
 
 
     
Darkon 
Administrator Sieci XOL

Powerizer: M100
skacze od:: 25 Kwietnia
Wiek: 31
Doczy: 04 Cze 2009
Posty: 73
Skd: Siedlce
Wysany: 2010-06-06, 12:05   

to jak będziesz kombinował przyjechać do mojej mieściny :hyhy: to się z dzwonimy
to mi pokażesz flipy :D bo ja nawet nie wiem od czego zacząć :rotfl:
_________________
Moje Portfolio i Blog JSDK
Portal o Tupacu Amaru Shakur Darkonia Records - Projekt podziemnej wytwórni muzycznej
 
 
     
belisima12 
why?


Powerizer: M70,M90
skacze od:: 2008
Pomg: 1 raz
Wiek: 29
Doczy: 29 Lip 2008
Posty: 47
Skd: Rybnik
Wysany: 2010-06-06, 12:51   

Darkon,
a robiłeś kiedyś na ziemi?
_________________
Why?
 
 
     
Darkon 
Administrator Sieci XOL

Powerizer: M100
skacze od:: 25 Kwietnia
Wiek: 31
Doczy: 04 Cze 2009
Posty: 73
Skd: Siedlce
Wysany: 2010-06-06, 14:02   

kiedyś tak, ale strach mnie bierze zrobienia tego na powerku, nawet na Ziemi, a co mówić na asffalcie bez przygotowania i prób na sali z materacem
_________________
Moje Portfolio i Blog JSDK
Portal o Tupacu Amaru Shakur Darkonia Records - Projekt podziemnej wytwórni muzycznej
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2010-06-06, 14:25   

Darkon napisa/a:
strach mnie bierze zrobienia tego na powerku

bez odpowiedniego przygotowania i od razu na powerizerach, to rzeczywiście jest czego się bać. Jeden zły skok i może być nieciekawie. Wszystko z głową!
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
belisima12 
why?


Powerizer: M70,M90
skacze od:: 2008
Pomg: 1 raz
Wiek: 29
Doczy: 29 Lip 2008
Posty: 47
Skd: Rybnik
Wysany: 2010-06-06, 14:54   

Darkon,
najpierw musisz mieć opanowane na twardym bez powerków... f flipa można się uczyć wszędzie i nie jest do tego potrzebna sala (takie jest moje zdanie) wystarczy kawałek trawnika... najwyżej co se przy próbach możesz zrobić to tyłek obić, można to wyeliminować kładąc mały materac albo skakać na tzn. piaskarnich. To już zależy od ciebie czy masz dość odwagi i chęci. Z b flipem to już inna bajka bo jest gorszy na psychikę, ja go nie umiem bez powerów to się wypowiadać nie będę :p
Darkon napisa/a:
kiedyś tak

jak już robiłeś fronta to go zrobisz bo tego się nie da całkowicie oduczyć :) ja ci polecam znajdź miejscówkę zostaw powerki w domu i idź gdzieś katuj jeśli masz jaja :D
_________________
Why?
 
 
     
Darkon 
Administrator Sieci XOL

Powerizer: M100
skacze od:: 25 Kwietnia
Wiek: 31
Doczy: 04 Cze 2009
Posty: 73
Skd: Siedlce
Wysany: 2010-06-06, 16:01   

Cytat:
Z b flipem to już inna bajka bo jest gorszy na psychikę, ja go nie umiem bez powerów to się wypowiadać nie będę :p


Wypowiedź się bo jestem ciekawy :p :hyhy:
_________________
Moje Portfolio i Blog JSDK
Portal o Tupacu Amaru Shakur Darkonia Records - Projekt podziemnej wytwórni muzycznej
 
 
     
belisima12 
why?


Powerizer: M70,M90
skacze od:: 2008
Pomg: 1 raz
Wiek: 29
Doczy: 29 Lip 2008
Posty: 47
Skd: Rybnik
Wysany: 2010-06-06, 20:20   

Darkon,
(nie rozumiem :p o co ci konktretnie chodzi)
Po prostu na powerkach robię b flipa bez nich już próbowałem, ale prawie na głowę spadłem i zaniechałem próby. Nigdy b flipa na soucho nie robiłem ani nawet nie próbowałem, na powerkach jakoś się odważyłem, bo flipy na nich się kręci tak jak z "cheatem" jakimś :p dla mnie są dużym "wspomagaczem". Nie wiem co tu jeszcze mogę dodać żeby cię "
_________________
Why?
 
 
     
Darkon 
Administrator Sieci XOL

Powerizer: M100
skacze od:: 25 Kwietnia
Wiek: 31
Doczy: 04 Cze 2009
Posty: 73
Skd: Siedlce
Wysany: 2010-06-06, 21:44   

o właśnie o to mi chodziło :D bo tak samo jak ty mnie nie zrozumiałeś tak samo ja
Ciebie nie zrozumiałem. Jak mi lukassus przyśle gumy, lecę trenować bieganie, a później trenować flipy, nie mogę się połamać przed końcem roku, trzeba oceny poprawić
_________________
Moje Portfolio i Blog JSDK
Portal o Tupacu Amaru Shakur Darkonia Records - Projekt podziemnej wytwórni muzycznej
 
 
     
belisima12 
why?


Powerizer: M70,M90
skacze od:: 2008
Pomg: 1 raz
Wiek: 29
Doczy: 29 Lip 2008
Posty: 47
Skd: Rybnik
Wysany: 2010-06-07, 07:40   

Darkon napisa/a:
Jak mi lukassus przyśle gumy

Ja bym się nie doczekał lepiej pociąć starą zimówkę :D
_________________
Why?
 
 
     
Darkon 
Administrator Sieci XOL

Powerizer: M100
skacze od:: 25 Kwietnia
Wiek: 31
Doczy: 04 Cze 2009
Posty: 73
Skd: Siedlce
Wysany: 2010-06-07, 21:51   

Ehm Luki mieszka tylko 57 km ode mnie :P MMZ SDL Solidarność :P
_________________
Moje Portfolio i Blog JSDK
Portal o Tupacu Amaru Shakur Darkonia Records - Projekt podziemnej wytwórni muzycznej
 
 
     
Yan 

Powerizer: PR 5070
skacze od:: 04.06.2011
Wiek: 33
Doczy: 13 Wrz 2010
Posty: 24
Skd: Łódź
Wysany: 2011-06-06, 10:11   

heheh miałem w sobotę fajną sytuacje, kolega też zakupił szczudła, poszliśmy po prostu pochodzić i oswoić się z nimi, weszliśmy do parku, parę rundek dookoła i na ławeczce przycupnęliśmy, zaczynam mu opowiadać o tym temacie, że wszędzie pełno ludzi chce, żeby od razu robić na tym salto i im pokazać, nie dokończyłem zdania, podbiega jakieś dziecko, i tekst: "Czy może pan zrobić salto?" Odpowiedziałem, że niestety uczę się dopiero i jeszcze takich rzeczy nie potrafię, dziecko dziwnie się skrzywiło, smutna mina i uciekło ;/ Kolejna sprawa to kwestia ceny, co trzecia osoba zaczepia mnie i pierwsze co słyszę to: Ile to kosztuje? Jak mówie ile za to dałem to albo słyszę, że jestem nienormalny żeby na takie coś wydawać tyle kasy, albo machają ręką i odchodzą bez słowa....Raz facet, około 40 stwierdził, że chce to kupić dla syna na urodziny, powiedziałem cene i źródło, w sensie stronę gdzie sobie ładnie zamówi a on do mnie, że już woli mu sonke 3 kupić, i odszedł obrażony o.O
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania