Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Mój pierwszy raz
Autor Wiadomo¶æ
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2010-06-29, 08:57   

belisima12 napisa³/a:
1 spaw w kopycie pękł

masz zupełnie inny sprzęt

Masziah napisa³/a:
Mam nadzieję, że ktoś będzie znał jakieś rozwiązanie, bo strach na tym skakać jak na razie

Skacz spokojnie!
Możesz odesłać powerka do nas - na miejscu zobaczymy co i jak.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Masziah 

Powerizer: PR90120
skacze od:: 08.06.2010
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Maj 2010
Posty: 21
Sk±d: Nowe Skalmierzyce
Wys³any: 2010-06-29, 10:51   

Jak nic mu "nie przejdzie" do końca tygodnia to jakbym mógł to wyślę do Was na "kontrolę" :]
 
 
     
belisima12 
why?


Powerizer: M70,M90
skacze od:: 2008
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 29
Do³±czy³: 29 Lip 2008
Posty: 47
Sk±d: Rybnik
Wys³any: 2010-06-29, 11:17   

lukassus napisa³/a:
masz zupełnie inny sprzęt

Czytam temat od początku i wiem że Masziah śmiga na PoweriSerach... ja tylko dziele się swoim skromnym doświadczeniem bo też miałem problemy z różnymi stukami i pukami które wyeliminowałem... To jest tak jak z dwoma różnymi modelami aut, niby są inne ale awarie są podobne (nie chodzi tu o awarie poszczególnych modeli ale ogólnie)...
_________________
Why?
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2010-06-29, 11:20   

belisima12 napisa³/a:
awarie sÄ… podobne

absolutnie nie
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
however 
PowerizeR the new way :)


Powerizer: Poweriser PR7090
skacze od:: 22.12.2008
Wiek: 39
Do³±czy³: 22 Gru 2008
Posty: 21
Sk±d: Legnica
Wys³any: 2010-07-06, 12:00   

Odkopię trochę temat - ja u siebie też miałem taki stukot i okazało się że dźwięk dobiegał ze śrub mocujących rzep - po prostu one mają delikatny luz i w zależności jak się układa łydka to śruby stukają w rurki. Spróbuj pociągnąć za wiązanie bez zakładania dżamperka na nogę albo nawet nim potelep. U mnie interwencja skończyła się na kontroli czy czasem nie poluzowały się te śruby i przyzwyczajeniu się do tego dźwięku :)

pozdrawiam
_________________
:padam: Go¶æ pamiÄ™taj: wÄ…tpiÄ…c w swojÄ… potÄ™gÄ™, potÄ™gujesz swoje zwÄ…tpienie! :padam:
 
 
     
Szczurq 

Wiek: 36
Do³±czy³: 30 Cze 2010
Posty: 6
Sk±d: PoznaÅ„
Wys³any: 2010-08-18, 21:32   W moim przypadku...

Lekkie skrzypienie bierze sie spod lewej stopki, jest ona nieco luzniejsza w piecie niz prawa i moge ja lekko odginac ale to sa mm wiec nie zwracam na to raczej wiekszej uwagi tylko przyzwyczajam sie do tego lekkiego skrzypienia :P
 
     
bboy.stachu 
Jumper


Powerizer: PR90120
skacze od:: 20.08.2010
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 32
Do³±czy³: 01 Lip 2010
Posty: 57
Sk±d: Nysa
Wys³any: 2010-08-21, 00:14   

No a wiec tak ... :D . Dzisiaj dostałem powerki i odrazu musiałem "spróbować".. Chyba jestem jakimś rekordzistą bo jak założyłem je na nogi o 13 tak sciągłem o 23 (z małymi przerwami na ustawienie sprzętu). Oczywiście pare gleb musiałem zaliczyć .. skakałem bez koszulki i tak wyszło ze całe plecy mam zdarte (ale to mnie nie zniechęciło ). Mam tylko jeden mały problem .. Te "rurki" od mocowań na kolana uciskają/obcierają mi łydki od wewnętrznej strony i nie wiem jak to ustawić żeby było dobrze, liczę na jakąś pomoc :) .

Mam jeszcze jedno pytanie .. jest jakaś różnica miedzy powerkami, w sensie czy jest prawy albo lewy czy to obojętne? Zauważyłem że tam gdzie się stawia buta to jedna strona jest prosta a druga trochę zaokrąglona, i ja zakładam powerki prostymi stronami do wewnątrz, może ma być na odwrót ??

Ogólne wrażenie zaje#*ste, tylko jak na pierwszy raz to chyba za długo skakałem bo mnie nogi bolą :P
 
 
     
robakacper 
Taki sobie "O"

Powerizer: Advanced 90120
skacze od:: + - 15 Lipiec
Wiek: 31
Do³±czy³: 30 Lip 2010
Posty: 15
Sk±d: Tolkmicko (Ok. ElblÄ…ga)
Wys³any: 2010-08-21, 13:27   

Siemanko :)

Co do samego obcierania to mozna je ustawic na szerokosc Å‚ydki po prostu metoda prob i bledow wedlug mnie bedzie najlepiej:)

Ja osobiscie zakladam powerki tak zeby hmm.. jak to nazwac najprosciej.. po prostu zeby tasmy mi zchodzily to srodka a nie do zewnątrz ewentualnie jesli tamto Ci nie pomoze to "zawiasy" były na zewnątrz co daje na pewno mniejsze ryzyko zachaczania się.

Ale chyba az tak wielkiej roznicy nie ma...
 
 
     
bboy.stachu 
Jumper


Powerizer: PR90120
skacze od:: 20.08.2010
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 32
Do³±czy³: 01 Lip 2010
Posty: 57
Sk±d: Nysa
Wys³any: 2010-08-21, 15:18   

Siemaa

No bd musiał coś z tym zrobić bo jest coraz gorzej .. spróbuje jeszcze może zamienić powerki, ten co mam na prawej dam na lewą noge, może coś pomoże :)

pzdr..
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2010-08-23, 11:28   

bboy.stachu napisa³/a:
Te "rurki" od mocowań na kolana uciskają/obcierają mi łydki od wewnętrznej strony i nie wiem jak to ustawić żeby było dobrze, liczę na jakąś pomoc

Miękkie kolanka na rzepy się reguluje: wysokość, szerokość, kąty i głębokość. Wystarczy poluzować śruby, ustawić kolanka w odpowiedniej pozycji (metodą prób i błędów), najlepiej dopasowując od razu na nodze, i przykręcić śruby.

bboy.stachu napisa³/a:
jest jakaś różnica miedzy powerkami, w sensie czy jest prawy albo lewy czy to obojętne? Zauważyłem że tam gdzie się stawia buta to jedna strona jest prosta a druga trochę zaokrąglona, i ja zakładam powerki prostymi stronami do wewnątrz, może ma być na odwrót ??

Proste do wewnątrz, wiązania (zapięte paski) na zewnątrz, tak aby o siebie nie zawadzały w czasie skakaina.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
bboy.stachu 
Jumper


Powerizer: PR90120
skacze od:: 20.08.2010
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 32
Do³±czy³: 01 Lip 2010
Posty: 57
Sk±d: Nysa
Wys³any: 2010-08-23, 13:47   

No to właśnie tak miałem założone ..

Problem już rozwiązałem, ubrałem ochraniacze siatkarskie i jest git :D

Mam jeszcze jedno pytanie .. czy to normalne ze po 3 dniach podczas biegu albo skakania z nogi na nogę, uginam sprężyny do końca ;> ?
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2010-08-23, 15:25   

bboy.stachu napisa³/a:
Problem już rozwiązałem, ubrałem ochraniacze siatkarskie i jest git

Miękkie kolanka mają to do siebie, że nie wymagają noszenia żadnych dodatkowych ochraniaczy. Wystarczy je odpowiednio wyregulować.

bboy.stachu napisa³/a:
Mam jeszcze jedno pytanie .. czy to normalne ze po 3 dniach podczas biegu albo skakania z nogi na nogę, uginam sprężyny do końca

Znacznie łatwiej jest ugiąć jedną sprężynę, gdyż wtedy działasz na nią większą siłą. To absolutnie normalne - nie dobijanie sprężyn jest również umiejętnością. Musisz pracować rękami.

Poza tym dobijanie sprężyn może świadczyć jeszcze o dwóch rzeczach:
- masz już dobrego skilla;
- możesz mieć zbyt miękkie sprężyny w stosunku do swojej wagi lub jesteś tak dobry, że potrzebujesz mocniejszych. Skakanie na dwóch nogach na pewno to zweryfikuje.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
bboy.stachu 
Jumper


Powerizer: PR90120
skacze od:: 20.08.2010
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 32
Do³±czy³: 01 Lip 2010
Posty: 57
Sk±d: Nysa
Wys³any: 2010-08-24, 10:48   

lukassus napisa³/a:
Miękkie kolanka mają to do siebie, że nie wymagają noszenia żadnych dodatkowych ochraniaczy. Wystarczy je odpowiednio wyregulować.

Jakoś nie mogę tych kolanek dobrze dopasować, ale z ochraniaczami siatkarskimi tez dobrze się skacze :)

lukassus napisa³/a:
możesz mieć zbyt miękkie sprężyny w stosunku do swojej wagi lub jesteś tak dobry, że potrzebujesz mocniejszych.

Raczej nie mam za miękkich sprężyn (ważę 72kg) i skaczę na PR7090. Tak dobry to raczej nie jestem :P , dopiero 5 dzień skaczę. Ale zastanawiałem się czy nie powinienem wziąść jednak 90120, ale teraz to już lipa, poskacze na tych co mam a później się zobaczy.

lukassus napisa³/a:
Skakanie na dwóch nogach na pewno to zweryfikuje.

Jak skaczę na dwóch nogach to jeszcze nie jestem w stanie ugiąć sprężyn na maxa ..

dzięki Lukassus
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania