Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Wrażenia luciek-a
Autor Wiadomo
luciek 
Hulaj Skoki

Powerizer: PR5070
skacze od:: 2011 7 maj
Pomg: 2 razy
Wiek: 25
Doczy: 25 Mar 2011
Posty: 49
Skd: Legionowo , wawa
Wysany: 2011-05-07, 18:59   Wrażenia luciek-a

Witajcie wszyscy:) Dzisiaj jadąc na paradę "Shuma?" Czy jakoś tak pooglądać skaczących rodzice przygotowali mi niespodziankę... Idziemy i mowią że najpierw od lukasza "innego" wezmą jakieś tam dokumenty... No więc szukamy miejsca na zaparkowanie ... Jak już je znalezlismy okazalo się ze nie tam gdzie trzeba XD Dobra mowimy trudno przejdziemy się a więc idziemy idziemy... a tu patrze Łukasz Tak ten nasz łukasz ... Idziemy mama krzyknela czesc... Lukasz odpowiedzial tym samym... Podchodzimy a Łukasz wyciaga oryginalne skaczace szczudla poweriser 50-70 advenced!!! Ja mysle co sie dzieje a rodzice na to ze " patrz to twoje oryginalne skaczace szczudla!" Super w myslach a na zewnatrz oczy ze szczescia zaczely mi sie pocic:)... No dobra ucalowalem rodzicow pieknie itp i poszedlem sie przejsc " umialem juz bo bylem na 1 treningu" No więc lukasz zamknal swoj zapas.. i poszedl sobie juz na parade ... ja troche jeszcze postalem se i poszedlem z rodzicami:) Super wszyscy sie patrza nawet jakies Hinki sobie ze mna zdjecia robily:) Dobra doszlismy ZSZKOCZYLEM sie z ekipa i znow poszedlem cos wszamac.... dobra wracamy rusza parada i HOP SIUP i bylo zawaliscie:) Potem w drodze podeszla do mnie dziewczyna z ekipy i mowi ze mnie nauczy obunóż skakać ... ja na to no do bra i zlapalem ja za rece i zaczolem skakac dobra juz w miare umiem wiec puscilem sie skakalem skakalem az wkoncu sie wywalilem na plery:D dobra nic mi nie jest wzielo mnie za rece dwoch skoczkow i jak mna rzucili do gory odrazu wstalem:) Skakalismy skakalismy i bylo naprawde Super SKOCZNIE!!!:) Naprawde super i wszystkim to polecam i pozdrawiam



MINI Kacper



Mini bo jest juz duzy Kacper to ja bede MINI :)
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2011-05-07, 23:40   

Hej Kacper, rodzice przygotowali ci MEGA niespodziankę. Takie chwile pamięta się całe życie.

Fajnie, że się dobrze bawiłeś. Poszukaj swoich zdjęć na wszystkich największych portalach i serwisach informacyjnych w internecie. Jest tego bardzo dużo.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania